Skocz do zawartości

czy posiadanie Gamecube`a ma sens?


Sarge

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy posiadanie GC ma sens? Jak najbardziej. Pod warunkiem, że dany Gracz potrafi zrozumieć gry Nintendo (wg mnie ten koncern tworzy gry najlepsze), przepotężny, specyficzny klimat jaki nieustanie w nich zaskakuje, odpalając Zeldę, Metroid'a czy serię RE (mój faworyt na polu gier) można wprost przepaść na długie godziny. Ale to jest zależne od tego, w jakim stopniu gry Ninny zrozumie Gracz, czyli stopień wczucia w bohaterów, w ten świat w zależności od tytułu. Ja nigdy nie żałowałem, że zakupiłem GCN.

Edytowane przez NEMESIS U.S.
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Heh, ja dopiero jakoś w tym lub przyszłym miesiącu mam zamiar dorwać Gamecube'a i myślę, że posiadanie tej konsoli ma sens ;] Cena jest naprawdę niska (za około 2 stówki na Allegro dostanę konsolę z wszystkimi bajerami, czyli równowartość nowej gry na X'a), a konsola posiada kilka perełek, w które zawsze chciałem zagrać. REmake, Resident Evil 0, Metroidy, Zeldy, parę gierek z Marianem, MGS, Soul Calibur 2 (no ok, to pojawiło się też na X'ie i PS2, ale jakoś nie miałem okazji pyknąć :)) no i zawsze chciałem zobaczyć, jak moja ulubiona gierka z past-gen'ów (RE4) wygląda na Gejmkjubie ;] Imo warto i tyle :]

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza

Mi w sumie został już tylko czwarty Resident na gacka, ale konsoli na pewno nie sprzedam tak samo jak RE4. Kiedyś jeszcze łyknę na ebayu remake MGSa, a i w RE0 też jeszcze nie grałem, do tego dochodzi kilka dobrych gier na 7 i 8, w które również nie grałem. Jak mi się już znudzi nowy PES to X360 pójdzie w odstawkę i wtedy zapoluje na jakąś grę na kostkę. Nie wiem czy jest sens posiadanie GC jak się przeszło większość must-have'wów, ale na pewno jest sens zakupienie teraz konsoli tak jak to Sztajniec ma w planach i przejście tych wszystkich genialnych gier.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja mam Gacława od 2004 roku. Wciąż na nim cioram i dokupuję nowe tytuły. Mi nie zależy zbytnio na tym by grać w nowe pozycje, bardziej cenię sobie klimat, dlatego też do dziś nie kupiłem konsoli z obecnej generacji, choć kasiorę na nią mam :) Gacek ma parę fajnych tytułów. Residenty, Metroidy, Zeldy, Marian, Pikminy. Naprawdę jest w co grać, chociaż inne konsole mają większe biblioteki.

Odnośnik do komentarza
Posiadanie Gacka ma sens - ale tylko dla prawdziwych fanów poszczególnych gier, które ukazały się tylko na te platformę. Mam na myśli Residenty, Harvest Moona czy Metroid Prime.

 

No i oczywiście remake MGS, mimo że w niektórych momentach zalata absurdem to jednak warto, chociażby po to by przeżyć tą historię jeszcze raz w bardzo dobre grafie...

Odnośnik do komentarza
Posiadanie Gacka ma sens - ale tylko dla prawdziwych fanów poszczególnych gier, które ukazały się tylko na te platformę. Mam na myśli Residenty, Harvest Moona czy Metroid Prime.

 

No i oczywiście remake MGS, mimo że w niektórych momentach zalata absurdem to jednak warto, chociażby po to by przeżyć tą historię jeszcze raz w bardzo dobre grafie...

Ja w swojej bibliotece nie mam TS, za drogie jest, to raz, nigdzie nie mozna dostac to dwa. wiec musialem szukac po torrentach. wypalilem, dziala i kiedys skoncze bo rzeczywiscie tak absurdalnego MGSa to nie ma.

Odnośnik do komentarza
No i oczywiście remake MGS, mimo że w niektórych momentach zalata absurdem to jednak warto, chociażby po to by przeżyć tą historię jeszcze raz w bardzo dobre grafie...

 

Ja tego nigdy nie zrozumiem, czemu ludzie kupują na gacke te same IP w które nagrali się na konsolach Sony zamiast spróbować coś nowego, czego nie znajda na innych konsolach. Też kupiłem sobie TS głównie po to, żeby sprawdzić czym tak ludzie się jarają. W sumie dobrze się przy niej bawiłem, ale nie powaliło mnie to na kolana (nie chodzi mi tylko o samą grę, ale także o jej koncept) i spośród 40 posiadanych na gacaka gier MGS jest jedną z tych słabszych.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem właśnie jedną z nielicznych osób, która ma zamiar jeszcze kupić GameCube'a. Tak dobrze przeczytaliście. Chcę kupić konsole dla Resident Evil: Remake, Resident Evil: Zero, remake MGSa oraz Harvest Moon. Niestety zakup z miesięcy na kolejne miesiące się przekłada... :/

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Ja jestem właśnie jedną z nielicznych osób, która ma zamiar jeszcze kupić GameCube'a. Tak dobrze przeczytaliście. Chcę kupić konsole dla Resident Evil: Remake, Resident Evil: Zero, remake MGSa oraz Harvest Moon. Niestety zakup z miesięcy na kolejne miesiące się przekłada... :/

 

Ja zrobiłem to kilka dni temu też dla samych residentów i powiem ci ,że warto oj warto!

Odnośnik do komentarza
Ja jestem właśnie jedną z nielicznych osób, która ma zamiar jeszcze kupić GameCube'a. Tak dobrze przeczytaliście. Chcę kupić konsole dla Resident Evil: Remake, Resident Evil: Zero, remake MGSa oraz Harvest Moon. Niestety zakup z miesięcy na kolejne miesiące się przekłada... :/

 

Ja zrobiłem to kilka dni temu też dla samych residentów i powiem ci ,że warto oj warto!

 

 

Cóż... To właśnie GameCube posiada najlepsze stare Residenty, które dla fanów są wisienką na torcie. Jak dla mnie Resident Evil: Zero jest ostatnią prawdziwą częścią Residenta. Kolejne tworzone na PS2 (Outbreak) czy RE4 owszem są dobrymi grami, ale to już nie to samo. Także dla fana serii Resident Evil - zakup GaCka obowiązkowy.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Cóż... To właśnie GameCube posiada najlepsze stare Residenty, które dla fanów są wisienką na torcie. Jak dla mnie Resident Evil: Zero jest ostatnią prawdziwą częścią Residenta. Kolejne tworzone na PS2 (Outbreak) czy RE4 owszem są dobrymi grami, ale to już nie to samo. Także dla fana serii Resident Evil - zakup GaCka obowiązkowy.

Resident Evil 4 to najlepsza po Zeldzie: TP gra na Gacka i grzech w to grać na PS2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...