Skocz do zawartości

News


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

każda religia to stek bzdur... nie ma boga, szatana, aniolów i całego tego gó.wna po prostu muszą sobie wymyślać ludzie jakieś głupoty gdyż to jest jakas dziwna potrzeba... zawsze była jakaś wiara, w drzewo, trawę, czy krowy... dla mnie to brednie...

A co mnie wq to zachowania katoli i innych religii... z jednej strony taki katol popie.rdala do kościołka jaki on wierzący itp a potem idzie na dziwki, zdradza żonę, zabija, kradnie... to jest dla mnie śmieszne... katole to takie ściemnianie... wszyscy boją się kościoła jakby niewiadomo co to było... a że to katole to sekta zbrodnicza nie ma co do tego wątpliwośći... historia i suche fakty tego dowodzą...

To wszystko się przekłada na życie ateisty... ja pier.dole ja chcę aborcji, eutanazji, in vitro, chcę wszystkiego co jest dostępne, i stosowanie tego w ramach prawa... moralność katolska to przykład dałem wyżej...

Z resztą jak jest ktoś taki mega wierzący to niech się stosuje do zasad katolików i modra w kubeł... idź do tego pedofila w sutannie i słuchaj i rób co ci każe boś owieczka (pipi)ego dziadka w "niebie"....

Jak będę chciał to spalę biblie, równie dobrze mogę spalić "pana tadeusza", jak będę chciał to oleję krzyż i co z tego...

A właśnie... dlaczego nikt nie przejmuje się uczuciami religijnymi satanistów:> :) (nie mówię o debilach co biegają po cmentarzach)

Odnośnik do komentarza

Trochę shitu o nowej płycie Metalliki:

http://muzyka.onet.pl/10175,1697633,newsy.html

 

News niby stary, ale dopieo teraz go odkryłem. Kurcze... no ja wiem, że jestem wyjątkowo naiwny, ale... Rubin dobrze gada - mają zagrać stary dobry thrash, a nie "szukać nowych brzmień". Jeśli to prawda z tymi balladami, to... no napawa mnie to optymizmem :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

8 sierpnia 2008 r. nakładem wytwórni Emotional Syphon Recordings należącej do Jamesa Munky'ego Shaffera - gitarzysty zespołu Korn - ukaże się płyta grupy Fear And The Nervous System.

 

W jej skład, prócz Munky'ego, wchodzą Billy Gould (gitara basowa; eks Faith No More), Wes Borland (gitara; Black Light Burns, eks Limp Bizkit), Brooks Wackerman (perkusja; Bad Religion, Tenacious D), Leopold Ross (gitara, programowanie) i Zach Baird (klawisze, programowanie).

Odnośnik do komentarza
Trochę shitu o nowej płycie Metalliki:

http://muzyka.onet.pl/10175,1697633,newsy.html

 

News niby stary, ale dopieo teraz go odkryłem. Kurcze... no ja wiem, że jestem wyjątkowo naiwny, ale... Rubin dobrze gada - mają zagrać stary dobry thrash, a nie "szukać nowych brzmień". Jeśli to prawda z tymi balladami, to... no napawa mnie to optymizmem :]

lol

tak samo z tym ostatnim albumem, mial byc powrot do korzeni, a wrocili do garazu ;]

Odnośnik do komentarza

Josh Graham has left Red Sparowes in order to pursue A Storm of Light full time. he still lists: neurosis (visuals), blood and time, battle of mice as his projects and says: formerly of red sparowes. ASOL is currently working on a split 12" featuring 2 tracks. and should have an LP out soon called: And We Wept the Black Ocean Within, from Neurot.

 

Red Sparowes are working on a new LP according to their myspace (and touring) and Josh is no longer listed as a member.

 

BoM - hasn't updated their myspace in forever, but the Jesu/BoM split is still slated according to JKB.

 

Made Out Of Babies - have completed a new LP for The End records.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

To jest wprawdzie z przed tygodnia, ale teraz sobie dopiero przypomniałem o tym :P

 

Iced Earth, z Barlowem z powrotem w składzie, pracuje nad nową płytą (ma chyba być jeszcze w tym roku).

W czerwcu ma wyjść nowy singiel pt "I walk among You".

 

Tutaj można w całości przesłuchać kawałków z niego (jeden nowy, i dwa remastery z poprzedniej płyty).

 

Zapowiada się fajnie.

Edytowane przez zaton666
Odnośnik do komentarza

Jak by kogoś interesiło (za nuta.pl):

 

Gojira

W październiku br. do sklepów trafi nowa płyta formacji Gojira.

 

Zespół przebywa obecnie we własnym Studio Des Milans. Obecnie dogrywane są partie gitar. Premiera wydawnictwa zbiegnie się w czasie z trasą koncertową, w którą Francuzi wyruszą u boku Szwedów z In Flames.

 

Wokalista i gitarzysta kapeli, Joe Duplantier, 9 czerwca br. pojawi się na pewno w warszawskim klubie Stodoła. Artysta, tym razem w roli basisty, zagra z zespołem Cavalera Conspiracy, który tworzą ponadto Max i Iggor Cavalerowie oraz Marc Rizzo z Soulfly.

 

 

Lamb Of God

30 czerwca do sklepów trafi nowe wydawnictwo Lamb Of God. Dwupłytowe, koncertowe DVD opatrzono tytułem "Walk With Me In Hell".

 

Dzieło inauguruje nowy kontrakt zespołu z wytwórnią Roadrunner Records. Dwa krążki wypełni około 5 godzin nagrań.

 

Na pierwszej płycie zamieszczony zostanie dokument "Walk With Me In Hell" i fragmenty koncertów z całego świata, które formacja zagrała w ramach Sacrament World Tour. Na potrzeby filmu zarejestrowano każdy szczegół z życia Lamb Of God, od czasów, kiedy grupa wyruszyła w trasę po wydaniu w 2006 roku albumu "Sacrament".

 

- Jesteśmy na scenie przez 90 minut w ciągu dnia. Ludzie chcą wiedzieć, co się dzieje przez pozostałe 22,5 godziny - wyjaśnia perkusista, Chris Adler. - To nie są zawsze limuzyny i szampan. "Walk With Me In Hell" nie przypomina żadnego DVD, które wcześniej widziałem.

 

Na drugim dysku znajdziemy "Making of Sacrament" oraz cały występ z zeszłorocznego Download Festival, gdzie grupa dała popis swoich umiejętności przed 72 tysiącami fanów.

 

Zwiastun dzieła można zobaczyć w serwisie MySpace.

 

Soulfly

28 lipca br. ukaże się nowy album grupy Soulfly. Płytę zatytułowaną "Conquer" wypełni 11 kompozycji.

 

W nagraniach gościnnie udział wzięli David Vincent z grupy Morbid Angel i Dave Peters z Throwdown. Sesja odbyła się w Porch Studio na Florydzie, jesienią 2007 roku. Materiał jest obecnie miksowany przez Andy'ego Sneapa.

 

Na oficjalnej stronie zespół zamieścił okładkę oraz listę z tytułami utworów, które trafią na longplay.

 

23774hv7.jpg

Oto pełna tracklista:

"Blood Fire War Hate"

"Unleash"

"Paranoia"

"Warmageddon"

"War Ghost"

"Rough"

"Fall Of Sycophants"

"Doom"

"Rot"

"Touching The Void"

"Soulfly VI".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...