Skocz do zawartości

Obsolete

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Byłem 31 sierpnia w Wawie na Marduku. Ogólnie występ Szwedów mógłbym skomentować jednym zdjęciem

IMG_8809.jpg

VIKTORIA, kurwa!

Zaczęli od Panzer Division, potem dołożyli Baptism by Fire z tej samej płyty. O uszy obiło mi się skoczne Blond Beast, Werwolf, Burn my Coffin, Throne of rats + jeszcze kilka innych numerów, których nie pamiętam. Wszystko zakończyli IMO jednym z hymnów BM - Wolves i tym, co na ogół żegna Warszawę - WARSCHAU! Słuchać tego utworu w stolicy i jeszcze w sieprniu dodatkowo potęgują wrażenia. Czułem się rozjechany tym (pipi)anym hitlerowskim czołgiem!

IMG_8803.jpg

Jestem niesamowicie zadowolony z koncertu, i tak jak napisał Absolem, wolałbym ich zobaczyć w roli headlinera, z większym zasobem czasowym i możliwościami. 

IMG_8833.jpg

A tak wyglądał merch Marduka. tshirty - 60 zeta, longsleeve - 150 zeta. Kupiłem patryotyczną koszulkę z białym orłem bo stwierdziłem, że obnoszenie się z wizerunkiem faszysty to zbyt duża ekstrema jak dla mnie:yao:

triumph-of-the-will-remastered-434383.1.

PS Arkonę też miło było zobaczyć. Szkoda, że zabrakło "pluję na twą marność, psie!"

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)
5 godzin temu, ornit napisał:

Kupiłem patryotyczną koszulkę z białym orłem bo stwierdziłem, że obnoszenie się z wizerunkiem faszysty to zbyt duża ekstrema jak dla mnie:yao:

Ja wziąłem tą z logo, swoją drogą koszulki bardzo dobrze skrojone i solidne jakościowo, a nie jakieś wielkie szmaty trzaskane w piwnicy. Dzisiaj też udało mi sie wyhaczyc jedna z ostatnich sztuk Funeral Mist na bandcampie, tą z okładką Hecatomb. 

Podczas koncertu myślałem czy nie kupić tej Legion Poland z orłem ale czułbym sie w niej jak wyklęty janusz. 

Edytowane przez Absolem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahaha! Ja ją właśnie kupiłem dla Janusza wyklętego w Szatana zaklętego:yao:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sensie grali roads to judah w całości? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gaahls Wyrd, pedały z Tribulation i mgła wannabies Uada 6 marca w warszawskiej Proximie!

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, ornit napisał:

pedały z Tribulation

:banderas:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o kurła, dostałem w prezencie bilet na Dimmu Borgir i Kreatora w wawie, 13 grudnia. 

PS. nie byłem nigdy na Dimmu, ani w Warszawie:)

1528472643qchzh72mRFRpOH74MqZ6OyDBLE5xVm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, ornit napisał:

Gaahls Wyrd, pedały z Tribulation i mgła wannabies Uada 6 marca w warszawskiej Proximie!

Gaahl też pedały ale szanuję bardzo. Wbijam koniecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

Zapomniałem, że w Poznaniu też będzie.

Znalezione obrazy dla zapytania gaahl

Znalezione obrazy dla zapytania gaahl

Znalezione obrazy dla zapytania gaahl satan

KVLT JAK (pipi)! Po dziś dzień nie mogę sobie darować, że zamiast pojechać do Krakowa Na Gorgorotha czy pójść w Wawie na Dissection wolałem w tamtych czasach uczyć się i studiować (i tak (pipi) z tego wyszło)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi