Skocz do zawartości

News


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

taake-7fjell-box.jpg

167 Euro. Każda z płyt ograniczona do 7-miu utworów co wyklucza bonusowe tracki (np cover Burzum na Taake, czy "i am the black wizards" na Noregs Vaapen). W zestawie slipmata. Dla mnie pozycja czysto kolekcjonerska i na 75% biorę z autografem kiedy pojawi się w prywatnym sklepie Hoesta.

Mayhem-Bundle-7-LP-BOX-Slipmat-Bundle-74

To jest też piękne. Season of Blasphemy na winylach. Wszystkie wydawnictwa, w których maczał palce Blaphemer + zremiksowana wersja Grand Declaration Of War, Slipmata, booklet, ładne skórzane pudło. 190 Euro. Wziąłbym chociażby dla Wolf's Lair Abyss ale zamówiłem już remix GDoW na winylu i na kasecie...

Edytowane przez ornit
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

6 grudnia w Warszawskiej Kinotece odbędzie się polska premiera filmu pt. Władcy Chaosu opartego na wydarzeniach rozgrywających się w Norwegii na początku lat 90-tych. Film nakręcił Jonas Akerlund, dawny perkusista Bathory a następnie twórca uznanych teledysków gwiazd POP. Z recenzji wynika, że mimo wcześniejszych obaw, szykuje się konkretny obraz dość wiernie oddający historię zespołu Mayhem i Burzum.

151850372-wladcy.jpg

Ja swój bilet już kupiłem.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.11.2018 o 16:51, ornit napisał:

 

151850372-wladcy.jpg

Byłem wczoraj na tym filmie. Co za (pipi)a (pipi)! Komedia/Parodia. Cała sala tarzała się od śmiechu. Słaba gra aktorska, proste dialogi, gruby Żyd grający Varga:yao: Historia z tabloidu. Muzyka na trzecim albo czwartym planie. Do zaorania a ten (pipi) z Bathory niech go psy i kuny wy....

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Muzycznie bardzo ciekawe. Mam nadzieję, że na nadchodzącej trasie nie będą już grać kawałków Gorgoroth/God Seed tylko skupią się całkowicie na swoim materiale. Mam też nadzieję, że zespół Kristiana (lol kolejny:dynia:) będzie headlinerem a nie te pedałki z Tribulation (w sumie to dobrze się dobrali)

gaahl-hates-your-sweatpants-141346170532.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Coś czuję, że informacja o nowym Gorgoroth szykuje się w niedzielę. Takie info zapodał zespół(czyli chyba Infernus) na IG.

 

 

PS Ten Vltimas mi się jednak nie podoba. Raczej sobie daruję (chyba, że dorwę po taniości w polskim distro).

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, ornit napisał:

Coś czuję, że informacja o nowym Gorgoroth szykuje się w niedzielę. Takie info zapodał zespół(czyli chyba Infernus) na IG.

Czekam na nową płytę jak cholera, ostatnia podeszła mi bardzo i koncertem nie pogardzę a wiem że takowe u nas są w planach. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Absolem napisał:

Czekam na nową płytę jak cholera, ostatnia podeszła mi bardzo i koncertem nie pogardzę a wiem że takowe u nas są w planach. 

W planach na pewno są bo Massive Music planuje im trasy. Pytanie tylko kiedy?

 

Co do płyty pozostaje pytanie kto będzie na wokalu? Ostatnio widziałem nowe zdjęcie, do którego razem pozują Hat i Hoest 

48125608_2098318410235389_53277045733038

Więc tutaj doszukiwałbym się jakichś podpowiedzi. Nie obraziłbym się także gdyby Pest powrócił :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...