Skocz do zawartości

Nintendo DS - temat ogólny


sinner

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z zawiasami występuje tylko w najstarszych fabrycznie Lite'ach. Poza tym konsolka jest praktycznie bezawaryjna.

A, i piractwo jest be ;)

 

rozumiem ze ta wersja crimson black(w europie chyba takiej nie ma) jest od niedawna, tak i zawiasy tam nie pękają??

a nic pozatym sie nie psuje?? tak wiem piractwo jest bee, ale mam xboxa i nie za bardzo mnie stać zeby kupywac jeszcze gry na DSa, chociaż raz na jakis czas na pewno bym kupil jakiegos oryginała :)

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Tak, od niedawna. Ekranik dotykowy łatwo się rysuje, ale od tego są folijki ochronne, polecam w zaopatrzenie się w jedną niedługo po zakupie konsolki i wszystko będzie okej.

No, i upewnij się że konsolka którą chcesz kupić nie ma już porysowanego ekraniku.

 

No to zamieniaj, bo DS > PSP ;)

Edytowane przez Heihajin
Odnośnik do komentarza
Tak, są. Był niedawno artykuł w PE, jak rozpoznać podróbę, zajrzałem wtedy na Allegro i się przeraziłem, nawet sporo tego na rynku.

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.19509

o to chyba chodzi, o te refurbished

ze popsute naprawiaja chinskimi czesciami i z tego taka cena.

zadnej gwarancji ani paragonu nie ma. wiec Norbi jesli kolega kupil to sklepie normalnym to chyba nie ma co sie kitrac.

nie wiem czy to to ,bo na PE mrugnalem okiem u kumpla

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dziwnym zrządzeniem losu ponownie stanę się posiadaczem niesamowitej konsolki jaką jest DS (wersja clsassic - troszkę oldsql'u nie zaszkodzi ;) ) Z tego co się orientuję będę zmuszony wymienić uszkodzony touch screen, stąd moje pytanie - czy jest to bardzo skomplikowany proceder? Moim największym do tej pory osiągnięciem jest rozkręcenie i złożenie Sixaxis'a ;)

Odnośnik do komentarza

Nintendo nie udostępnia oryginalnych części zastępczych poza autoryzowane serwisy, takie z licencją...

Wszystko na DX,FP,GSS i DHG to produktem firm trzecich, najczęściej od Guangzhou Huadu Weidi Electronic Factory...

 

Polecam też produkty Chengdu Hi-Tech Industries Co., Ltd. są nieraz lepsze niż oryginały sam zakładam ich ekrany do DS-ów i GBA i Ipod-ów

Edytowane przez KiNiO_64
Odnośnik do komentarza

Kolega zamówił ostatnio 5 setów takich z dX. 2 przyszły od Huadu (są ok) 1 noname 2 z logo Hondy :-) na gumce, absolutna losówka dx aktualnie skupuje towar od wielu małych dostawców metodą kto taniej i szybciej spełni ich zamówienie tego towar leci...

 

Odradzam kupować Acekardy na DX aktualnie wszystkie to podróbki i to tragicznej jakości... 5/7 które zamówiłem 2 tygodnie temu (przyszły dziś) nie nadaje się do sprzedaży i muszę je odesłać :( chcę nawiązać kontakt z aktualnym producentem Acekard-a i EZ, producentem nie ich właścicielami/konstruktorami :-) o jakimś większym zamówieniu (50szt minimun) jeżeli uda sie dogadać to będę robił zapisy kto będzie chciał kupić...

 

Słyszałem że powstaje polski katalog sprzedający chińskie produkty, bezpośrednio od producentów z pominięciem pośredników taki polski DX nie sądzę żeby było taniej niż na DX ale na pewno bez ryzyka że straci się kasę, wiem jak działają takie firmy w USA i Anglii fajna sprawa, zawsze jest taniej niż w lokalnych sklepach czy aukcjach z drugiej strony drożej niż prosto z chin czas zamówienia trochę krótszy niż z DX a jeszcze lokalną gwarancję dają i i sami się z dostawcami rozliczają z wadliwych produktów, fajna sprawa bo ja sobie nie wyobrażam kupienia nowej nagrywarki za 0k 80 zł (m3i zero) i odsyłanie jej do chin na gwarancję za kolejne 50zł :-)

 

Jak się dowiem czegoś więcej o tym przedsięwzięciu to napiszę.

Edytowane przez KiNiO_64
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No, pytanie będzie trochę dziwne :P Czy uważacie, że osobie, która gra głównie w RPGi(wszelkiej maści) wystarczy stara dobra PS2(dodam, że kupiona niedawno) i DS, czy raczej polecacie skusić się na jakiegoś current gena? Nie wiem czy w 100% trafiłem z działem ale tak najbardziej chyba pasuje. :P

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i porady :)

Odnośnik do komentarza
No, pytanie będzie trochę dziwne :P Czy uważacie, że osobie, która gra głównie w RPGi(wszelkiej maści) wystarczy stara dobra PS2(dodam, że kupiona niedawno) i DS, czy raczej polecacie skusić się na jakiegoś current gena? Nie wiem czy w 100% trafiłem z działem ale tak najbardziej chyba pasuje. :P

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i porady :)

Jeśli jesteś RPG'owym maniakiem (z ukłonem w stronę jRPG) to osobiście nie wyobrażam sobie na tę chwilę lepszego układu - PS2 posiada ogromną bibliotekę tego typu gier, mnóstwo mocnych serii (+ klasyki z PSX'a), natomiast DS obfituje w bardzo dobre remake'i o innowacyjnych tytułach (vide TWEWY) czy zbliżającej się kontynuacji Golden Sun nie wspominając :D Osobiście posiadam PS3 oraz DS'a właśnie (różowego, a co ;)) current gen służy mi jako odskocznia od japońskich klimatów, które potrafią mnie czasem zmęczyć (relaksuję się wtedy przy innych gatunkach).

Odnośnik do komentarza

Na DS'ie znajdziesz wszystkie klimaty jesli chodzi o jrpg.Tak naprawde od najglupszych dziwactw po powazne produkcje.Bedzie tez kingdom hearts (w japonii o ile sie nie myle juz wyszlo) oraz children of mana tak wiec napewno znajdziesz mnostwo ciekawych gier dla siebie.Ja jestem milosnikiem jrpg i powiem Ci ze sposrod wszystkich konsole ktore mialem PS2 i NDS w tym temacie sprawuja sie najlepiej (z mala przewaga NDS bo moge grac gdzie chce + stylus dodaje mozliwosci).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.