Skocz do zawartości

Nintendo DS - temat ogólny


sinner

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zerowe doświadczenie w zakupach za granicą

Nie mam też jak zapłacić(chyba że da sie zrobić przelew bankowy xD)

A jakieś dobre folie w polsce gdzie można dostać?

 

Najlepsza opcja to elektrostatyczne folie BigBen. Używałem ich na początku posiadania DSa. Nie umywają cie co prawda do Hori, zmieniają delikatnie odcień kolorów i czułość ekrany dotykowego jest jednak odrobinę mniejsza ale w Polsce to chyba najlepsza opcja jest. Ultima, Robson, Mad Games. Na Allegro raczej tez są.

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś miał kontakt z Lite'em w wersji Cobalt Blue albo Crimson Red? Te z czarnym spodem. Wyglądają ciekawie, ale nie wiem, jak się sprawdzają w rzeczywistości. Jakby co zostaje mi zakup standardowej wersji białej.

 

Ja mam Cobalt Black. Czarny spód i wnętrze konsoli są przyjemne w dotyku, bo nie śliskie tak jak góra obudowy, tylko takie matowe, bardziej "szorstkie" w dotyku. I konsolka wygląda ślicznie. Jedyny problem to bardzo widoczne odciski palców na niebieskiej części obudowy.

Odnośnik do komentarza

Ano najładniejsza ;) Niebieskiej części dotyka się często przenosząc konsolkę chociażby, no chyba że chwytasz ją w jakiś specjalny sposób. Ale najważniejsze przecież że śladów paluchów podczas gry nie widać. No i z tego co wiem, to wszystkie wersje kolorystyczne Lite'a poza białą mają ten problem, więc w sumie ja bym na twoim miejscu brał Cobalta/Crimsona.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

miał ktoś jakieś doświadczenie z battery packami? W moim DSie w bateria cos krucho (chyba ze 5 godzin to normalny wynik podczas uzywania flashcarta?) i zastanawiam się nad zamiennikiem. Problem w tym, że Nintendo baterie sprzedaje tylko w US i Kanadzie a do 3rd party jakoś nie jestem przekonany.

Odnośnik do komentarza

Nowa wersja DSa? Coraz więcej ostatnio takich newsów/plotek. Coś dzieje się na rzeczy w tym temacie...

> http://www.slipperybrick.com/2008/09/new-n...s-camera-music/

> http://www.idg.pl/news/168536/Nintendo.zna...konsole.DS.html

 

Posiadam DSa crimson black od czerwca, a starszego czarnego sprezentowałem bratu. Jakie są różnice? Hmmm... Crimson nie rysuje się tak jak black a ewentualne rysy można z matowej powierzchni usunąć palcem, odciski są widoczne na górnej klapce ale nie rzuca się to w oczy tak jak w czarnej wersji. Matowy plastik ma to do siebie, że się "wyślizguje" - widać to szczególnie w okolicach krzyżaka. Ja swojego DSa noszę cały czas w pokrowcu, jednak zauważyłem ostatnio, że na rogach dolnej części DSik lekko się wyślizgał od trzymania. Ale trzeba się przyjrzeć żeby to dostrzec. Z kolei zaletą tego wykończenia jest to że gdy mamy spocone ręce DSa nadal trzymamy pewnie. Poza tym matowy plastik ładnie współgra z lakierowaną górną klapką. Jeśli miałbym ponownie wybierać wybrałbym wersję crimson black. Polecam!

 

EDIT

A jednak, nowy model zwie się DSi i pojawi się w sprzedaży 1.11.2008 na razie ekskluzywnie w Japonii:

> http://ds.ign.com/articles/915/915507p1.html

Specyfikacja techniczna i różnice względem DS Lite'a:

> http://ds.ign.com/articles/915/915510p1.html

Edytowane przez kami30004
Odnośnik do komentarza
Gość logan40

Założyłem stosowny temat z fotkami i kilkoma innymi newsami - cena w dolarach 179.99.

Super informacja z tego względu że planowałem kupić DS'a. Teraz lite potanieje a może po przeglądnięciu setek testów skusze się na DSi :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.