Skocz do zawartości

Wrestling


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio byłem na jednym festiwalu dla nerdow, retro gierki, komiksy, kino klasy B i przy okazji była gala wrestlingu.

Slyszalem o tej ekipie wczesniej, trenuja sobie w jednej podstawowce w Gdyni, szczerze to bylem zdziwiony, na calkiem niezlym poziomie cale widowisko

 

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
  • 1 rok później...
W dniu 21.08.2021 o 07:43, YETI napisał:

Stało się, cóż za reakcja fanów :obama:

Ciekawe jak to wpłynie na oglądalność AEW? Jedno jest pewne, w końcu WWE ma poważnego konkurenta.

 

 

 

 

 

 

W sumie WWE oglądalem do ok 2015 r na Extreme Sports i w 2015 r byłem na Wrestlemanii w Warszawie co było przypieczętowaniem moich zainteresowań, od tego czasu z rzadka puszczę, starając się zawsze zobaczyć Wrestlemanię właśnie. I wydaje mi się że ok 2015 CM Punk przestał się pojawiać w WWE. W sumie do teraz nie wiem czemu. Z tego co mówi to z jakichś poglądów lub tego co mówił (?)... Ale dziwne, że mówi, że z profesjonalnego wrestlingu odszedł w 2005 r... Coś mu się pomyliło? 

Pierwszy raz słyszę o tym AEW! Patrząc na te filmy to skala porównywalna do WWE. Gdzie to oglądać i kto tam się pojawia... Ta wiem Google. Ale w PL można gdzieś to śledzić? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.08.2021 o 09:33, marbel007 napisał:

W sumie WWE oglądalem do ok 2015 r na Extreme Sports i w 2015 r byłem na Wrestlemanii w Warszawie co było przypieczętowaniem moich zainteresowań, od tego czasu z rzadka puszczę, starając się zawsze zobaczyć Wrestlemanię właśnie. I wydaje mi się że ok 2015 CM Punk przestał się pojawiać w WWE. W sumie do teraz nie wiem czemu. Z tego co mówi to z jakichś poglądów lub tego co mówił (?)... Ale dziwne, że mówi, że z profesjonalnego wrestlingu odszedł w 2005 r... Coś mu się pomyliło? 

Pierwszy raz słyszę o tym AEW! Patrząc na te filmy to skala porównywalna do WWE. Gdzie to oglądać i kto tam się pojawia... Ta wiem Google. Ale w PL można gdzieś to śledzić? 

 

Watchwrestling.in, tam możesz oglądać każda tygodniówkę Dynamite i Rampage (ten pierwszy z środy na czwartek, drugi z piątku na sobotę).

Czemu Punk powiedział, że odszedł z pro wrestlingu w 2005? W tym roku podpisał kontrakt z wwe, i nie wspomina tej przygody dobrze. Tak w skrócie, WWE stawiało ciągle na tych samych, swoich wrestlerow jak Cena, co robi do tej pory, ich polityka się nie zmieniła. Robią dziwne, niezrozumiałe ruchy, nie dają się rozwijać tym najbardziej zdolnym. Poniżej masz promo Punka przed jego odejściem, pokrótce nakreśla co go boli. 

 

 

Dziś w nocy odbył się ppv, All out, obejrzysz go na watchwrestling. Kilka świetnych walk, ta o pasy tag team kapitalna. Cm punk walczył pierwszy raz od 7 lat, main event bardzo dobry, ale to co się wydarzyło po nim, kopara do samej ziemi. Dwa kolejne wielkie debiuty w AEW. 

Daje filmik w spoiler, ale relacja publiczności mówi wszystko. 

Spoiler

 

 

Wrestlingiem zainteresowałem się pod koniec lat 90, Wcw w tnt. Wwe nie oglądałem, produkt skierowany dla młodszych, ale odkąd wystartowała AEW, sledze regularnie i oglądając ich bawię się świetnie. Piękne czasy dla wrestlingu, oby tego nie zepsuli. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Po kolejnej już z rzędu chujowej wrestlemani obczaiłem z ziomkiem AEW All Out 2021 i słodki jezu jaki to dobry wrestling content, a ten steel cage tag teamowy to poezja.
Nadrabiam teraz main story AEW z ostatnich lat i o taki wrestling nic nie robiłem. Wszystko co robi MJF <3 i mega dobre kilkuletnie story Hangmana w drodze po pas(szkoda tylko, że po zdobyciu nie wymyślili mu nadal żadnego dobrego długofalowego feudu przez co pewnie dropnie pas Punkowi for the business)

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
  • 6 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Sting w wieku 64lat odbył ostatnią walkę i zakończył karierę, mój ulubiony wrestler i bohater z dzieciństwa.

Wejście do ostatniego pojedynku wraz ze swoim synami.

:banderas:

 

Sama walka o pasy tag team, bez żadnych ograniczeń, warto obejrzeć, bo kilka świetnych akcji. Jedna z nich.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

AEW ma obecnie niedorzecznie dobry roster i praktycznie co tydzień mamy banger za bangerem. Ospreay to w ogóle jest typ na jakimś galaktycznym levelu ringowo i sprawia, że nawet przegrani wyglądają jak milion dolców. Sting bardzo fajnie zakonczyl kariere na swoich zasadach - kilka fajnych spotow, byl aktywny i nie wygladal jakby mial umrzec.
O wiele lepsze pozegnanie niz undertaker czy flair, ktorzy w swoich finalowych starciach wygladali jakby mieli umrzec w ringu.

WWE to oglądam tylko te najwieksze ppv jak rumble, wmke czy summerslam, bo nie jestem w stanie ogladac walk polegajacych w 3/4 na lezeniu na macie, a i movesety wresletrzy w wwe maja okrutnie okrojone.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.03.2024 o 12:39, YETI napisał:

Sting w wieku 64lat odbył ostatnią walkę i zakończył karierę, mój ulubiony wrestler i bohater z dzieciństwa.

Wejście do ostatniego pojedynku wraz ze swoim synami.

A potem wystąpił gościnnie u Strong Ekipy, co za człowiek :obama:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.