Skocz do zawartości

Filmiki (z turniejów, combo movies itp.)


Gość Siwy_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Po turnieju powstał topic na forum TZ z informacją, by ludzie nie wrzucali filmów na YT ze względu na planowaną płytę DVD z materiałem filmowym z turnieju.

 

i co da rade to gdzieś ściagnąć,obejrzeć? kurde rozwala mnie motyw że nawet jak już wyjdzie taki oficjalny film z imprezy growej który można kupić, to NIKT kto to kupił tego nie udostępnia... bodajże z którymś tej turnament tak było. ja rozumie ze na starcie wiadomo lepiej zarobić ale już po takim czasie i tak nikt na tym nic nie zarabia, nie mozna by tego wrzucić gdzies na internet? to samo tyczy sie turniejów we francji.(knee itp takie ponoć akcje odchodziły....)

kurde no wiem że wielu z Was ma do tego dostęp,aż tak wam szkoda to udostępnić?

Odnośnik do komentarza
Bo jeśli ktoś by coś takiego wrzucił po jakimś czasie kiedy nikt nie kupuje już to byłoby to oszustwem wobec tych którzy te pieniądze wydali.A do tego nikt nigdy już by takiego filmu nie zakupił gdyż wszyscy woleli by poczekać aż ""przestanie sie sprzedawać"" i ktoś go udostępni.

Moim zdaniem oszustwem jest w ogóle żądanie zapłaty za coś takiego, jak DVD z tak prestiżowego turnieju, jak evolution. Materiały powinny być umieszczone na YT - nikt by nie musiał produkować i wysyłać żadnych płyt DVD, no chyba że niektórzy lubią takie "imprezy". Bądźmy szczerzy - pieniędzy to im raczej nie brakuje.

 

W ogóle to jest jakiś bezsensowny zakaz. Po co ktoś takie coś wymyśla. Z tego mógłby się wyłamać każdy. I nie do końca się zgodzę, że jeśli filmiki zostałyby umieszczone na youtubie, to byłoby oszustwo względem osób, które zakupiły płyty. Przecież oni zapłacili za JAKOŚĆ. Nie muszą się martwić słabą jakością filmiku, mogą go oglądać kiedy tylko zechcą, itd.

W takim razie ja mam lepszy pomysł. Może wszyscy z całego forum złożymy się po 50 gr, kupimy te płyty i wszystko zripujemy na youtube. Zrobi nam ktoś krzywdę z tekkenzaibatsu? Nie pozwolą nam pojechać na evo? Przecież i tak nie możemy.

Edytowane przez janix
Odnośnik do komentarza

hehe i tu Wychodzi Wasza mentalność :) ja gdybym zakupił takie coś nie miał bym oporów żeby to udostępnić (dlaczego nie kupiłem? bo ogolnie to dla mnie mało znacząca sprawa i szkoda mi sobie tym głowy zawracać,chociaż jak by było do ściągnięcia to bym ściągnął i obejrzał) ale tu nie chodzi o to czy bym kupił czy nie tylko o to jak wam szkoda tego pokazać bez kitu jakiś film z turnieju ile bym za niego nie zapłacił to nie żałował bym po jakimś czasie go udostępnić. zresztą napewno wszyscy co tu grają po turniejach pewnie widzieli i sobie nawzajem nie żałują i rozumie to. ale rozwala mnie to że wielu z Was turniejowiczów tak nażeka że ciagle Ci sami grają jak nawet głupiego filmiku Wam szkoda który mogł by nie jedną osobę nakrecić na poważniejsze granie itp.

 

nie pisze tego bo chce wysępić filmy bo dzisiaj o tym pisze a jutro zapomnę o tym forum na rok :P ale chodzi mi o to że tak sobie pomyślałem "kiedyś coś było o jakichś filmikach z turniejów" a moją drugą myśla było "ale żydziska na tym forum hehe" ale ogólnie mam na to wyj**ane :]

Edytowane przez Adriankiller
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...