Skocz do zawartości

GTA San Andreas


Rekomendowane odpowiedzi

No to jest po prostu emulacja z PS2, bez żadnych zmian prócz właśnie tych trofeów i usuniętych piosenek, wiec pewnie działa tak samo.

 

Ale wg większości emulacja z PS2 to jedyna słuszna wersja. Ja teraz gram na PS3 w ten remaster z mobilek, wszyscy go je.bali z góry na dół a ja już kończę Los Santos i prócz okazjonalnie trzeszczącego dźwięku (gdy w grze jest cicho), nie mam żadnych problemów. Grafika jest dużo ładniejsza i ostrzejsza niż oryginalnie, po każdej misji jest autosave, są checkpointy (rzadko w środku misji, ale jak się zawali to można odpalić ją od nowa bez dojeżdżania). Fajna jest też graficzna prezentacja ciuchów i fryzur, nie trzeba kupować w ciemno tylko mamy ich zarys przy cenie. Takie małe ficzery, które jednak trochę usprawniają gameplay i dają bardziej "nowoczesny" feeling.

Odnośnik do komentarza

Tak, nie ma tego i nie ma też chyba tego blurowego efektu gorącego powietrza. Ale mi to akurat nie przeszkadza, niebo często jest pomarańczowe wieczorami i wciąż jest klimatycznie. Swoją drogą dzięki tej żywszej kolorystyce w okolicach plaży można poczuć się jak w Vice City.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
W dniu 14.01.2008 o 16:00, Colin napisał:

No spoko. Wszystko sie zgadza. Tylko po co odkopywac martwy od 5 miechow watek. A co do PS3 to bedzie GTA4 wiec nie ma co plakac nad SA.

 

W dniu 14.01.2008 o 18:43, Colin napisał:

Nikomu by nie zaszkodzila ale to i tak nie zmienia faktu ze bylo by to bez sensu ;) Jak tak bardzo podjarany jestes SA to predzej licz na San Andreas Stories na nowo konsolke ;)

:pawel: 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Kurczę, gierka potrafi być trudna - problem stanowią zwłaszcza misje à la rail shooter, zalatują jakąś taką losowością (czasem jak wszyscy skupią lufy na nasz motor/samochód, to nawet super celność nie pomoże). Za to medyka walnąłem przy pierwszym podejściu - zacząłem misje w tym małym miasteczku i praktycznie miałem wszystko pod kontrolą - pasek HP się wydłużył :)

Same główne zdania są kapitalne - tylko czekam na bekowe scenki. Fajnie, że można trochę pokombinować - w misji z kapusiem rozwaliłem mu samochód i nawet nie było pościgu (tzn. uciekał na piechotę, ale dosyć szybko go zdjąłem).

Na oryginalnej kopii z PS2 przez CRTka gra się wybornie - +10 do klimatu :obama:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...