Skocz do zawartości

PSX not dead!


Kimari

Rekomendowane odpowiedzi

Są drobne błędy w programie CDcheck, za to nie ma już głównego błędu CRC - czyli mogę skopiować całą zawartość na dysk, nie ma żadnych problemów przy kopiowaniu. Tyle w teorii, a w praktyce - jestem w połowie gry i muza czasem odpali się ze sporym opóźnieniem. Sam już nie wiem, może to nie tylko rysy były, a ten rotCD? A może wina lasera?
Ogólnie sprawdzam płyty pod kątem błędów CRC, jak są, czyli płyta nadaje się do regeneracji, u mnie wyszła połowa kolekcji... Co prawda gość przy większych ilościach obiecuje zniżkę (płaciłem 20 zł, obniży mi na dychę za sztukę), to jednak nie wiem, czy jest sens. Bo jednak problem z audio mam, a w niektórych momentach gameplay rusza po odegraniu określonej ścieżki - czyli po wygranym wyścigu, powinien odpalić się głoś maski akuaku:), a ja muszę czekać i czekać...
Chciałem po latach ukończyć gierkę na oryginalnej konsoli, ale jak tak dalej pójdzie, to chyba pomyślę o podpięciu Shielda, Dual Shocka3 i emu z podrkęconą grafą :/


Bo obecnie mam TV 60 cali, a gram przez PS2 podpięte pod ampli i stąd kabel HDMI idzie pod TV. Krawędzie dają po oczach, ale nostalgia trochę je zantyaliasinguje :)

Odnośnik do komentarza

Regenerację robią od dychy za sztukę - 20 zeta trochę sporo. Może zrób jedną na próbę.

 

To może być coś z czytnikiem, lepiej sprawdzić tego crasha na innej konsoli.

 

Ja jestem mega sentymentalnym typem, ale grać na czymś innym niz CRT w gry z PSXa... nie dałbym rady. Tylko CRT+RGB. Z tym że ja kręcę nosem nawet na opcję w postaci componenta w przypadku szóstej generacji. W tamtym roku ogrywałem Sly'a 2 na ps2 i osobiście preferuję wspomniany wcześniej zestaw. W każdym razie szacun.

Odnośnik do komentarza

Mam CRT u rodziców, to starszej bardzo przeszkadzały, jak to powiedziała "kasety z grami". A i co to za granie, jak tam jestem w gościach nie za często.
A tu gdzie mieszkam nie mam miejsca na szafkę z wielkim, starym pudłem kineskopowym. 

Zregenerowałem Crasha, a co do zniżki, to może źle napisałem - normalnie regenerują za 20 zł sztuka, ale jak ja im dam te 10 płyt, to za stówę zrobią.

Odnośnik do komentarza

https://www.kickstarter.com/projects/2099439603/playstation-anthology

Może ktoś będzie zainteresowany.

Sam chętnie bym przytulił edycję za 40E, ale do tego dochodzi jeszcze 15E za wysyłkę. Przewidywane doręczenie wspierającym projekt - wrzesień 2017.

Muszę to przemyśleć, bo zapowiada się kapitalne opracowanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zrobiłem to. Po ciężkich walkach pożyczyłem stary kineskopowiec 21 cali, na oeliksie kupiłem z ziomeczkami psone na spółkę i tony hawk pro skater 2 wypalany 8 razy w końcu poszedł. Niesamowity, wkrętowy a jednocześnie nostalgiczny wieczór. Leciały browary, dymu było co niemiara. Dopiero co w to szarpałem z tymi ludźmi na premierę w Tonnyego, pies kumpla nasikał na drzwi balkonowe bo mieliśmy z nim iść a taka zajawka była, że zapomnieliśmy. Kręciliśmy sick score jak za małolata. 17 lat minęło szybko tak samo jak moje retro night. Polecam serdecznie!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...