Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Mani napisał:

Post pod postem ale .... na takie anime czekałem od kultowego DMC (Detroit Metal City)

(...)

Ta zapowiedź mi sie jakoś DMCowo kojarzy:

A group of 3 yakuza failed their boss for the last time. After messing up an important job, the boss gives them 2 choices: Honorably committing suicide, or go to Thailand to get a sex reassignment surgery in order to becomes "female" idols. After a gruesome year long training to become idols, they successfully debut, with overwhelming popularity, much to their dismay. This is where their tragedy truly begins.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Killabien napisał:

Ten Baki to bedzie na podstawie ktorej mangi?

Musze doczytac bo chyba gdzies w polowie 3 serii skonczylem a nowa juz podobno jest.

wg. tego

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-08-24/netflix-premieres-new-baki-anime-series-in-summer-2018-in-japan-in-fall-2018-outside-of-japan/.120483

 

Baki ma mieć 26 epów i opierać się na "Most Evil Death Row Convicts" arc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie ten Megalo Box i jest OK, ale końcówka trochę mnie zawiodła. Zaje.bista kreska, muzyka, setting. Ale fabularnie trochę miałko. Z pierwszoplanowych postaci zapada w pamięć jedynie Nanbu (no, może Yuri jeszcze), trochę zawodzą niektóre walki:

zwłaszcza końcówka. Najlepsza walka jest z żołnierzem gdzieś tam w połowie sezonu. Finał IMO trochę zawodzi.

No ale ogólnie za sam art-style, tematykę, poziom realizacji należą się brawa - solidne 8/10, a 13 odcinków wchodzi super.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.07.2018 o 13:01, Wojtas1986 napisał:

Uff po Prełkach jak FUll Metal, Death Note i Violet(Ale to bylo dobre, będzie druga część?) Odpaliłem SwordGai ale wiem że nie dotrwam bo jest mocno miałkie.

Blame tez zrobiło robote .

 

W 2020 r. Kyoto Animation wypuści film Violet Evergarden, który ma dalsze jej losy opowiadać. Co do Sword Gaia weź znajdź coś innego bo to strata czasu, zresztą kilka stron temu było mocno odradzane.

 

W spojlerze zapowiedź filmu:

Spoiler

 

 

Edytowane przez Loko_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

To trochę obejrzane z Netflixa:

 

Dragon Pilot - urocze anime od Bones które ma feel jakby je robiło studio Ghibli. Lekkie i przyjemnie się ogląda. Nie ma co spoilerować - dla mnie cudeńko i hit jesieni. 

 

Forest of Piano - dodane chyba dzisiaj - jak na razie też dosyć lekkie i urocze - historia o genialnym pianiście. Sporo polskich akcentów - zaczyna się od polskiego dialogu na konkursie chopinowskim tak że aż sprawdziłem czy mam dobrze sub/dub ustawiony ;) Jestem po pierwszych dwóch odcinkach, zapowiada się dobrze.

 

Gundam Unicorn - Gundamy na Netfliksie. Jak ktoś lubi to podobno jedne z lepszych ostatnio. Leciało sobie do kotleta wieczorami w zeszłym tygodniu (7 odcinków po godzinę). Fabuła to jeden wielki LOL - IMO całej tej serii nie da się brać na poważnie ale czasem parę fajnych walk, dialogów o umieraniu i losie ludzkości i muzyczka pana Sawano (jak zwykle GOTY) wjedzie jak złoto. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@froncz piotrewski Jeśli nie widziałem ani jednego Gundama to jest sens się zabierać za tego jednorożca? :potter:

 

Teraz w sumie chciałem skończyć Mushishi, później zabrać się za Hokuto no Ken, a dopiero dalej się za czymś rozglądać :lapka:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...