Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar sobie zmienić telefon, tak do kwoty około 350zł, pod uwagę biorę tylko firmy Sony Ericsson i Samsung, po przeglądnięciu cen na Allegro, komentarzy na telepolis i filmików na youtube wybór padł na SE W880i albo Samsung SGH-L700. Który z tych telefonów wybralibyście? Który Waszym zdaniem jest lepszy, godny polecenia?

Odnośnik do komentarza

Nie lubię samsungów , bo mają głupie ograniczenia. Co prawda nigdy nie miałem na własność , ale miałem okazję pobawić się kilka godzin paroma.

Jeśli chcesz telefonu tylko do dzwonienia to ofkoz bierz to, co się Tobie najbardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Własnie mam problem z wgraniem gry na kome. Chodzi mi o Real Football 2007 3D (lub jakieś inne gry) Normalnie ściągłem gre i ją wypakowałem. Wchodze do tego folder i wyskakuje mi to:

 

http://img300.imageshack.us/img300/1853/granc2.png

 

co ma zrobić? bardzo bym prosił o pomoc, zależy mi na tej grze :)

 

z góry dzięx

 

PS mam SE k550i jak coś

Edytowane przez NakedSnake15
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

problem, wlasnie odebralem uzywanego i780 i musze wprowadzac stary kod pin poprzedniego uzytkownika zanim wprowadze swoj, jak sie tego pozbyc? prawde mowiac, chcialbym wylaczyc wpisywanie wszystkich kodow pin jak sie da, nie lubie tego.

i jeszcze jedno, nie mam kabla do tego telefonu czy da sie wgrac jakos automape prosto na karte pamieci? czy trzeba przez telefon? albo jaka kolwiek nawigacje do tego telefonu?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Posiadam ten telefonik sprowadzony z zagranicy z zapewne ściągniętym lub firmowo pozbawionym już sim lock'iem. Nie tak dawno postanowiłem zaktualizować w nim soft. Użyłem do tego programu Sony Ericsson Update Service. Cały proces przebiegł pomyślnie, ale po włączeniu telefony wyskoczył komunikat( w jakimś dziwnym języku wyglądającym na mieszankę niemieckiego z włoskim) informujący, że mam poprawnie włożyć kartę sim. W pierwszym momencie pomyślałem, że może padła mi karta, która już ma czasy swojej świetności dawno za sobą, ale po włożeniu sim'a z innej sieci wyskoczył ten sam komunikat. Próbowałem ponownie wgrać soft, ale to nie pomogło. Pewnie będę musiał pójść z tym do serwisu, ale chciałem wcześniej się dowiedzieć, czy istnieje jakiś domowy sposób na zmuszenie mojego telefonu do ponownej współpracy z kartą? Z góry dziękuje za wszystkie sugestie i odpowiedzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie działają, to co teraz jest to N-Gage 2.0 i gry na tą "platformę", którą obsługują nowe telefony pokroju N95, N96 czy N73, a także coś starszego jak np. E65 po odpowiednich zabawach z plikami. Nie wyobrażam sobie, by chyba ponad 5-letni telefon obsługiwał dzisiejsze gry ;). Za mało mocy ma.

 

Swoją drogą N-Gage 2.0 umrze w 2010 - Nokia już drugi raz się na tym przejechała, znowu za mało zarobili na tym i postanowili to porzucić na rzecz OVI Store.

Odnośnik do komentarza

Nie działają, to co teraz jest to N-Gage 2.0 i gry na tą "platformę", którą obsługują nowe telefony pokroju N95, N96 czy N73, a także coś starszego jak np. E65 po odpowiednich zabawach z plikami. Nie wyobrażam sobie, by chyba ponad 5-letni telefon obsługiwał dzisiejsze gry ;). Za mało mocy ma.

 

Swoją drogą N-Gage 2.0 umrze w 2010 - Nokia już drugi raz się na tym przejechała, znowu za mało zarobili na tym i postanowili to porzucić na rzecz OVI Store.

 

Masz racje, nie pomyślałem. jednak na n-gage 1.0 wyszły całkiem dobre gry jak pandemonium, resident, rayman 3, THPS czy Crash nitro kart i myślę że warto zainwestować w nokie ngage qd. Choc zastanawiam się nad gba sp, ale raczej na nim nie posłucham muzy, niepooglądam zdjęc. Nie zalezy mi nanwoych nokiach czy psp. Coś ze starej szkoły ( o ile ngage zalicza sie), i tylko widzę te 2 wybory GBA sp lub nokia NG. Chyba jednak nokia.

Odnośnik do komentarza

Jak na GB SP załatwisz sobie programator to też muzy posłuchać czy zdjęcia pooglądasz (na 90 %).

 

Ja bym nie brał N-Gage, to co prawda jest stara szkoła, ale tytułów jest jak na lekarstwo, GBA może i słabszy, ale za to gier jest tyle, że być w 5 lat tego porządnie nie ograł ;]. Kieszonki od Nintendo wymiatają i tyle :).

Odnośnik do komentarza

na n-geja jest emulator gba. Nie wszystko chodzi jak powinno ale dużo gier jest grywalnych.

 

Daj luz, jeśli na s60v3 nie potrafi dobrze emulować (na telefonach z mniej więcej 200 MHz na pokładzie) to co dopiero na s60v1. Chyba w Tetrisa dało się płynnie grać bez dźwięku.

 

Na dodatek ekran jest troszkę inaczej ustawiony jak w GBA, nie wiem jak to rozwiązać, grać bokiem? Bezsęsu. Zamiast szukać jakiegoś starego aparatu telefonicznego lepiej zainwestować 150-200 zł w GB SP albo 200-400 zł w przerabialne PSP i grać do woli na konsolach do grania a nie telefonie z obsługą kilku zbajerowanych gierek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...