Skocz do zawartości

PC FAQ - Pytania przeróżne


walek

Rekomendowane odpowiedzi

ok tuneupem posprawdzałem system ponaprawiał to co trzeba, przy okazji zainstalowałem SP3 bo wtedy blokował mi go program zmieniajacy ekran logowania podczas startu systemu. I jest teraz tylko jeden wpis

 

;
;Warning: Boot.ini is used on Windows XP and earlier operating systems.
;Warning: Use BCDEDIT.exe to modify Windows Vista boot options.
;
[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /NOEXECUTE=OPTIN /FASTDETECT /TUTag=13H4JW

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam pewien problem. DOstałem "w spadku" telefon Nokia E50. Chciałem zainstalować na kompie program Nokia PC Suite. Ściągnąłem z netu najnowszą wersje, instaluje się, aż wyskakuje okno:

69461914ln4.th.pngthpix.gif

Więc ściągam ze zstrony Nokii inną wersję, przeznaczoną specjalnie dla E50. To samo.

 

Wziąłem oryginalną płyte i z niej zacząłem instalować program. Po jakimś czasie wyskoczył błąd, kliknąłem "ignoruj". Pojawiał się jeszcze z 10 razy, robiłem to samo, aż instalacja doszła do końca.

Program wyszukał telefon, ale nie można włączyć zadnej opcji bo wyskakuje błąd (nie można znaleźć tego i tego).

 

O co chodzi?

 

Mam Windowsa XP i PC Suite obsługuje ten system.

Odnośnik do komentarza

No to moze chodzi o to, ze program nie obsługuje windowsa xp 64 bitowego, a ty masz własnie taki? Albo odwrotnie.

 

Jakiego service packa masz w tym XP? Albo moze brakuje platform uruchamiania i bibliotek? NETFrameworki masz?

Odnośnik do komentarza

Taka sprawa. Jak wyłączyć ochrone plików systemowych w windows vista x64 ultimate? Jest program Unlocker do usuwania plikow uzywanych przez inne programy, albo chronionych, ale nie działa pod x64 bit. Jakas alternatywa?

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dwa pytania:

1. Czy spaczowanie Windowsa (tak żeby można było używać custom themes) wpływa na gwarancję, licencję ?

2. Mam taki mały problem z folderem użytkownika który mamy w Viście (tam gdzie jest Muzka, Obrazy, Pobieranie, itp.) Niechcący skopiowały mi sie foldery Obrazy i Pulpit, mam teraz je po dwa i jeszcze dodatkowo obrazy pojawily się w folderze Pobieranie. Jak pousuwać te dodatkowe, foldery.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Dwa pytania:

1. Czy spaczowanie Windowsa (tak żeby można było używać custom themes) wpływa na gwarancję, licencję ?

2. Mam taki mały problem z folderem użytkownika który mamy w Viście (tam gdzie jest Muzka, Obrazy, Pobieranie, itp.) Niechcący skopiowały mi sie foldery Obrazy i Pulpit, mam teraz je po dwa i jeszcze dodatkowo obrazy pojawily się w folderze Pobieranie. Jak pousuwać te dodatkowe, foldery ?

 

Ponawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chyba glupie pytanie ale szukam wyjscia z problemu.Mam powiedzmy jakies fotki (robione przez kamerke w czasie rozmowy na skype) gdzie sciezka dostepu wyglada mniej wiecej tak C\users\przemek\AppData\roaming\skype pictures

Jak moge tam trafic inaczej tam niz przez wyszukiwarke wpisujac nazwe fotki.Wchodzac do swojego profilu nie widze AppData a tym bardziej dalszej czesci.W folderze ze skajpem tez tego nie widze albo cos ominalem.

Odnośnik do komentarza

Głupich pytań podobno nie ma.

 

Ja tam bym sobie zrobił po prostu skrót do folderu ze zdjęciami w jakimś dogodnym miejscu.

 

Dane Aplikacji to folder ukryty z tego co wiem, musisz zrobić tak: Mój komputer->Narzędzia->Opcje folderów->Widok->Pokaż ukryte pliki i foldery

 

Edytowane przez Łu#
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Komputer przestał mi widzieć mój dysk twardy podłączany na USB (wczoraj było ok). Jest on 3,5 calowy. Najprawdopodbiej jest to wina wyłączania go przez odłączenie kabelka, a nie przez "usuń sprzęt", czy można coś z tym zrobić (poza reinstalacją systemu)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...