Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, _Be_ napisał:

No był to typowy przykład toxic masculinity bo smiali się, że jak masz klapkę to jak byś miał puderniczkę, wiesz mało M Ę S K I E to było. 

 

Od dzieciaka posiadałem konsole Nintendo więc takie s z y k a n y spływały po mnie jak po kaczce. :usmiech: 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ragus napisał:

nie to co SONY ERIKSONY memory stick 64mb i bawim się ku,rwa do woli

oj było, tylko najwiekszy minus sony eriksona to były ich joye bardzo awaryjne ;/ ale co się nagrałem w splinter cella od gameloftu na tym to :banderas:

Odnośnik do komentarza

Włączyłem nasłuchiwanie siri w s.rajfonie i od razu co chwilę pojawiają się reklamy, które bezsprzecnie musiały pochodzić z podsłuchiwania mnie xDD Nawet się nie kryją s(pipi)esyny i nie odczekują jakieś tam czasu, żebym się nie domyślił. Tylko rozmawiam z kimś o produktach pewnej firmy kosmetycznej i je.b kur.wa 2 godzinki później reklama sklepu z tymi produktami.

 

Najśmieszniejsze jest to, że to niby powinno być kripi i dystopijne, ale każdy (również ja) mam to w du.pie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, mate6 napisał:

Włączyłem nasłuchiwanie siri w s.rajfonie i od razu co chwilę pojawiają się reklamy, które bezsprzecnie musiały pochodzić z podsłuchiwania mnie xD

 

Gdzie te reklamy się pojawiły?

Odnośnik do komentarza

A masz Messengera? Wyjdę na fanboya Apple, ale naprawdę nie sądzę, by to akurat sam iOS szpiegował. Apple, przynajmniej bazując na publicznie dostępnej wiedzy, nie handluje danymi swoich użytkowników. Wiem za to, że taki Messenger siedzi w tle ile tylko może (a może bardzo długo, dawno się skończyły czasy, kiedy iOS był taki restrykcyjny i nie dało się tego ominąć) i jak mu się da dostęp do mikrofonu, to z pewnością z tego korzysta nie tylko do oczywistych celów rozmów głosowych.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Sony zamyka swój dział mobilny

 

https://www.dobreprogramy.pl/Wielka-restrukturyzacja-w-Sony.-Firma-zamyka-dzial-urzadzen-mobilnych-Xperia-Mobile,News,101115.html

 

Plotki o wycofaniu się z rynku telefonów krążyły cyklicznie od paru lat, tym niemniej swego czasu byłem fanboyem Xperii, w latach ich świetności

 

[*]

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.10.2019 o 09:54, creatinfreak napisał:

Jakiej szukać ładowarki samochodowej do op 7t aby to w miarę szybko ładowało? Wiadome, że takiej prędkości jak warto charge nie osiągnę, ale nie chcę aby mi to 5% w pół godziny ładowało.

Przepatrzyłem szybko allegro ale nie znalazłem. Swego czasu zakupiłem do aut ciężką , metalową ładowarkę na dwa wejścia z funkcją rozbicia szyby ( szpic) za około 50 zł . Nie pamiętam modelu ale daje radę . Czuć jakość pomiędzy gó.. za 5 - 20 zł . Ładuje szybko , ale trzeba pamiętać też o odpowiednim kabelku on też ma znaczenie. 

 

Może taka ? https://allegro.pl/oferta/szybka-ladowarka-2xusb-3-4a-do-xiaomi-mi-a1-8515934063

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...