Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Gość Maiden

Rekomendowane odpowiedzi

0:0 ze słabą Cracovią. Drugi meczyk, w którym Legia razi brakiem skuteczności i jakiegoś dobrego rozgrywania. Gdyby Craxa miała skuteczniejszego napastnika [Ślusarski popisał się totalnym brakiem skuteczności] to mogłoby być groźnie [ a tak tylko pozostawał śmiech, kiedy patrzało się jak napastnicy z Krakowa kopią piłkę obok bramki]. Legia spięła się w sumie na sam koniec. Słupek i niecelna dobitka obrońcy Cracovii [hehe, prawie mu się udał ten samobój]. Niezła akcja Prejro na koniec. Ktośtam zszedł później i L kończyła w 10. Ogólnie słaby mecz, już 2 z rzędu w wykonaniu Legii [ patrz mecz z Arką].

 

Co do Craxy , Cabaj to jakieś nieporozumienie. A reszta razi nieskutecznością ale widać że Lenczyk coś tam wniósł i nie było widać, że tydzień temu zakończyli mecz z hokejowym wynikiem.

 

/edit

 

Tak czytam tego posta i nie bardzo widzę hejtowanie, dlatego postanowiłem tutaj coś dopisać, żeby post Maiden'a miał sens.

 

HEJT LEGIA HEJT HEJT <pluje kwasem>

 

;)

 

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Muszę przyznać, że nic mi nie sprawia takiej przyjemności jak satysfakcja Wiślaków / Lechitów po porażce Legii. Skala tego hejtowania tylko świadczy o popularności mojego klubu :twisted:

Sam nawet nie wiem z kim grały Lech / Wisła :twisted:

 

Co do Andriejewa - wstrzymajmy się z ocenami. Świerczewski grał w Marsylli. I co z tego?

 

edit: <cieszy_się_i_się_kwasi> :twisted:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Bardzo lubie czytac wypociny kibicow z warszafki bo w wiekszosci przypadkow ich tęgie posty nie zawierają ani grama autokrytycyzmu i logiki. W zasadzie to jest chyba juz jakas forma schizofrenii, gdzie wydaje im się, ze wszyscy inni stanowia zrodlo przekletego zua, z ktorym walcza. Stad te nieprzychylne komentarze, stad wyrzucaja ich z pucharow, stad burdy w wilnie czy kopenhadze. Mało tego. Obiegowa opinia z wafce zaklada, ze SKLW to organizacja charytatywna, ktora stara sie pomagac biednym dzieciom z rodzin patologicznych organizujac im kolonie wypoczynkowe w roznych miejscach swiata. Pewnie dlatego do tej pory sprzeciwiaja sie budowie stadionu na łazienkowskiej, bo przecie lepiej tyle kasiory wydac na zalewajke dla uposledzonych chlopcow ze stowarzyszenia.

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

No i ja na poparcie tej teorii schizofrenii dodam, że sam specjalnie tu nie piszę bo zaraz ktoś wyskoczy, że hejtuję. Ale teraz mnie jakee zaciekawił, o co chodzi z tym stadionem? Bo ciągle o tym słyszę ale nigdy nie wiem o co DOKŁADNIE tam poszło i o co w ogóle tam chodzi? Stadionu nie dają kibole budować, czy co?

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Ale powiesz mi o co chodzi? Bo pewnie większość rozumie to co napisałeś, ale nie ja - bo nie mam pojęcia co to za wojna? Co im się nie podoba? Stadionu jeszcze chyba nie ma przecież? W googlach wszyscy piszą jakby każdy wiedział co to jest za wojenka i w ogóle - ale np. ja nie mam zielonego pojęcia :D

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Sprawa pochodzi jeszcze z czasów gdy konflikt na linii SKLW - ITI był najostrzejszy. Ot, czepiano się, że bufetowa buduję Legii (należącej do ITI) stadion w zamian za poparcie wyborcze jakiego PO udzieliła TVN. Chodziło też o niską cenę jaką Legia będzie płacić miastu za korzystanie ze stadionu który przecież należy do miasta. Czyli czyste głupstwo, bo jak dobrze wiemy decyzja o budowie stadionu zapadła za czasów rządów PiS.

 

Po prostu do wojenki z ITI chcieli wykorzystać uchodzące powszechnie za prawicowe poglądy kibiców Legii.

 

Oran: Więcej luzu, przecież sobie jaj.a robię :) Nawet Stonie musiałem się tłumaczyć na PW bo mi się zagotował ;)

 

 

jakee: Co to jest warszafka? Dwa błędy w jednym słowie - przypadek? Dla mnie warn. Tu sobie z kolei jaj sobie nie robię :P

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

warszafka to zapewne określenie typu "poznańskie słowiki". A skoro Ty wtedy nie dostałeś za to warna, to On też teraz nie powinien ;)

 

 

Piosenka o warszafce : Fisz - Warszafka ;)

 

 

Jaja w moich postach są ukryte podobnie jak w postach Maidena ;)

 

 

Co do stadionu, hmm. Zapowiada się ładnie, z tego co było widać na wczorajszym meczu. Tylko pytanie mam. Komentator powiedział że jedna trybuna, "historyczna" zostaje. OCEBE? Tzn że będą 3 trybuny normalne i jedna taka jakaś malutka?

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Poznańskie Słowiki to nazwa chóru. warszafka to termin obraźliwy dla mojego miasta i stolicy naszego kraju.

Ale luz, umiem się dostosować do zasad. Od dziś posługiwać się będę Sroznaniem, Krakoffem które są przecież prowincją. Rozumiem, że nie będzie wam to przeszkadzać? To dobrze.

 

 

Co do trybuny. Zostanie zachowana fasada trybuny krytej. Będzie się tam mieścić m. in. powiększone muzeum klubu. A wyglądać to będzie tak:

WIDOK_OD_MYSLIWIECKIEJ.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Nie wiem co to ma do tematu. Zresztą nie wydaję mi się, byś błędy popełnił przez przypadek - ot zwykła złośliwość.

Co do popełnianych przeze mnie błędów kilka lat temu. Byłem młodszy, miałem to szczerze mówiąc w nosie. Ale wyrobiłem się. Jedni się uczą i rozwijają, druzy stoją w miejscu. Ty, kimkolwiek jesteś (edit: cześć Kuba), wciąż byki stawiasz ("gdybył", wyrywkowo stawiane PL znaki). Sam zawsze wolałem być w tych pierwszych.

 

To może eot.

 

Edit: Tu też ładnie krytą widać:

widok_perspektywa.jpg

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Poznańskie Słowiki to nazwa chóru. warszafka to termin obraźliwy dla mojego miasta i stolicy naszego kraju.

Ale luz, umiem się dostosować do zasad. Od dziś posługiwać się będę Sroznaniem, Krakoffem które są przecież prowincją. Rozumiem, że nie będzie wam to przeszkadzać? To dobrze.

 

 

Cytat z Ciebie kilkanaście postów wyżej:

 

"Poznańskie Słowiki" - tak określani są kibice Lecha w Warszawie za sprawą upodobań seksualnych tego poznaniaka: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Krolopp

 

Użyłeś pejoratywnego określenia wobec kibiców Lecha, a kiedy ktoś podobnie nazywa mieszkańców Wawy, to rzucasz w niego gromami i mówisz o dostosowywaniu się. Mała niekonsekwencja...

 

Co do stadionu, to nie powiem, sprytnie to sobie wymyślili. Całkiem całkiem się komponuje z nową częścią.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Stona: Jesteś Poznańskim Słowikiem! Czujesz się obrażony? Bądźmy poważni, to jest dokuczanie ale "pieszczotliwe". Natomiast "warszafkowanie" to syndrom zakompleksionego mieszkańca prowincji.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość Maiden

W ligowym szlagierze, Legia Warszawa rozbija poznańskiego Lecha. Pierwsze skrzypce grał wiecznie kontuzjowany "Jurand".

 

Myślę, że ten Lech pokazał który z klubów ma na dzień dzisiejszy lepszą drużynę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.