Skocz do zawartości

Wrestling


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Macho Man nie zyje

 

On May 20, 2011, Savage died after an automobile accident about 10 a.m. while driving on a street in Seminole, Florida, a town in the Pinellas County side of the Tampa Bay area.[115] It is suspected he may have had a heart attack, which led to his losing control of the vehicle and crashing into a tree. His wife was also in the automobile; however, she received only minor injuries

 

kiedys lubilem wrestling:) myslalem, ze sie serio leja. Najlepszym czasem wrestlingu byl okres z Rockiem i masa innych charyzmatycznych zawodnikow z ktorymi chcialo sie miec koszulki. WCW tez dawalo rade. Stare dobre czasy;) Teraz to syf. Czasem tylko lukne na extreme dla komentarzu Suprona XD

Odnośnik do komentarza

Hmm... a to akurat interesujące info jest. Tak szczerze to już jakiś czas temu przestałem śledzić co się dzieje w świecie wrestlingu ale pamiętam kiedyś jak się WCW oglądało jak był koniec Cartoon Network :D potem jeszcze troche WWF na jakimś niemieckim kanale ale to jeszcze były czasy gdzie Triple H był tym złym do spóły z X-packiem :). Na żywo gdyby cena była znośna z chęcią bym obadał. To potwierdzone jakoś jest ta wizyta w Polsce?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

gdzie te walki gdy bili sie 1vs1 potem dołaczało sie 4 kolejnych i buli sie 3vs 3 na koniec sedzia nokautowal wszystkich w miedzy czasie lataly krzesla, stoly,drabiny a walka przeniosła sie na parking i napieprzali sie na dachu limuzyny xD

Odnośnik do komentarza

Popiszemy coś?

 

Już nie mogę się doczekać poniedziałkowego RAW i nadejścia... no właśnie, kogo? Y2J'a? Taker'a? Brodusa? Sheffield'a?

 

 

 

Brodus pewnie zadebiutuje jako przydupas Lauranijakkolwieksietopisze (Za bardzo ten feud stara sie udawac wczesniejszy McMahon'a z DX). Co do It's Begins 2012 promo to raczej Undertaker :) W ogole jakiegos wiekszego hypu na nastepne Raw nie mam. Juz bardziej wypatruje RR. PG era sux anyway :P

Odnośnik do komentarza

Jak to promo będzie dotyczyło "powrotu" Grabarza, to fail jak chu.j. Ja jednak liczę na zupełnie niespodziewany scenariusz, ale pewnie nahajpujemy się i wyjdzie z tego kupa.

 

Co do RR, to są plotki, jakoby zwycięzcą miałby być Dolph, co zwiastowałoby jego run z pasem. Nie wiem, czy przyszłoroczny Royal Rumble Match pobije tegoroczny, bo powrót Bookera i Nasha był niezapomnianym przeżyciem (do tej pory pamiętam swój wyraz twarzy ;)).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

W niedziele najważniejsze wydarzenie w roku dla fana WWE! :)

 

 

wm28.png

IntroPhoto1.jpg

AKTUALNA KARTA:

1. The Rock vs John Cena (pojawią się także raperzy - Flo Rida i Machine Gun Kelly)

2. WWE Title Match: CM Punk vs Chris Jericho



3. WWE WH Title Match: Daniel Bryan vs Sheamus

4. Hell in a Cell Match: Triple H vs Undertaker (Sędzia Specjalny Shawn Michaels)

5. WWE Intercontinental Title Match: Cody Rhodes vs Big Show

6. Team Laurinaitis vs Team Long: David Otunga, Drew McIntyre, Mark Henry, Miz, Jack Swagger, Dolph Ziggler (with John Laurinaitis, Vickie Guerrero, Brie Bella) vs Santino Marella, Zack Ryder, R-Truth, Kofi Kingston, Great Khali, Booker T (with Teddy Long, Aksana, Nikki Bella, Hornswoggle) - Zwycięzca zostaje GM'em RAW i SmackDown!

7. Kane vs Randy Orton

8. Kelly Kelly, Maria Menounos vs Beth Phoenix, Eve Torres

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Gdzie obecnie można oglądać takie gale PPV na żywo w internecie? W sensie za friko, co jak soccer-live.pl :P

 

Chcę zobaczyć jak Undertaker niszczy Shawna, bo to że się włączy do walki jest pewne, tak samo jak to że stanie po stronie 3H.

 

A tak poza tym fajna karta w tym roku.

Odnośnik do komentarza

The Rock - John Cena

Kane - Orton

Rhodes - Big Show

 

Kierwa, sam bym z chęcią to obejrzał gdyby tylko mój komp udźwignął transmisję w necie. Jeszcze Sheamus jest widzę. O której godzinie czasu polskiego jest ta gala? Wrestlingu chyba na żywo jeszcze nie oglądałem i taką Wrestlemanię mógłbym łyknąć. Czasem jak nie ma nic w TV to sobie jakieś powtórki na Eurosporcie obejrzę, ale chciałbym raz zobaczyć całą galę z tą całą jej otoczką.

 

Kiedy do Polski przyjeżdżają? Słyszałem, że jakoś w kwietniu chyba. Są jeszcze bilety? Po ile stoją?

Odnośnik do komentarza

WMka cieniutka jak barszcz. Zeszłoroczna o wiele lepsza. Jednak walka Undertakera z Tryplakiem, to jedna z najlepszych walk jakie widziałem w życiu. Jak Shawn dał SCM, a Paul poprawił Pedigree, to myślałem, że już koniec. Włączał się mark nieźle :D Squash Bryana przemilczę, bo to jakiś idiota rozpisał. I teraz musimy oglądać nudnego Szejmusa, któremu ponoć planują długi run :ph34r: Walka Punka z Jericho też dobra, choć to nie był ich szczyt możliwości. No i main event dawał radę, bo nie do końca wiadomo było kto wygra.

 

Ale za to RAW wynagrodziło WMkę dwoma wydarzeniami:

 

Debiut Lorda Tensai'a (to Matt Bloom aka A-Train ;)), który zniszczył Riley'a (kolejny dobry wrestler, który jest szmacony) i wygląda na to, że Tensai dostanie niezły push. Może będzie niszczył jak Umaga?

014.jpg

 

I oczywiście powrót Brock'a! :woot: F5 na Cenie zapowiada feud między nimi. Czyżby to był ME przyszłorocznej Wrestlemanii?

547589_10150666860916443_7175346442_9801320_1819371186_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...