Skocz do zawartości

Bawełniane dresy


Symeon_88

Rekomendowane odpowiedzi

Polskie labele są spoko. Patriotic, jigga wear. Wysoka jakość dzianiny i przystępne ceny do 300 można kupić naprawde jakościowo dojebane dresy. :lapka:

 

Patrze teraz, że te Nike fleece to koszt 150 zł więc jak szukasz czegoś tańszego to na allegro patrzeć i na komentarze. Sorras.

Odnośnik do komentarza

Prosto to jedyna marka, która jako tako trzyma poziom pod względem materiału. Kupowałem tam zawsze bluzy. Teraz na rynek powraca stoprocent, taki sam poziom materiału, co prosto, więc można też obserwować tę markę. 

 

Tyle, że no ja teraz takich szmat nie kupuję, ale wiem, że na nich chłopak się nie zawiedzie. Poszedłem teraz w premium marki i fakt dużo drożej niż polskie labele, no ale za jakość się płaci. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Faka napisał:

Poszedłem teraz w premium marki

Czyli jakie?

 

W zeszłym roku kupiłem 2 bluzy Prosto, jakość nieporównywalnie lepsza od większości sieciówek. Fajnie, że mają serię minimalistyczną i prostą, a nie tylko tę Klasyk. Koszulkę Stoprocent mam jedną od gmibazy. Co prawda, na ulicę bym w niej już nie wyszedł, ale jakoś wykonania jest niesamowita.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Faka napisał:

Chociażby pp, balenciagi czy lv. 

 

A na metce pewnie Made in Bangladesh i kod QR, który do niczego nie prowadzi albo do głównej strony danej firmy. xd

 

Chyba, że kolega w butikach kupuje firmowych a nie na OLX wyjebki z Wietnamu to przepraszam za pomówienia. :lapka: 

 

 

14 minut temu, krupek napisał:

I to jest taka top jakość? Dla mnie to trochę lepsze od zwykłych sieciówek, nadal produkowane w Azji

 

To są wyjebki. Arabusy takie noszą na granicy i czyszczą szmatami z napisem Balenciaga auta z kurzu. O czym ty piszesz?

 

A no tak... teraz zobaczyłem kto to pisał. XD

Odnośnik do komentarza

W outletowych sieciówkach Peek&Cloppenburg, albo Van Graaf też sprzedają podróbki takich marek? Trochę lepsza jakość bawełny, cena kilka razy większa, dojebane wielkie logo i tak to się kręci. Jak ktoś lubi to nic mi do tego, ale nie ma co się oszukiwać, że to jakiś top i ciuchy warte ceny.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Adam GlapJńskJ napisał:

Chyba, że kolega w butikach kupuje firmowych a nie na OLX wyjebki z Wietnamu to przepraszam za pomówienia.

 

No raczej. Godność mi nie pozwala na kupowanie podrób i inne gówna. 

 

Krupek, mam dresa od pp jakieś pół roku i mocno zachodzone w robocie, a poziom trzyma tak samo jak na początku po paru razy praniach. Nie narzekam, już nie będę pisał o lv, bo to już co innego, ale tak poziom materiału > od reszty szmat. Balenciaga czasem odpały się znajdą. 

 

Wcześniej sporo laziłem w ck, hilfigery, tutaj to już top gówno jeśli chodzi o materiał. 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Hehe temat miał być o dresiwie co by można bąki przy konsoli puszczać a i z psem na dwór czy do sklepu po harnasia nie bedzie wstydu wyjść, a tutaj grubo jakieś butiki. Te Nike warte te 250 zl czy to takie same szmateksy jak reszta sieciówek? Ogólnie dresy w cenie powyżej 150 zeta to dla mnie jakiś kosmos ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...