Skocz do zawartości

Wrestling


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie obejrzałem sobie walkę Undertakera z Edge, kurde klimacik nieziemski i wiele urządzeń zostało użytych (względnie - zniszczonych), a końcówka bardzo ciekawa. Ogółem walka trochę ślamazarna, ale da się obejrzeć.

 

http://www.youtube.com/watch?v=7GBSAbASpRw& - tu macie końcówkę, tuż przed nią Undertaker zrobił choke slama z ringu na dwa stoły jeden na drugim (które zresztą Edge ustawił wcześniej i chyba zapomniał o nich ;) ), a patrzcie jak fajnie po walce zrobił Undertaker ;) Polecam całą walkę, na youtube.com niestety oglądałem wersję z niemieckimi komentatorami, ale da się to przeżyć ;)

Odnośnik do komentarza

Sceptykom wrestlingu proponowałbym najpierw się bardziej z nim zaznajomić później wydawać osądy. Powiem tylko, że wrestlerzy muszą dawać z siebie więcej poświęcenia i oddania niż jacykolwiek inni zapaśnicy, a skoro już o tym mowa to wczoraj w wieku 81 lat zmarła wybitna osoba tego świata Polak z pochodzenia Władysław "Killer" Kowalski.

 

Co do walki powyżej to polecam obejrzeć ja w całości a nie tylko końcowy fragment bo to co w niej zaprezentowała dwójka tych wspaniałych wrestlerów to coś pięknego, jedna z najlepszych walk tego roku.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 1 rok później...

Co prawda fanem tego nie jestem ale podchodzenie do tego w schabowy sposób jest dziwne. Każdy wie że to ściema, a ogląda się to chyba dla "fabuły" i walk. To taki brutalniejszy serial "na żywo".

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie wiem jak dorosły facet może to oglądać skoro wie, że to pic na wodę. No bo jak można oglądać "sport" gdzie nie ma komu kibicować skoro wszystko jest udawane i z góry zaplanowane.

 

Jedno tym zapaśnikom trzeba przyznać, są niesamowicie wysportowani by przy tych wszystkich akrobacjach nie zrobić sobie i innym krzywdy.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

@albert w.

 

No dokładnie. Wy wychodzicie z jakiegoś chorego założenia że ludzie myślą że to jest naprawdę, a Wy , oświeceni zauważacie że to fejk. Kurcze, każdy wie że to fejk, a mimo to ja lubię sobie czasami na jutubie obejrzeć jakąś walkę, bo można się pośmiać z tego wszystkiego. Nie ma emocji jak w sporcie, jest po prostu czysta beka :)

 

@donsterydo

 

ja bym to porównał do jakiegoś przedstawienia. Filmy nie są "live" ;)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No dokładnie. Wy wychodzicie z jakiegoś chorego założenia że ludzie myślą że to jest naprawdę, a Wy , oświeceni zauważacie że to fejk. Kurcze, każdy wie że to fejk, a mimo to ja lubię sobie czasami na jutubie obejrzeć jakąś walkę, bo można się pośmiać z tego wszystkiego. Nie ma emocji jak w sporcie, jest po prostu czysta beka :)

 

Wiesz my wszyscy wiemy, że to fejk. Ale patrząc na tysiące nabuzowanych facetów, którzy w USA przychodzą na każdą galę to wątpię by wiedzieli, że to jest udawane :D

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

To jest show! Widowiskowo, efektownie, zaskakująco, świetne speeche. Bardzo dobrze się to ogląda, można się dac porwac. Każdy wie, że to przedstawienie. Emocje w końcówkach walki są :)

 

edit: Dlaczego tak sądzisz? Bo ludzie się bawią? Geez, i kto to mówi? Gościu, który gra w "gupie gierki na telewizorze"

Edytowane przez Albert Wesker
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Widziałeś tych facetów którzy stoją przy przejściach dla zawodników ? Skaczą z jakimiś planszami i drą się aż im ślina cieknie po brodzie - tak się nie zachowują ludzie, którzy wiedza, że to teatrzyk :)

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

A może tak się zachowują ludzie, którzy dobrze się bawią? Sam chętnie bym poszedł na taką galę WWE. Nie rozumiem, dlaczego odmiawiasz ludziom inteligencji?

Odnośnik do komentarza

Undertaker i złote lata WWF 1996-2002 to dla mnie po prostu mistrzostwo świata . Wrestlemania 1998 i aż trzy tombstony posadzone na swoim braciszku Kane , mniam :D . Niesamowite emocje podczas royal rumble , hardcorowy Cactus jack , machający fakami Austin , słynne if youuu smmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeelll , what de rock is kooking itd. Dziś już nie oglądam ale czasu który wtedy poświęciłem na to nie żałuję . A już o doskonałych , mega miodnych grach na psx , ps2 i ps3 nie wspominam . Natomiast wzruszającym momentem dla mnie było bez wątpienia to :

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Dla mnie wyglądają jak ludzie którzy nie mają pojęcie w czym biorą udział i tyle :)

 

 

 

myślę, że przeciętny fan, który przychodzi tam na każdą galę i żyje tym sportem ma "trochę" większą wiedzę o tym sporcie od ciebie, co wiąże się również z tym, że wiedzą że to jest udawane.

 

Ja nie rozumiem takiego podejścia, że 'eee, to udawane, ale dziadostwo'. Bardzo fajnie się ogląda niektóre walki i można w nich zobaczyć naprawdę niesamowite akcje, dźwignie, chwyty, rzuty, coś, co w prawdziwych walkach tylko na filmach by wyszło, bo w realu nikt nie da sobie zrobić świecy, gdzie typ łapie drugiego w pionie i rzuca nim. Prędzej ten drugi sprowadzi oponenta do parteru. I radzę do tego właśnie tak podchodzić, jak do filmów walki.

 

Zresztą, spójrzcie na tą akcję. Nie powiecie mi chyba, że jak to zobaczyliście, to nie pomyśleliście: "o ku.rwa" ;]

 

http://www.joemonster.org/filmy/25580/W_wrestlingu_wszystko_moze_zdarzyc_sie

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Cieszę się, że na tym forum znalazło się kilku fanów tej zacnej rozrywki :thumbsup: Albert Wesker podpisuję się pod tym co mówisz. Właśnie dlatego oglądamy wrestling - dla świetnych walk, zwrotów akcji, speechy i przede wszystkim wspaniałej rozrywki :rolleyes: A jacy są wasi ulubieni wrestlerzy? Moimi faworytami są Kofi Kingston, The Undertaker i Sting :P

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Z tych, którzy już nie walczą to zdecydowanie The Heartbreak Kid Shawn Michaels. Genialny zawodnik! Z aktualnych CM Punk (świetne mic-skille, jako heel jest REWELACYJNY) i Triple H. Lubię też Chrisa Jerycho (bardzo mądry koleś) i Evan Bourne. Za Takerem nigdy nie przepadałem, gimnick Kofiego strasznie mnie drażni, natomiast do Stinga nie mam sentymentu, bo cały okres WCW-NWO mnie minął (nad czym boleję).

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Stinga możesz przecież zobaczyć w akcji w TNA ^_^ Ostatnio przeszedł face turn. A co do wymienionych przez ciebie zawodników, to tak:

- za Shawn'em Michaels'em nie przepadałem szczerze powiedziawszy; walki z jego udziałem wydają mi się nudne,

- CM Punk jako heel był rewelacyjny (wiadomo, heel'e mnie irytują :whistling:), ale teraz wg mnie CM jest bardziej tweener'em; swoją drogą fajny ten storyline z ogoloną głową i maską :),

- HHH też lubię, ale nie ma szału,

- Evan Bourne to jeden z moich ulubionych high flyer'ów i według mnie walczy ciekawiej niż Rey Mysterio.

 

Albert śledzisz na bieżąco wydarzenia w WWE?

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Staram się. Tygodniówki rzadko oglądam, ale zawsze czytam raporty na wrestlefans. Za to oglądam PPV. Money in the Bank PPV zarządziło. TNA nie oglądam, irytuje mnie atmosfera w Impact Zone (mała salka, kilkaset osób), mała widowiskowośc (chodzi o show, nie walki), same walki nie są też na jakimś kosmicznym poziomie. Przesadzają z krwią trochu (z Flaira to się leje ciurkiem :lol: ). Ogólnie TNA mnie odrzuca, dla samego A.J. i Kurta nie warto znosic widoku reszty "rosteru". WWE świetnie prowadzi inwazję Nexusa. Aż jestem ciekawy co będzie dalej :) Powinno to potrwac do końca roku, a Wade (rewelacyjny koleś, świetny w ringu i przy micu, co w WWE standardem nie jest) powinien dostac pas.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Oj tu się troszkę z tobą nie zgodzę. Dla mnie walki w TNA (przynajmniej na razie) stoją na o wiele wyższym poziomie (co do show to się zgadzam). WWE jest od jakiegoś czasu robione dla dzieci. Najpierw likwidacja ECW (gdzie były IMO świetne hardcore match'e), a teraz dawanie push'u megaface'om (Jasiu Cena, czy Rey). Co do inwazji Nexus, to myślę, że zakończy się to wszystko na Summerslam. Cena zebrał całkiem mocny team i powinni sobie bez problemu poradzić z watahą Barrett'a. Jego zaś samego nie trawię, wolałbym żeby pas dostał Tarver ewentualnie Gabriel. Jak chcesz regularnie oglądać tygodniówki, to polecam tę stronkę: wrestling-tv.net Możesz tam pooglądać i pobrać tygodniówki lub PPV.

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.