Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
53 minuty temu, Absolem napisał:

Dobrze że jeszcze trochę jest tych brudasów bo teraz większość to i tak same pisdy z brodam podgolone na sarmate  i udające drwali. 

Ale bol dupy xD

Odnośnik do komentarza

Dobrze, ze ludzie wychodzili. Ja zostałem i przez ten czas sobie lepsze miejsce znalazłem xd

 

Stone Sour za(pipi)iście grali, Manson w sumie też był w formie wokalnie. Jedynie wkuriwiały mnie te ciągłe kilkuminutowe przerwy na przebieranki i blanta.

 

Ale (pipi) mnie jasny strzela jak widze ten las (pipi)anych telefonów i nagrywanko na insta. Z każdym rokiem mam wrażenie jest coraz gorzej.

Kiedyś to było kurła, ludzie chodzili posłuchać muzy albo popogować, a nie lansik na social media "patrz staraaa merlin mejson, bez kitu lol".

 

Jak chce audio-video lub zdjęcia z koncertu to wole te oficjlane, profesjonalne, a nie kręcone ziemniakiem harczenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A co w tym złego? Czasem ktoś nagra całość a potem jako bootleg wypuści. Poza tym są przypadki naprawdę dobrze zarejestrowanych występów, że puszcza się całość i ogląda jak oficjalną koncertówkę. Ja Jak się nudzę to też wyciągam telefon, robię foty i nagrywam. A tak to zwykle jedno zdjęcie na insta na pamiątkę i chowam do kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 godziny temu, ornit napisał:

A co w tym złego? Czasem ktoś nagra całość a potem jako bootleg wypuści. Poza tym są przypadki naprawdę dobrze zarejestrowanych występów, że puszcza się całość i ogląda jak oficjalną koncertówkę. Ja Jak się nudzę to też wyciągam telefon, robię foty i nagrywam. A tak to zwykle jedno zdjęcie na insta na pamiątkę i chowam do kieszeni.

Ja chcę oglądać koncert, scenę oczami a nie przez ekrany telefonów jakiś zje.bow

Odnośnik do komentarza

Najlepsza jest telefonocepcja - typ nagrywa typa, który nagrywa innego nagrywającego typa.

 

Może jakbym miał z 2,10m wzrostu to bym miał wy(pipi)ane, ale że ze swoim 1,80m mieszczącym się w dolnej granicy prawdziwego mężczyzny nic nie widzę jak mam przed oczami las rąk z teflonami to się w(pipi)iam. Niestety jest coraz więcej frajerów, którzy potrafią cały kawałek nagrywać jak zespół odpala coś z hitów.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ja tam góruje nad większością ludzi no ale jak typ weźmie swoją łanie na plecy a ona ręce w górze z telefonem to nie da rady xD

 

Ja tam zawsze pajaców upominam, raz wyje.balem niby nie chcacy typowi w telefon i szukał na kolanach w tlumie xd

 

A na offie psikam w ekrany wodą z takiego zraszacza do kwiatów ( se noszę jak są upały polecam ten styl życia) 

 

Jednym słowem je.bac telefoniarzy

Odnośnik do komentarza

Nie da się. Przyzwolenie jednemu to przyzwolenie wszystkim. Ja jestem po stronie blubera: irytuje mnie kiedy ludzie nagrywają te koncerty które odtworzone na tych gó,wnofonach brzmią jak (bez zaskoczenia) gó.wno. Niech sobie chu,e robią zdjęcia z gościem po gigu, będzie pamiątka i znajomi z fejsa będą już pewni że poszedłeś na koncert.

Odnośnik do komentarza

No lepiej przeżyć i zachować w głowie koncert, niż skupić się na kamerowaniu, denerwowaniu, że ktoś zasłania kadr, że krzywo nagrane, że zle słychać itp. A i tak takiego gówna się potem nie ogląda. Jak byłem kiedyś na większym koncercie, to tylko na początku cyknąłem parę fot i tyle.

SL704806.jpg

O tu np., mam ze 3 takie podobne foty, a reszta jest z przyjazdu i wyjazdu. 

Żadnego filmiku w folderze. Po co mam "pracować nad zdjęciami, filmami", skoro przyjechałem na koncert posłuchać muzy na żywo?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ja tylko mówię o nagrywaniu i zasłanianiu innym ludziom, jeszcze pal licho jak jest dużo miejsca to zawsze można stanąć gdzie indziej ale wczoraj np na koncercie Neurosis typ cały koncert stal z kamera cyfrową i nagrywał dziadów. Wyobrażam jak będzie puszczał całej rodzinie przy knedlikach i wszyscy wala konia z podniety

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.