Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem ideę za tym, ale to jest tak twarde, że wciskanie powyżej 70% kończy się u mnie zapieraniem takim, że przesuwa albo kanapę albo kierownicę, no nienaturalnie mocno trzeba się wysilać. Nie powinno tak wyglądać myślę. I patrząc po ilości tutoriali jak się tego pozbyć to chyba coś jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Każda gra ma kalibracje nawet gdy jej nie ma w menu. Jak Asseto czy Forza. Pedały kalibrują się same, podczas pierwszego użycia po odpaleniu gry.
Czyli odpalasz wyścig, wciskasz pedał hamulca na tyle ile możesz (bez zapierania się :P) I przytrzymujesz kilka sekund. Po tym zabiegu powinieneś mieć cały zakres hamowania bez deptania hamulca z siłą słonia.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, raven_raven napisał:

Jeśli ta kalibracja występuje, co oczywistością nie jest na przykładzie rzekomo zaawansowanego symulatora jakim niby jest Assetto Corsa. A tutoriale pojawiają się po wyszukaniu „g920 brake mod” ;) 

To wersja na konsole widzę ładnie poucinana. Na PC bez problemu ustawia się zakres hamulca, a nawet gamme.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.12.2017 o 13:50, Michał102 napisał:

 

Kiedyś miałem wychwalanego Fanateca... na stronach typu ISR spuszczali się nad tym pod niebiosa, jaka to technologia, jaki to wspaniały FFB... a taki wuj. Kierownica miała dziwne luzy na łożysku, była wykonana z tandetnego tworzywa, a jak już mi w końcu padła i postanowiłem ją rozebrać, to się dosłownie przeraziłem - wykonanie podzespołów jak z bazarowej tandety.

Fatalne spasowanie, plastik kruchy i podatny na pękanie po przegrzaniu, bardzo kiepski wentylator i radiator do chłodzenia (z czasem zaczął mega hałasować, bo stopiło się plastikowe gniazdo w którym siedział wiatrak).

 

 

Który model miałeś? Bo aż nie chce mi się wierzyć w to co piszesz.

 

Mam ich kierownice od jakiegoś czasu i co jak co ale na jakość wykonania naprawdę ciężko narzekać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam 2 kierownice podpięte do PS4 + grę która obsługuje split-screen (WRC). Można przełączać się pomiędzy nimi ale jak się jedną podłączyło to drugiej już nie widziała gra. Da się grać w multiplayera w zestawie: dowolna kierownica + pad, ale już nie: kierownica + kierownica.

 

Istnieje jakiś sposób żeby grać na dwóch kierownicach w lokalnym multiplayerze?

Edytowane przez karmaster
formatowanie
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Nie sprzedawaj. Dostaniesz parę groszy, przepijesz i tyle z tego będziesz miał. Schowaj do piwnicy i 3maj dla potomka :potter: Ja tak zrobię ze swoją Dfpro i za parę lat będziemy śmigać z młodym.

Tymczasem Panowie zapytam czy wiecie o jakiejś dobrej ofercie na G29? Czas się przezbroić i nie wiem czy brać najlepszą ofertę z wyszukiwarki czy jest jakaś okazja.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Cześć co byście wybrali. Max 1500 budżetu na kierownice +stand. Kierownica będzie używana wyłącznie z xbox one x (forza motorsport, forza horizon i dirt rally).  

 

W tej cenie moge mieć wheel stand pro i:

g920 z shifterem,

thrustmaster tmx z tymi lepszymi pedałami

thrustmaster tx ze stockowymi pedałami

 

Proszę o poradę. Miałem g25, wspominam dobrze (ale to było za czasów wczesnego ps3), miałem t300 i wspominam średnio, beznadzieje pedały,  ale grałem tylko w drive club i po 10 dniach kierownica wyzionęła ducha więc się jej pozbyłem. edit: miałem jeszcze to kółko od xboxa360 i było super w swojej cenie, zajechałem je na śmierć. 

Edytowane przez kislawa
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.07.2018 o 16:46, Mustang napisał:

Skusiłem się na G920 w promocji. Co polecacie do montażu? Mam dwie opcje: stand do użytku z posiadanym growym fotelem Poang, podobno dobrym pod granie na kierownicy albo zakup czegoś w stylu Playseat Challenge. Co sądzicie?

@raven_raven?

 

Ja polecam Wheel Stand Pro. 

Odnośnik do komentarza



Cześć co byście wybrali. Max 1500 budżetu na kierownice +stand. Kierownica będzie używana wyłącznie z xbox one x (forza motorsport, forza horizon i dirt rally).  
 
W tej cenie moge mieć wheel stand pro i:
g920 z shifterem,
thrustmaster tmx z tymi lepszymi pedałami
thrustmaster tx ze stockowymi pedałami
 



Niestety stockowe pedały w T300/TX są słabe, lecz samo kółko znacznie lepsze niż g29/g290.
Jednak w tym budżecie logitech będzie lepszym wyborem niż TMX.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.