Skocz do zawartości

News


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ornit napisał:

Mogli sobie darować.

Dlaczego? Numer dobry, video też niczego sobie. Jak na kogoś kto kupił trzy egzemplarze nowej płyty to trochę dziwne stwierdzenie. 

 

Dla mnie ten klip jest o tyle kontrowersyjny że w ostatnim czasie oficjalnie odcinali się od nazizmu a cisną temat do pożygu. 

Edytowane przez Absolem
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Absolem napisał:

Dlaczego? Numer dobry, video też niczego sobie. Jak na kogoś kto kupił trzy egzemplarze nowej płyty to trochę dziwne stwierdzenie. 

 

Dla mnie ten klip jest o tyle kontrowersyjny że w ostatnim czasie oficjalnie odcinali się od nazizmu a cisną temat do pożygu. 

Hahaha! Dobra uwaga!:kaz:

Chociaż może bardziej u nich przejawia się przez to fascynacja historią i kult brutalnej/brunatnej siły aniżeli samo gloryfikowanie nazizmu. 

 

Co do klipu to mi bardzo przypomina Frontschwein, tylko zamiast Widigsa-dobosza jest mały dobosz/grajek, natomiast zbliżenia i wszystko inne w punkt. Sądzę, że lepiej by było gdyby zamiast tego wypuścili jakieś video koncertowe niż prężenie się na groźnych black metalowców.

Odnośnik do komentarza

No cóż, jeżeli chodzi o temat to faktycznie można powiedzieć że gloryfikują zło bo cóż bardziej złego przydarzyło sie światu niźli okrucieństwo drugiej wojny światowej. Co do teledysku typowy Marduk, typowy zestaw min. Osobiście uważam ten zespół jak i samego Mortuusa jako prawdziwy w tym co robi i czym żyje. Okrutnie strzelili sobie w stopę tym FM. Zakładam że gdyby nie to nowy album byłby bardziej doceniony, choć cały czas zakładam że to celowy zabieg i liczę na utwory FM na setach Marduka. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, ornit napisał:

Po prostu nowy Funeral Mist powinien mieć logo Marduka a nie FM i wtedy wszyscy byliby zadowoleni i piali z zachwytu.

 

Nie przesadzałbym. Wiadomo, że Broddesson na perkusji przywodzi na myśl Marduk, ale nawet bez wokalu Ariocha wiedziałbym, że to FM. Struktura, dźwięki, wstawki. Wszystko jest na miejscu.

 

No i dalej uważam, że lepszy album od Viktorii.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a! Ten nowy Immortal jest niesamowity! Na razie słucham ze skradzionych mp3 ale wchodzi jak złoto! Przyznam, że nie wierzyłem w Demonaza. Myślałem, że nagra coś w stylu swojego solowego projektu, natomiast kontynuuje najlepsze tradycje Immortal! Blashyrk Mighty Ravendark KURWA!!! To chyba najlepszy rok dla muzyki extremalnej od niepamiętnych czasów.

 

W tym miejscu także biję się w pierś a' propos Viktorii Marduka! Leci to teraz u mnie częściej niż nowy Funeral Mist i zyskuje z każdym nowym przesłuchaniem! Z początku wydawało mi się, że są to odpady po Frontschwein ale myliłem się i to bardzo! To przeza(pipi)isty rock and rollowy album z przytupem i całkiem nowa jakość w dorobku Szwedów! Oby starczyło im jaj na takie albumy nagrywane w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...