Skocz do zawartości

Nintendo DS - temat ogólny


sinner

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ciagle mam swojego DS Lite'a, ale ostatnio kupilem sobie R4, do korzystania z 3DS XL - jak dla mnie wyglada to bajecznie :D

 

Ekraniki w zwyklym DSie sa jednak dosyc male - jak wyszedl DSi XL, to mnie kusil, ostatecznie jednak XLem na jakiego sie skusilem, byl zwykly 3DS.

 

Powiem wam, ze jak dla mnie to gry z DS wygladaja naprawde spoko - no ale wiadomo, rozni ludzie maja rozne tolerancje na dane niedoskonalosci. Po niektorych opiniach, z jakimi spotkalem sie na necie - wyglada zdecydowanie lepiej niz myslalem.

 

Jak ogram co mam do ogrania z gier na 3DSa, to zabiore sie powoli za gry z DSa, bo w sumie nie ogralem az tak wielu.

 

Na pewno bede musial ograc Infinite Space, bo z tego co slyszalem, gra jest naprawde dobra (a w sumie na nadmiar RPGow w klimatach 'czystszego' Sci Fi niestety narzekac nie mozna).

 

[czystszego, tzn. pomijajac chociazby serie Final Fantasy, ktora jest dosyc specyficzna pod pewnymi wzgledami, i stanowi taka mieszanke Sci Fi z fantasy, tytul wszak z nikad sie nie wzial]

Odnośnik do komentarza

Ja od jakiegoś czasu gram na emulatorze na telefonie jeśli gra nie wymaga dobrego sterowania (np. Laytony, Ace Attorney i takie tam). A do powazniejszego grania kupiłem właśnie New 3DS XL - jest moc. Przesiadka z 3DS premierowego - super. Świetne 3D i tak wielkość ekranów! Jakoś rozdzielczość mi nie przeszkadza zupełnie a nawet dodaje uroku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Hej, z racji że niedługo DSi Shop zostanie zamknięty postanowiłem zakupić Shantae na DSi XL, póki jest jeszcze możliwość. Mam pytanie czy zdrapki do DSi Shopu kupione w Niemczech zostaną bezproblemowo zaakceptowane po wprowadzeniu do DSi Shopu bez zabawy w proxy? Czy waluta, która jest na zdrapce np. kupiona w Polsce w zł ma znaczenie zależnie od wybranego kraju w ustawieniach podczas wprowadzania kodu karty do sklepu? No i ostatnie pytanie, czy po ustawieniu konkretnego kraju np. Niemcy w ustawieniach i pobraniu danego tytułu będzie on w tym języku czy traktowany jest jako Multi5 albo „english only”? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...

Witam, jestem nowy w temacie nds i niedawno kupiłem konsolę ds lite i po jakimś tygodniu użytkowania konsola (nie zawsze) ale bardzo często przy grach zacina się i nie chce się włączyć przez długi czas. Czy ktoś domyśla się co jest uszkodzone? Czy poprostu trzeba kupić nową konsolę. Nie mam specjalnego śrubokrętu, jeśli to pomoże to uzywam karty r4.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 9 miesięcy później...
  • 7 miesięcy później...
4 minuty temu, ragus napisał:

Wspaniała to była konsola, nie zapomnę jej nigdy.

 

Przed wciśnięciem play, miałem w głowie "are you ready 3... 2.. 1... go [i tu jakaś śmieszna muzyczka].

Dla mnie DS wygrał wojnę vs PSP. Graficznie to był poziom PSXa, może Satruna, ale właśnie ta pikseloza miała swój urok.

Ech... jeszcze do dziś mam autograf Kila, bo przy okazji "roboty", poprosiłem go o dorzucenie autografu HEHE

Odnośnik do komentarza

Jedyna gra, której dałem 10 na Filmwebie.

 

Co prawda dlatego, że oceniłem z kilka gier na Filmwebie, no ale.

 

 

EBA na DS-a to była jedna z ostatnich tak kompletnych rewelacji i olśnień w graniu: nie tylko wszystko było super, ale też na zupełnie nowy fizycznie sposób. Ręce cały czas miały co robić. Ale to było super i chyba już się nie powtórzy. Ostatnim jakkolwiek porównywalnym wrażeniem była chyba Zelda Skyward Sword.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.