Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z doświadczenia wiem że cokolwiek nie zastosujesz to pedały będą się ślizgać nawet jak użyjesz takich ząbków jakie mają pedały w zestawach Logitecha i jedyne wyjście to przykręcić je do DIY stelaża. 

 

Musisz pomyśleć najlepiej jak je przymocować przy fotelu tak żeby się nie ślizgały, najlepiej jakiś taki stelaż na długość albo taki stelaż który przystawiasz sobie do fotela i jazda. Samemu można coś takiego zbić z desek nawet z leroy merin, zabawa jest przy tym ale jak sobie zrobisz tak się pościgasz :) No i frajda z posiadania zrobionego własnoręcznie stelaża 

 

 

 

71HGjoes0zL._SL1500_.jpg

Edytowane przez u55r
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
59 minut temu, raven_raven napisał:

@El Loco Chocko G29/G920?

 

Zrobiłem sobie właśnie brake mod i teraz tak się zastanawiam dlaczego dopiero teraz. Ten cholerny kawałek gumy robił taki cyrk z hamowania, teraz bez niego jest wspaniale. 

920.

 

Tej gumy nie usunalem jeszcze. W zamian zwiekszylem końcowy deadzone i w mozna grać. Ale fakt, po jakiego wała takie cos tam dali, to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jak gierka pozwala to wyregulować to da się jeszcze przeżyć. No widzę jakiś sens w tym, ale kurde ta guma jest tak twarda, że nie wiem jak ogromnej siły trzeba włożyć żeby wycisnąć do 100%. Może utnę 1/3 z tego co tam było i wsadzę z powrotem kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Tu jest jeden myk teraz, bo elektronika w tej kierownicy bierze pod uwagę "twardość" hamulca i już 75% fizycznego wciśnięcia jest odczytywane jako 100%. A więc albo się przyzwyczaić, że na końcu jest 25% martwej strefy, albo wsadzić coś z powrotem do środka. Są jakieś zamienniki tych gumek i sprężyn (w najbardziej poje,banych cenach jakie można sobie wyobrazić, przynajmniej takie póki co znalazłem), widziałem też gdzieś kiedyś, że ludzie obcinali tą gumkę, która była w sprzęcie i wtedy było lżej niż normalnie, ale też bez tego luzu na końcu. Mi tam póki co jest dobrze, na pewno lepiej niż z ustawianiem w każdych grach minimalnej możliwej martwej strefy na końcu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam panowie. Mam pytanie w kwestii sprzętu a mianowicie czy ktoś z was przy użytkowaniu g 29 miał doczynienia z metaliczny piskiem kierownicy? Mam to kółko coś około czterech miesięcy i przez ten okres nie było raczej zmuszanie do większego wysiłku. Przy ostatniej sesji nagle pojawił się ów dźwięk (irytujący pisk) ale tylko przy kręcenia kołem w lewo. Miał ktoś taki problem? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Witam,
Proszę forumowiczów o pomoc. Kupiłem na gwiazdkę synowi kierownicę Thrustmaster T150 i gierkę na PS4 - "Spintires Mudrunner - American Wild". Po podłączeniu kierownicy do konsoli zgodnie z instrukcją okazało się że kierownica nie działa tzn. guziki funkcyjne działają tak że można wchodzić w menu gry, ale grać niestety się nie da. Sprawdziłem na stronie producenta kierownicy (oczywiście już po zakupie koła i gry :) ) i na liście gier obsługiwanych przez ten model kierownicy jest ta gra ale wersja starsza. Nawet mi odpisali, że musze w tej sprawie się kontaktować z deweloperem tej gry. Tu bez odpowiedzi...
Może ktoś z Was ma pomysł co zrobić, żeby zadziałało. Mój mały fan ciężarówek jest załamany :)
Z góry dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.