Skocz do zawartości

MeL

Wyscigi - pytaj i odpowiadaj

Rekomendowane odpowiedzi

Dirt 4 jest mniej hardcorowy od Dirt: Rally i myślę, że jest najrozsądniejszym wyborem przy twoich oczekiwaniach ;) 

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poza tym w D4 masz więcej klas wyścigowych do zabawy. WRC7 też jest dobrym wyborem. nie grałem, fakt, ale już 6 pokazała pazur i wiele w niej na dobre zmienili względem poprzednich odsłon. z tego co słyszałem od ludzi co grali 7 to praktycznie update 6. przyjemnie się grało, było małe wyzwanie bo trzeba było się pilnować. brak systemów jako tako, chyba tylko TCS jest, brak cofania czasu, brak zbędnych udziwnień.

w zasadzie co byś nie wybrał to powinieneś być zadowolony ale jeśli lubisz różnorodność to bierz D4. rajdy, rallycross, stadium trucks, modern i klasyki, jest czym się bawić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro jest 2:0, to chyba  wezmę dirta. Tylko, że przejrzałem temat o grze i są opinie o monotonii jeśli chodzi o trasy, no i ten edytor ponoć coś nie teges. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli szukasz gry do takiego jeżdżenia dla funu to WRC7 ma spory plus, którym jest oficjalna licencja WRC.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Luqat napisał:

Skoro jest 2:0, to chyba  wezmę dirta. Tylko, że przejrzałem temat o grze i są opinie o monotonii jeśli chodzi o trasy, no i ten edytor ponoć coś nie teges. Prawda to?

nawet nie pamiętam że tam był jakiś edytor :x tras i odcinków za dużo nie ma, fakt. pod tym kątem WRC wypada lepiej, tym bardziej że są odcinki specjalne na dobrych kilka minut. 

WRC7 - licencja, wszystko oficjalne ale jednak tylko wrc

D4 - różnorodność klas wyścigowych, całkiem spoko kariera, budowanie zespołu itd ale za to lekka monotonia w odcinkach

co bardziej ci odpowiada to bierz ale jak pisałem wyżej, obie powinny ci przypasować. 

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie, z racji małej ilości czasu wezmę D4. Może odcinki mi się nie znudzą, jak będę je widział raz na tydzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W D4 trasy nie są pro.ceduralnie generowane? 

Edytowane przez MierzejX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, ale już Dirta nabyłem w każdym razie :potter:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi