Skocz do zawartości

ShtaS

Telefony

Rekomendowane odpowiedzi

razr? 

ayyyyy

dobry marketing, ale przecież te telefony była tragiczne. LASEROWA KLAWIATURA (XDDDDDD) na której nie dało się pisać i w piz,dę zamknięty system.

nie to co SONY ERIKSONY memory stick 64mb i bawim się ku,rwa do woli

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 minut temu, _Be_ napisał:

No był to typowy przykład toxic masculinity bo smiali się, że jak masz klapkę to jak byś miał puderniczkę, wiesz mało M Ę S K I E to było. 

Od dzieciaka posiadałem konsole Nintendo więc takie s z y k a n y spływały po mnie jak po kaczce. :usmiech: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, ragus napisał:

nie to co SONY ERIKSONY memory stick 64mb i bawim się ku,rwa do woli

oj było, tylko najwiekszy minus sony eriksona to były ich joye bardzo awaryjne ;/ ale co się nagrałem w splinter cella od gameloftu na tym to :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włączyłem nasłuchiwanie siri w s.rajfonie i od razu co chwilę pojawiają się reklamy, które bezsprzecnie musiały pochodzić z podsłuchiwania mnie xDD Nawet się nie kryją s(pipi)esyny i nie odczekują jakieś tam czasu, żebym się nie domyślił. Tylko rozmawiam z kimś o produktach pewnej firmy kosmetycznej i je.b kur.wa 2 godzinki później reklama sklepu z tymi produktami.

Najśmieszniejsze jest to, że to niby powinno być kripi i dystopijne, ale każdy (również ja) mam to w du.pie.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś spadł mi mój 2 leni samsung s8 centralnie na ekran,no i niestety

pół ekranu białe dziura w ekranie ale dotyk działa.

macie jakieś propozycje dobrego telefonu?

Mam jeszcze opcje przedłużenia umowy w sieci Plus bo już do mnie dzwonią z ofertami

może jakiś dobry telefon do abonamentu by zaproponowali, czy czekać na s10 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Huawei P20 Pro albo droższy Mate Pro. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, mate6 napisał:

Włączyłem nasłuchiwanie siri w s.rajfonie i od razu co chwilę pojawiają się reklamy, które bezsprzecnie musiały pochodzić z podsłuchiwania mnie xD

Gdzie te reklamy się pojawiły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz Messengera? Wyjdę na fanboya Apple, ale naprawdę nie sądzę, by to akurat sam iOS szpiegował. Apple, przynajmniej bazując na publicznie dostępnej wiedzy, nie handluje danymi swoich użytkowników. Wiem za to, że taki Messenger siedzi w tle ile tylko może (a może bardzo długo, dawno się skończyły czasy, kiedy iOS był taki restrykcyjny i nie dało się tego ominąć) i jak mu się da dostęp do mikrofonu, to z pewnością z tego korzysta nie tylko do oczywistych celów rozmów głosowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mam. Założyłem ze to Siri,  bo między włączeniem nasłuchiwania, rozmową o produkcie i pojawieniem się reklamy nie minęło więcej niż 8 godzin. Jeśli mi się będzie chciało to zrobie test na dniach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka cena luksusu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No co jak co, ale na Iphone’a przerzuciłem się w zeszłym roku i nie chce już mieć innego telefonu. Idealny jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi