Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

Banny

News

Rekomendowane odpowiedzi

taake-7fjell-box.jpg

167 Euro. Każda z płyt ograniczona do 7-miu utworów co wyklucza bonusowe tracki (np cover Burzum na Taake, czy "i am the black wizards" na Noregs Vaapen). W zestawie slipmata. Dla mnie pozycja czysto kolekcjonerska i na 75% biorę z autografem kiedy pojawi się w prywatnym sklepie Hoesta.

Mayhem-Bundle-7-LP-BOX-Slipmat-Bundle-74

To jest też piękne. Season of Blasphemy na winylach. Wszystkie wydawnictwa, w których maczał palce Blaphemer + zremiksowana wersja Grand Declaration Of War, Slipmata, booklet, ładne skórzane pudło. 190 Euro. Wziąłbym chociażby dla Wolf's Lair Abyss ale zamówiłem już remix GDoW na winylu i na kasecie...

Edytowane przez ornit
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

250px_Clandestine%20Blaze%20%20-%20Tranq

Nowe wydawnictwo Clandestine Blaze od tego zwyrola Mikko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

46436414_10155501714835670_7138486158509

Osobiście nie kupię ale może ktoś jest zainteresowany to okładka nadchodzącego albumu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

6 grudnia w Warszawskiej Kinotece odbędzie się polska premiera filmu pt. Władcy Chaosu opartego na wydarzeniach rozgrywających się w Norwegii na początku lat 90-tych. Film nakręcił Jonas Akerlund, dawny perkusista Bathory a następnie twórca uznanych teledysków gwiazd POP. Z recenzji wynika, że mimo wcześniejszych obaw, szykuje się konkretny obraz dość wiernie oddający historię zespołu Mayhem i Burzum.

151850372-wladcy.jpg

Ja swój bilet już kupiłem.

Edytowane przez ornit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy track od Vltimas, wierzyłem od początku, to nie mogło się nie udać. Płyta 29 marca. :banderas:

• Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez wokalu byłoby za(pipi)iste:banderas: Tak jest tylko poprawne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.11.2018 o 16:51, ornit napisał:

151850372-wladcy.jpg

Byłem wczoraj na tym filmie. Co za (pipi)a (pipi)! Komedia/Parodia. Cała sala tarzała się od śmiechu. Słaba gra aktorska, proste dialogi, gruby Żyd grający Varga:yao: Historia z tabloidu. Muzyka na trzecim albo czwartym planie. Do zaorania a ten (pipi) z Bathory niech go psy i kuny wy....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi