Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, _Be_ napisał:

 

No własnie jak wrażenia? Bo jak widziałem ich te 8 lat temu (oh damn to juz tyle (*) ) to też jakoś nieszczególnie wspominam, wydaje mi się, że Justin akurat specjalizuje się w takiej muzyce, która bardzo ciężko jest w stanie porwać na żywo. 

Czwarty raz ich oglądałem, parę lat temu w Firleju, dwa razy na Brutal Assault i teraz. Zagrali trzy numery z ostatniej płyty i przekrojówkę z pozostałych, kończąc Like Rats ze Streetcleaner.

Set: https://www.setlist.fm/setlist/godflesh/2019/zaklte-rewiry-wrocaw-poland-5b90c7cc.html

Sam koncert, no cóż, przede wszystkim za cicho, brakowało jednej gitary, pendrive się zgubił czy jak? Za długie przerwy między wałkami, przez co koncert wytracał tempo, na upartego mogę dodać brak wizualizacji. Ja wiem że Broadrick nie gra numerów pod publikę, ale widziałem lepszej ich koncerty i wyszedłem rozczarowany. Żeby nie było, że tylko narzekam, było tańczone i śpiewane, ale jakoś nie mogli się porządnie rozpędzić.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a...Teraz sobie uświadomiłem, że podczas występu Tomka Wojownika, który był w młodości bity i nielubiany przez kolegów (i dlatego teraz nienawidzi świata) na pewno wyjdzie na scenę Darski i albo będzie śpiewał przeboje Hellhammera albo zacznie machać tym Żydkiem na kutasie:/ 

 

PS Nergal potwierdził swoją obecność z zespołem na tym wydarzeniu. Mam nadzieję, że tego nie zepsuje:frog:

 

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
To info z jakiegoś plotka albo generatora wiadomości pojawiających się w google.
Ja to dziś rano w Antyradiu słyszałem. To też dzielę się informacją ... oby się odbył bo mam bilet i było by mega (pipi)owo gdyby coś wypadło.

Antyradio często podaje tego typu info jak to sprzed kilku dni ...

https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-News/Corey-Taylor-trafil-do-szpitala-i-przeszedl-operacje-31668

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, RaiD napisał:
5 minut temu, Hela napisał:
Poszedłbym na same supporty. 

Wg mnie z naciskiem na Z&A.

Z&A świetny na żywo, ale oba albumy Whoredom Rife to najwyższa półka BM krążków ostatnich lat. Do tego przepięknie zostały wydane na vinylu przez Terratur Possessions. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...