Skocz do zawartości

GTA San Andreas


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie leże, przeglądam temat o GTA i mnie olśniło. Wiem czemu nie mam możliwości ustawień ekranu jak Słfupek i doaczego mam te pasy. Kończę właśnie Ratcheta 2 w HD i tam żeby było 1080p to trzeba w xmb wyłączyć inne możliwe rozdzielczości. Pewno teraz nie będzie pasów i grafa też się lekko poprawi :)

Odnośnik do komentarza

Tak sobie leże, przeglądam temat o GTA i mnie olśniło. Wiem czemu nie mam możliwości ustawień ekranu jak Słfupek i doaczego mam te pasy. Kończę właśnie Ratcheta 2 w HD i tam żeby było 1080p to trzeba w xmb wyłączyć inne możliwe rozdzielczości. Pewno teraz nie będzie pasów i grafa też się lekko poprawi :)

 

Niestety nie zadziałało, chyba za duży TV. Zastanawiam się teraz czy może jednak R* nie wyda czasami składanki GTA w HD (VC, SA) ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ta misja to był hardkor faktycznie. Ale pomyślcie sobie co było na PC i klawiaturze xD.

 

Ja właśnie tą misję męczyłem na klawiaturze... Masakra. Nigdy więcej. Latanie samolocikami to najgorsze co może być w serii gta na PC. Na padzie o wiele łatwiej się latało ale też wnerwiało. Pomimo ogromnego miasta i możliwości gra mnie mniej wciągnęła niż VC.

Odnośnik do komentarza

A mnie San Andreas wciągnął na maxa. To mój ideał GTA. Grałem na PC, miałem wtedy mocnego kompa i mogłem sobie na full detale. Sterowanie na PC to koszmar, ale wtedy byłem hardcorem i trudne misje powtarzałem do skutku. W SA było kilka takich momentów, z VC pamiętam tylko frustrujące zdalnie sterowanie helikopterki. Później grałem w GTA na PS2 i byłem zadowolony ze sterowania.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio mnie naszła faza na SA, więc pomyślałem sobie, że przecież od niedawna jest na PSN. Wchodzę w celu sprawdzenia cena, a tam widnieje 59 zł. Poyebało ich ? Za zwykłego classica płacić tyle kasy ? Ta gra powinna kosztować 30 złotych maksymalnie, przecież prawie 10 lat już ma.

 

sorry za offtop ale nie lepiej kupić fizycznej gry na PS2 za 3 razy mniej? lepiej się będzie grało i taniej, ps2 to koszt 100zł. Co innego SA lub VC w hd:) brałbym, rzucał wszystko i kolejny raz przechodził misje;)

Odnośnik do komentarza

Mając na uwadze to, w jak strasznej rozdzielczości działało San Andreas na PS2 (i jakie tekstury posiadało), a wersja na PS3 to nie HD, to do tej gry wrcałbym tylko na PC w 1080p, by nie psuć sobie wspomnień. Można jeszcze wrzucić mody np. silnik z GTA IV. :) I niemal na nowo cieszyć się grą.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ta misja to był hardkor faktycznie. Ale pomyślcie sobie co było na PC i klawiaturze xD.

 

Ech, magiczna gra. To było niesamowite, co wtedy z PS2 udało się wycisnąć.

To na PC i klawiaturze była i dalej jest jedna z najłatwiejszych misji w tej grze... kurcze, zawsze ją zaliczałem za pierwszym podejściem :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

http://www.youtube.com/watch?v=daw8xhaGj2s

 

Widzieliście to? Nie miałem pojęcia, że R* coś takiego zrobiło. Fajnie się oglądało. Aż mi się przypomniały te wszystkie godziny przed PC/PS2 jak się w to pykało. Ta gra była ogromna i do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że PS2 ogarnęła coś takiego. To chyba jeszcze większy cud niż GTA V na PS360.

 

I te dialogi, jak zawsze mistrzowskie. "Go be a gangsta someplace else, baby" ;D.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...