Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem na żywo. Zabawne, że mimo wyraźnej przewagi, większej aktywności Adamka w większośc rund, trzech "randek z dechami", jak to mawia Kulej, to jednak jeden sędzia w werdykcie naliczył 114-112 dla Cunninghama. Szok, Kulej się oburzył ("to jakiś ślepiec!" xd) już myślałem że Tomka wychu'jają równo, ale jednak pozostali sędziowie widzieli lepiej (116-110 i 115-112 dla Adamka) i sprawiedliwie Polak wygrał.

Ja nie wiem co to za loteria w tych werdyktach, bo nie do pomyślenia jest, by jeden sędzia dawał dwupunktową przewagę na korzyść jednego, a drugi sześciopunktową dla drugiego. To różnica ośmiu punktów. Niezłe jaja.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Adamek to były bokser Dona Kinga , z którym jest teraz w strasznym konflikcie. King prowadzi też Cunninghama a przy okazji znany jest z tego ,że na punkty "ściany" pomagają jego bokserem. Dla mnie nie ma wątpliwości ,że ten sędzia to podstawiony był. King chciał wydymać naszego. Tam nie mogło wyjść 114-112 , bo to znaczyłoby ,że Adamek wygrał oprócz trzech rund gdzie było KD tylko...jedną.

Takie praktyki w boksie to żadna nowość , niestety. Najbardziej z wałków słyną Niemcy chociaż Polska kilka razy też "zabłysła" w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Ba Polska błysła wy.(pipi)aniem Cunna w walce,którą "przegrał" z Diablo.Co do punktacji tego sędziego jeśli dał parę rund remisowych to na koniec może bez problemu je liczyć jako + dla championa a nie pretendenta(choć tu akurat było z pupy).

Akurat teraz można dać góra dwie rundy remisowe a i tak jest "prikaz" z góry aby w ogóle takich nie było.

Odnośnik do komentarza

Też oglądałem na żywo (jedyny plus bezsennosci) , i tak jak Kmiot mówi, kiedy usłyszałem werdykt pierwszego sedziego to normalnie o 4 w nocy oczy mialem jak 5-złotówki , no (pipi), czarnuch 3 razy lezal na dechach a tu koles wyskakuje z takim wynikiem. Pewnie tez byl czarny albo obstawił na cunna. Ogółem mowiąc , dobra walka, szkoda że nie zakonczona przez KO , no ale nie każdy się rodzi Tysonem

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
U mnie w mieścinie odbędzie się dziś gala boksu zawodowego

 

diablokostecki.jpg

 

Pojedynek Diablo vs. Rubin będzie pokazywany w Polsacie zwykłym o 22.00

 

Ten pojedynek to bardziej sparing open session , bo on nie może się forsować przed walką w grudniu , ale czasem efektowny nokdaun na kelnerze też dobrze obejrzeć :D Włodarczyk ma mocny cios w tej kategrii. Byłem na jego walce z Alexandrem , po pierwszym sierpie murzynowi pękł łuk brwiowy , po drugim coś mu błona bębenkowa nie prawidłowo działała. Podziękował za walkę.

Odnośnik do komentarza

nie ma co się rozpisywać,po raz kolejny potwierdza się,że w boksie liczą się tylko pieniądze.Niestety to nie pierwszy i nie ostatni bezsensowny werdykt sędziów.Ale nie ma co się napinać,nie takie walki,gdzie przeciwnik miażdżył przeciwnika,sędziowie potrafili punktować dla rywalów.

 

Rosyjskie drewno dalej mistrzem świata ,a a nam pozostaje tylko modlitwa by waga ciężka powróciła do swoich lat świetlneści bo tego się nie da oglądać:/

 

edit.masterlag potwierdza moje zdanie :P ale to chyba każdy ma takie :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

U mnie 117-112 dla Holyfielda , chociaż dałbym nawet 118-111 (dla Ruska 8 i 9 runda). Wynik to jawne s.k.urwysyństwo i opluwanie legendy sportu i kibiców , którzy wygwizdali werdykt.

 

masterlag , obserwuj Solisa.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
masterlag , obserwuj Solisa.

 

Obserwuje,obserwuje :) nie mogę się doczekać aż kubańczyk dostanie walkę do,której przygotuje się "na serio".Ciekaw jestem też Chrisa Arreoli i to chyba w tych 2ch panach+Mr.Haye należy się dopatrywać nadziei na lepsze jutro w HW.

Widziałem ostatnią walkę Arreoli. Wywiad po niej to przyszły klasyk. Reporter pyta co Chris widzi na ekranie (a tam zrzut z pierwszej rundy kiedy leżał na dechach) a on na to: widzę siebie. Później powiedział ,że przeciwnik to był strong motherfucker :D

Odnośnik do komentarza
213cm i 141kg. Czy jest w boksie zawodowym jakiś większy od niego?

 

Tak Butterbean jest wiekszy ale naprawde nie warto się nim interesować tak samo jak Valuevem...

Nie Tyson już się skończył i nigdy nie wróci.

 

Wałek z Holyfieldem tylko pokazał korupcje i kryzys wagi ciężkiej :/

Punktowałem 116-112 dla Holyiego i nie mogę uwierzyć że jeden z sędziów dał 8 rund dla mutanta :huh:

 

Tyle lat czekaliśmy na jakaś nadzieje białych która zdominuje królewska wage i prosze doczekaliśmy się sióstr Klitschko i "Wałka" ;)

 

Jedynymi którzy dają jeszcze jakieś nadzieje na ożywienie w HW są:

 

-Haye (Ma największy potencjał, jest medialny i widowiskowy)

-Solis (Wiecej treningu, mniej hamburgerów)

-Arreola (to samo...)

-Gomez (wkrótce się przekonamy)

-Chagaev (człowiek-kontuzja)

-Povietkin (niewątpliwie talent, świetna technik ale ciekawych walk sie po nim nie spodziewam)

-Andrew :D

Edytowane przez Crono
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
213cm i 141kg. Czy jest w boksie zawodowym jakiś większy od niego? Czy możliwe byłoby starcie taysona z walujewem?

 

Był chyba jakiś murzyn co miał 217 cm. Był kiedyś taki gość na forumach bokserskich co wyszukiwał takich dziwolągów. Starcie teoretycznie byłoby możliwe , bo dlaczego i nie ? Nie mówie ,że teraz czy kiedyś , bo tobie chodzi chyba czy kiedykolwiek zawodnik tak niski jak na HW mógłby wystąpić z tak wysokim. O to chodzi ? Tak naprawdę wzrost gdy się ma ponad dwa metry zaczyna przeszkadzać ,bo zaczyna siadać koordynacja i zaczynamy się poruszać jak Wałujew. Wszystko w zwolnionym tempie. Wystarczy spojrzeć jak kalecznie porusza się np. Vitali Kliczko. To słynna walka pokazująca ,ze wymiary to nie wszystko :

 

http://www.youtube.com/watch?v=tFHAFNTjcSE Jack Dempsey (185) kontra Willard (2 metry).

 

-Gomez (wkrótce się przekonamy)

-Chagaev (człowiek-kontuzja)

-Povietkin (niewątpliwie talent, świetna technik ale ciekawych walk sie po nim nie spodziewam)

 

-Gomez to byl swietny cruzer , ale w HW to on cpal , pil , zarl na potege i przede wszystkim przegral przez KO1 co dobitnie pokazuje ,ze ma licha szczeke. Ja go bardzo lubie , ale on ma chyba za malo samodyscypliny. Bede mu kibicowal w walce z Kliczko

-Z Szagajewem nie mam zadnych planow. Zaprezentowal sie slabo w walce ze Sprottem a przed Ibragimovem doslownie zes.rał sie ze strachu.

-Powetkin to swietny amator , ale ktory jest napompowanym balonem co udowodni Wladymir Kliczko. Mam przeczucie ,ze to bedzie gra do jednej bramki jak wszystkie ostatnie walki z Wladkiem.

 

Generalnie gó.wniana ta waga ciężka;]

 

EDIT:

 

Stabik , tutaj masz gościa wyższego o jakieś cztery centymetry od Wałujewa czyli Juliusa Longa :

 

http://www.boxrec.com/list_bouts.php?human...4&cat=boxer

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Piękna walka- wyraźny triumf europejskiej szkoły boksu, czyli starannie zaplanowanej taktyki, szybkości i wytrzymałości- to wszystko pokazał Adamek i nie zostawił żadnych watpliwości. Pokłony też dla Gmitruka, za to że hamował Adamka przed pójściem na prostacką nawalankę w pierwszych rundach, do czego wyraźnie rywal zachęcał, bo wtedy, biorąc pod uwagę siłę sierpów Banksa mogłoby być różnie...A tak jest wprost idealnie- Tomek wygrał w świetnym stylu, pokazał, że ma zarówno fizyczne jak i psychiczne predyspozycje do tego, żeby zadomowić się na fotelu posiadacza najważniejszego z pasów, a co najważniejsze wszystko to w ogólnokrajowej telewizji, co na pewno przełoży się na jego popularność w Ameryce.

 

btw- oto cytat z blogu Adamka na jego oficjalnej stronie:

 

"Do zobaczenia wkrótce w Polsce. Przyjadę na kilka dni aby załatwić bieżące sprawy. Jedną z nich będzie podpisanie umowy z producentami gry komputerowej FIGHT NIGHT ROUND 4, na użyczenie wizerunku dla postaci boksera. Ciekawy jestem, jak będę wyglądał w wymiarze animacji komputerowej. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za przesłane gratulacje" :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.