Skocz do zawartości

Kaoru

Kto pisze najlepsze hydeparki? [loki?:)]

Rekomendowane odpowiedzi

wtedy jak pisalismy w HP o imprezach dostawalismy listy, ze ile mozna w kolko o imprezach pisac i ze moze cos o grach bysmy dali

No pewnie, jakby na innych stronach o samych grach było za mało ;]

HP właśnie dlatego było zawsze takie dobre, że można było poczytać o czymś innym, no i można się było pośmiać z wykrzywionych ryjów zgredzioli. Więcej krzywych ryjów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie mówi, że koniecznie musi być o imprezach. Niech sobie będzie nawet o dupie maryny, ale nie o samych grach. Tak w ogóle to po co jeszcze jest ten HP?

Osobiście Extrima kupuję i dla gier i dla humoru, bardziej dla tego pierwszego, ale nie wyobrażam sobie, żeby i jaj miało tu kiedyś zabraknąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś fajne HP pisał Star. Teraz pałeczkę przejął Loki. Jego perypetie z tramwajami zasługują na wydanie w postaci książeczkowej dołączanej gratis do jednego z wydań PE :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baczek, Cie chyba jeszcze w tym Twoim przedszkolu nie uczyli literek z końca alfabetu :ohmy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zasadzie to Q nie jest tak na końcu hehehe :)

Edytowane przez SoQ_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest dużo dalej niż G, a poza tym "z końca" to nie to samo, co "na końcu", więc uwagę uznaję za zbędną :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To w polskim alfabecie występuje literka Q? Aha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ktoś mówi, że chodzi tylko i wyłącznie o polski? Aha.

Dobra, koniec offtopa :smile:

Najlepsze Hydeparki pisze wg. mnie Ściera :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale w przedszkolu chyba jeszcze nie uczą angielskiego alfabetu (chyba, mnie zaczęli uczyć tego języka dopiero w trzeciej klasie).

Oczywiście, że Loki, hentai jeden.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"w tym Twoim przedszkolu" to było uogólnienie. Gdzieś tam chyba na forum wyczytałem, że to dziecko. Nie dam głowy że z przedszkola, najpewniej z podstawówki, a tam już tego uczą. Dobra, koniec, bo można tak w nieskończoność :smile:

I Kali też fajnie pisze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"w tym Twoim przedszkolu" to było uogólnienie. Gdzieś tam chyba na forum wyczytałem, że to dziecko. Nie dam głowy że z przedszkola, najpewniej z podstawówki, a tam już tego uczą. Dobra, koniec, bo można tak w nieskończoność :smile:

I Kali też fajnie pisze

A dziękuję, wróciłem do pisania HP po z jakiejś półrocznej nieobecności, poświęconej badaniom służącym wyznaczeniu granicy, na ile godzin przed oddaniem magazynu do druku można jednak jeszcze HP podesłać:).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka lat temu wrocilem z wakacji w wakefield i steskniony polecialem po Extrima w ktorym przeczytalem u Kaliego w HP ze byl on na baletach w Wakefield. Jako ze wtedy bylem jeszcze malo roziwniety i zgredow traktowalem jak bohaterow i dobro narodowe, zrobilem wielkie oczy i pomyslalem: o w morde rozbijam sie po tych samych swiatowych miejscowkach co naczelny imprezowicz braci konsolwej w polsce sam KALI!!!

Fakt ze do dzis to pamietam tylko potwierdza jakie to bylo dla mnie przezycie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bezkonkurencyjnie MyszaQ :D przy jego tekstach zawsze micha mi sie cieszy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hyde Parki Ściery. Długie, zabawne, i fajnie opisujące growę rzeczywistość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hyde Parki Ściery. Długie, zabawne, i fajnie opisujące growę rzeczywistość

Długie? A nie wydaje Ci się, że każdy w HP ma takie samo pole? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak z lekcjami w szkole - niby wszystkie trwają tyle samo, ale niektóre dłużą się w nieskończoność... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze hydepark to oczywiście sprawka MyszaQ i Gamery :) "W co obecnie grasz" oglądałem zawsze by sprawdzić czy ktoś ze zgRedzioli gra obecnie w coś co nie jest najświeższe oraz by dowiedzieć się czy ktokolwiek prócz Stara wie w co on gra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi