Skocz do zawartości

Shadow of the Colossus


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

ja niewiem czy ja jestem jakiś (pipi)a-ny!ale niemoge dojść do 3 kolosa-wchodzę na ten zamoczony pół okrąg,dochodzę do końca iiiii co???skacze na ten pojedyńczy blok-trzymam się go,poruszam a w prawą strone i dalej już tylko spadam:(niewiem jak wskoczyć na ten wielkji talerz(ufo:)

CHŁOPAKI POMÓŻCIE BO ZARAZ H-U-J MNIE STRZELI!!!

Odnośnik do komentarza

Są gry, których atrybutem jest jakiśtam, bliżej nieokreślony "epicki rozmach", z kolei Shadow of Colossus to czysta poezja...surowe, anonimowe pejzaże, co podkreślają samotność długodystansowca, o romantycznym rodowodzie, którego serce przerosło...wymowne niedomówienia tragicznej tułaczki co zieją klęską, a zwycięstwem łudzą, łudzeniem takim co w krew idzie... :(:D:P ...z minusów chyba tylko chwilami irytujące sterowanie i z lekka zaniżony ogólny poziom kilku starć ;)

 

Z tych względów nie można nie polecić ;)

Odnośnik do komentarza

Na forum Sony PS2 ludzie dalej szukają jakiegoś wielkiego sekretu w SotC :( Z jednej strony uważam, że to dość naiwne wierzyć, że przez dwa lata ten sekret się uchował, ale z drugiej to nawet mi imponują. Te wszystkie szkice, screeny, widać, że wkładają w to całe serce :D

 

Chciałbym, żeby wyszły kolosy na PS3, mimo, że SotC jest grą piękną, artystyczną blabala, to jednak ma sporo wad. Aż się prosi, żeby można było popływać pod wodą i eksplorowć zatopione ruiny, czy dolecieć w ukryte miejsca spadochronem...

Odnośnik do komentarza
Są gry, których atrybutem jest jakiśtam, bliżej nieokreślony "epicki rozmach", z kolei Shadow of Colossus to czysta poezja...surowe, anonimowe pejzaże, co podkreślają samotność długodystansowca, o romantycznym rodowodzie, którego serce przerosło...wymowne niedomówienia tragicznej tułaczki co zieją klęską, a zwycięstwem łudzą, łudzeniem takim co w krew idzie... :(:D:P ...z minusów chyba tylko chwilami irytujące sterowanie i z lekka zaniżony ogólny poziom kilku starć ;)

 

Z tych względów nie można nie polecić ;)

 

 

Dodać więcej chyba już nic nie trzeba, a piszę te słowa tylko po to by wyrazić podziw dla Twórców tej wyjątkowej pozycji...

Sztuka, poezja - ta gra pokazuje jak rzadko, która że te słowa mogą odnosić się do gry, w tym przypadku przez ogromne "G".

 

Polecam z całego serca.

Odnośnik do komentarza

W instrukcji wszystko jest dokładnie wyłożone :D

Ostatnio nie mogłem znaleźć jaszczurki w świątyni. Udało się jednak (sprytnie się bestia ukryła :P ).

Przeglądając zachodnie fora można się natknąć na Lokiego. Tu mam pytanie, skąd się wzięła ta nazwa? Dlaczego ten orzeł (nieopodal uschniętego drzewa) został tak nazwany, a dwa inne nie. Przecież to identyczne ptaki :(

Odnośnik do komentarza
ja niewiem czy ja jestem jakiś (pipi)a-ny!ale niemoge dojść do 3 kolosa-wchodzę na ten zamoczony pół okrąg,dochodzę do końca iiiii co???skacze na ten pojedyńczy blok-trzymam się go,poruszam a w prawą strone i dalej już tylko spadam:(niewiem jak wskoczyć na ten wielkji talerz(ufo:)

CHŁOPAKI POMÓŻCIE BO ZARAZ H-U-J MNIE STRZELI!!!

 

 

:)no już dałem rade,po prostu jak się chce skoczyć do tyłu,trzeba dać lewą gałke w dół!

dzięki za pomoc

ps-jestem przy 7 kolosie-ale trza się nabiegać:lol:

Edytowane przez adijazda
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

spadochron to przedostatni item jaki sie zdobywa, chyba bez pokonania 1-2 ostatnich kolosow, a zeby odblokowac wszystkie trzeba zabic wszystkich na time attack)

 

pamietam ze wlasnie olałem ostatni item (chyba miecz) i meczylem sie tylko po to zeby miec spadochron ktory okazal sie neizbyt przydanty ^_^ a mialem wielkie plany z nim zwiazane xDDD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

ah... Co za gra !!! A ja dopiero położyłem na niej swoje spocone łapska. No po prostu poezja - nic dodać nic ująć . Ale moze jednak cos dodam - szkoda ze w tak dobrą grę wkradła sie monotonia i schematy :P Ale wszystko inne - cud , miód i orzeszki . Takich gier nam trzeba - jest przegenialna .A zakończenie jakie...

Odnośnik do komentarza

T gra sprawia, że ciarki człowiekowi przechodzą po plecach. Nie raz potrafiłam po prostu sobie jeździć i podziwiać widoki zbierając szczene z podłogi. Zakończenie to istny wyciskacz łez. Gra porusza i zostaje w pamięci na długo. Jedna z niewielu,które przeszłam ponownie zaraz po obejżeniu napisów koncowych.

Odnośnik do komentarza

ja dopiero zaczne przygode z SotC,dzisiaj kupilem w limitowanej,kolekcjonerskiej edycji,z kompletem pocztowek :/ dobra,dosc chwalenia,teraz pytanie:czy gra ICO jest powiazana fabularnie z SotC do tego stopnia,ze wskazanym byloby zaczac wlasnie od Ico,czy tez sa powiazania,ale nie ma wiekszej roznicy,w ktora zagram jako pierwsza?

Odnośnik do komentarza
SotC jest prequelem ICO. Ja zaczynałam od kolosów.

nie wiadomo czy jest, to tylko domysly

 

Trzeba przejść obydwie gry:) Jak przejdziesz najpierw kolosy to będziesz wiedział mniej więcej o co kaman w ico:) polecam najpierw ico zaliczyć

fabuła z SotC nie jest powiazana z ico... chyba, ze chodzi ci o to, co sie stalo w zakonczeniu, ale to tez nijak ma sie do tego co jest w ico i nic nie wyjasnia

 

 

IMO nie wazne co sie najpierw zaliczy... obie gry sa bardzo dobre i tak do siebie podobne, ze az różne. wszelkie powiazania ico<>sotc bazuja na domyslach i pewnych smaczkach zawartych w obu grach np bliźniaczo podobne plaze czy widok pewnej budowli w oddali...

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...