Skocz do zawartości

Banny

News

Rekomendowane odpowiedzi

Numer taki pomiędzy phantom limb / book burner, te single przed albumem zawsze mieli trochę na taką modłę. Dwanaście tracków i mniej niż 33minuty, będzie nakur.wianie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy singiel Deicide zapowiada się za(pipi)iście.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Kvelertak odszedł wokalista tak więc ten tego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i tak nie nagrali nic dobrego o 2010 roku więc :nosacz3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt. Mam ich trzy fajne płyty ale w internetach piszo, że po debiucie nic dobrego nie wyszło:reggie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby ta informacja pojawiła się trzy godziny wcześniej, nie zamawiałbym płyt Behemotha

765_D7111-9_BC8-4_AC7-_A291-_C3960_A7_F5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

(pipi)! Wziąłem ten box set! Akurat powinien przyjechać do mnie tuż przed moimi urodzinami więc zrobię sobie taki prezent. Poza tym po wyprzedaniu się będzie chodził za jakiś chory piniondz więc traktuję to też po trochu jako inwestycję (wątpię aby Peaceville zrobiło repressa, jeśli już to nie jako PD). Te picture discs i tak będą miały głównie wartość kolekcjonerską więc nie zamierzam ich odtwarzać skoro mam wydania na monokolorowych winylach. Najbardziej interesują mnie nagrania na DVD i ta 7-mio calówka oraz...mini album ze zdjęciami! (pipi)a! Mayhem to najbardziej niedo(pipi)any zespół jaki kiedykolwiek istniał. To kawał historii muzyki ekstremalnej i gdyby nie ten pierwszy (albo drugi lub nawet trzeci) lineup, nie byłoby dziś black metalu jaki znamy.

edit: Dobrze, że (pipi)a nie mam rodziny ani żadnych zobowiązań bo musiałbym zmienić hobby.

ps Typ z TheTrueMayhemCollection, któremu zawdzięczamy to wydawnictwo, wspomniał, że prawdopodobnie Peaceville wyda też w przyszłości wersję tego box seta z CD. Nie zdziwiłbym się gdyby za rok czy dwa sprzedawali DVD oddzielnie.

Edytowane przez ornit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi