Skocz do zawartości

News


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

Arioch ma pecha, że usłyszałem już najlepszy BM tego roku - najnowszy Djevel :potter:

 

A tak poza tym to tak powinien brzmieć najnowszy Marduk :isee: Bardzo dobra płyta i gościu dostarczył! Teraz ciekaw jestem już tylko nowego Marduka czy da radę bić się z Funeral Mist o drugie miejsce. Ten rok jest wyjątkowo dobry jeśli chodzi o ten rodzaj muzyki. 

 

edit: Z Noevidii właśnie przyszedł mail z zipem. Zaraz na pełnym legalu zgram album na koma :yao:.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Słucham właśnie Viktorii. O kurwens! Co ten Mortuus w June 44 to ja nie...

 

Najlepszy blak metalowy wokalista

 

Dosyć sceptycznie podchodziłem do tego albumu. Po doskonałym Djevel, bardzo dobrym Ovate i nagłym pojawieniu się nowego Funeral Mist, nie sądziłem że jeszcze coś mnie jeszcze w tym roku zaskoczy! To może być lepsze od nieco przeciągniętego Frontschwein! Prawdę mówiąc to jest jak zminiaturyzowany Frontschwein i wchodzi jak bagnet w rozgrzane grypą płuco! Z jednej strony jestem nieco zawiedziony bo liczyłem na lekką zmianę stylu muzycznego (coś jak skok między Serpent Sermon a wspomnianym Frontschwein), z drugiej jednak poprzednia płyta bardzo mi się podobała i tak podany odgrzewany kotlet staje się bardzo zjadliwym rarytasem. Dla mnie na razie trzecie miejsce w tym roku za wspomnianymi Djevel i Funeral Mist.

Odnośnik do komentarza

Też mam wrażenie, że cała para poszła w Funeral Mist, a Marduk to jakiś projekt z doskoku. Wiem, że to pierwszy odsłuch, ale nic nie zapadło mi w pamięć, single są takie se (Werwolf mnie znudził, a Equestrian odrzucał od początku). Zaskoczeniem był ponury wstęp do Silent Night, ale reszta nijaka. Nie o taki Marduk nic nie robiłem. Porzuciłem nadzieje, że doczekam się kolejnego ROM 5:12. :/ 

Odnośnik do komentarza

Ja uważam że to jest dobra płyta i jeżeli dasz jej chwilę to zacznie wchodzić bardzo dobrze, jednak dla mnie tak jak już często wspominałem FM zgniotło konkurencję. Myślę że to mógł być celowy zabieg bo to płyty bardzo różne stylistycznie i mistrzowskim posunięciem byłoby pomieszanie ich podczas nadchodzącej trasy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...