Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas walki Joshuy, też puszczali te przeklęte reklamy. Z jednej strony wydali kupę hajsu na licencje, bo teraz najważniejsze walki będą w TVP Sport bez PPV z drugiej wkurza to jak cholera.

Może to i lepiej, bo kup PPV i obejrzyj takie coś :dunno:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Wspaniała gala, Wach z Moliną nie walczyli, Fred z Kamerunu nie wiedział czy go boli noga czy głowa, a El Estrogen zrobił swój popisowy numer. To wyglądało jakby marcinek chciał leczyc swoje kompleksy, edytka mu zaspiewala prosto w ryj, bruce buffer zapowiedział walke i teraz może czuc się spełniony.

Polecam wywiady po tej gali, gdzie mowi ze nigdy nie dobieral sobie łatwych rywali, jak on walczyl glownie z podstarzalymi Słowakami z bilansem typu 2-55(i nawet z nimi przegrywal tudzież toczyl zacięte boje). Było smiesznie, nie powiem.

Stadion na 60 koła i zgaszone swiatla, żeby nie było widać, ze przyszlo może jakies 10 koła, do tego Anna Popek jakająca się i dukająca jakby pierwszy raz była w telewizji, no ale przecież to ona swego czasu pytała się czlonkow Paktofoniki czy nie rozmawiali z Magikiem po tym jak wyszedł przez okno.

 

Poza aspektem komediowym  należy pochwalić walke górnika z Dąbrowskim, porównania do Rocky'ego nie były przesadzone. Na polskim podwórku rzadko się trafia na taka wojnę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Wyjaśnił pięknie Powietkina, bomby Rusek przyjął mocarne, choć początek miał bardzo ładny i AJ nie wiedział chyba za bardzo jak go napocząć. Niestety Powietkin z każdą rundą słabł i w sumie można było tylko czekać, aż przyjmie lepe po której nie wstanie. 

 

Teraz to już chyba tylko Wilder, bo nie widzę tam innego typa, który może AJ'owi zagrozić. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Gdyby był w formie z walki z Władkiem... Wg mnie to bardziej Kliczko nie był w formie, niż Fury był, bo gdyby Władek był wtedy w formie jaką miał podczas walki z Joshuą, to by tego Fury nie wygrał. Także to takie trochę bezsensowne gadanie. Co by było gdyby. 

 

Dla mnie Fury to zwykły showman i klaun i kompletnie nie rozumiem jego fenomenu. Jak przeglądnąłem to z kim walczył to 98% to jakieś nołnejmy ch.uj wie skąd. Fakt, jest niewygodny dla przeciwników, ale Powietkin wczoraj też na początku był, do czasu aż nie poczuł młota na twarzy. Za Wilderem też nie przepadam, bo też lubi zrobić żenującą szopke, żeby wzbudzić zainteresowanie, choć nie aż tak ja Fury, tyle że on przynajmniej broni się w ringu i ma wyniki, bo na przykład nasz buraczany as wagi ciężkiej robił dużo krzyku a przychodziło co do czego to szybki wpie.rdol i pa, za niedługo KSW i walka z Najmanem lub Oświecińskim xD

Słabe to dla mnie jest i zawsze ceniłem choćby Kliczków za ich profesjonalne podejście do tematu i właśnie też Joshue który potrafi się zachować jak przystało na sportowca przed i po walce i nie robi z siebie błazna. 

Wracając jeszcze do Furego, to mam nadzieję, że podaj w październiku? Wilder go tak je.bnie w ten cygański łeb, że mu wybije tą błazenade z głowy. 

 

 

 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.