Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, ze Boriello mowil wielokrotnie, ze dobrze mu w Genoi, ale dzis w wywiadzie dla Tu powiedzial:

 

"Najbliższe dwa miesiące będą kluczowe do tego, bym zapracował sobie na miejsce w kadrze na Mistrzostwa Europy. Marzę o tym, ale nie wiem, jakie są moje szanse. Moja przyszłość? Chciałbym zostać w Genui, ale jeśli Milan by mnie wykupił, to też nie byłoby źle, bo mówimy przecież o wielkim zespole."

 

 

Ostatnio Ancelotti przyznal, ze bylo bledem, ze nie dal mu duzo grac itp. Moze ta wymiana uprzejmosci zmiekczyla Boriello, zreszta jak Milan zdecyduje sie wykupic jego karte, to i tak wyjscia nie ma;]

Jak przejdzie do Milanu, to i tak po ME, wiec bedzie raczej bardziej chetny do przenosin. Gdyby go chcieli wykupic juz w zime, to bylby problem, bo Boriello ma cisnienie na reprezentacje, a grajac tak w Genoi, moze swoj cel osiagnac. W Milanie jest wieksza konkurencja (choc teraz w sumie to jej nie ma...).

 

Im wieksza ilosc kupionych zawodnikow, tym wieksza szansa na sprzedaz Gilardino;]

 

W ogole to Berlusconi ostatnio powiedzial, ze chcialby kupic AdrianoXD Czasami ta tendecja Milanu do bycia charytatywnym osrodkiem odbudowy formy dla ex-gwiazd jest irytujaca. Mam nadzieje, ze Inter go nie pusci.

Odnośnik do komentarza

Mam tez nadzieje, ze mimo wszystko nie zdecyduja sie na przedluzenie kontraktu z Ronaldo. Niech mu pomagaja sie leczyc, ale po co przedluzacz kontrakt z kaleka ? Przeciez nawet jezeli wyleczy ta kontuzje, to po 2 meczach zlapie kolejna.

Jezeli chodzi o Boriello, to niby czemu Milan mialby wykupywac jego karte zawodnicza ? Przeciez on byl wypozyczony do Genui...

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Juve zakupi dobrego napada (Amauri), dobrego rozgrywającego (Nasri, ew. ofensywny pomocnik VdV), do tego jakiś dobry lewy obrońca (Clichy) to będę w pełni zadowolony, a jesli na dodatek dorzucą Barzagli'ego to będzie bajka.

Podsumowując, sprzedają:

Tiago 9 mln,

Molinaro 4 mln,

Almiron 7 mln,

Zalayeta 3 mln,

Palladino 10 mln

Z transferów: ok. 32 mln E

 

Amauri 15 mln,

Nasri 10 mln,

Clichy 10 mln,

W sumie: 35 mln.

Myślę, że te 3 mln E mogą dorzucić...

 

Oczywiście wracają:

De Ceglie, Giovinco i Marchisio oraz Criscito ;-).

 

Podsumowując:

Br: Buffon, Belardi, Novembre,

 

PO: Zebina, ew. Grygera i Melberg,

śO: Chiellini, Andreade, Legro, Melberg ew. Grygera, i Criscito

LO: Clichy, De Ceglie, ew. Grygera, i Criscito.

 

PS: Camoranesi, Marchionni, ew. Hasan Salihamidzić,

śP: Nasri, Sissoko, Zanetti, Marchisio, ew. Giovinco i Paro (jeśli wróci),

LS: Nedved, Giovinco, Hasan Salihamidzić,

 

N: Trezeguet, Amauri, Del Piero ew. Giovinco.

 

I można powalczyć z każdym.

Edytowane przez Paweł Sz.
Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Istnieje duze ryzyko, ze Juventus postanowi kupic Gilardino. Jednak licze, ze jak zwykle się Nam poszczesci w tego typu transferach. Zazwyczaj gracze, ktorzy graja slabo w Interze, albo Milanie, a potem trafiają do Juve, bardzo szybko odzyskują mistrzowską formę ;] Vide Cannavaro, Davids, etc.

Odnośnik do komentarza
Jezeli chodzi o Boriello, to niby czemu Milan mialby wykupywac jego karte zawodnicza ? Przeciez on byl wypozyczony do Genui...

 

 

Karta zawodnicza Boriello nalezy w polowie do Milanu i w polowie do Genoi. W dwoch druzynach naraz grac nie moze, wiec Milan wypozyczyl go Genoi. To dosc powszechna praktyka we Wloszech. Jeden zespol w zamian za kase rezygnuje przez jakis czas ze swojej polowki karty. Jak sie potem nie dogadaja, to kazdy z zespolow w kopercie przedstawia tyle, ile wart jest zawodnik wedlug nich. Ten kto da wiecej, wygrywa.

 

 

A Berlusconi dzis powiedzial, ze chcialby powrotu Shevy i ze kibice bardzo sie uciesza. Druzyna go nienawidzi, kibice w Mediolanie tez, ale spoko, po co budowac dobra atmosfere, skoro Silvio jest ojcem chrzestnym dziecka Shevy i trzeba by mu po kolezensku dac wrocic.

Poza tym mowil tez o redukcji kadry, bo za duzo zawodnikow siedzi na lawce. No tak, ostatnie miesiace pokazaly najlepiej jak szeroka kadre ma Milan i jak sobie doskonale radzi, grajac mecz co trzy dni. (pipi)aa jakiee bzduuuryyyy, drugi argument jaki za tym ma przemawiac, to wedlug niego "druzyna bardziej zzyta w szatni";ff

Odnośnik do komentarza
A Berlusconi dzis powiedzial, ze chcialby powrotu Shevy i ze kibice bardzo sie uciesza. Druzyna go nienawidzi, kibice w Mediolanie tez, ale spoko, po co budowac dobra atmosfere, skoro Silvio jest ojcem chrzestnym dziecka Shevy i trzeba by mu po kolezensku dac wrocic.

 

Też nie do końca, bo Maldini z Ambrosinim powiedzieli, że chętnie przyjmą Shevę. Seedorf też coś takiego wspominał. A to jakby nie było najbardziej znaczące postaci w zespole, obok Kaki i Gattuso.

 

http://sport.onet.pl/0,1248702,1708854,wiadomosc.html

 

Ja chyba dałbym mu szansę. Jeśli zacznie grać na poziomie przed odejściem do Ruska, to będzie chyba najlepszy interes w historii piłki nożnej. Ech, ja to naiwny jestem... w R99 też wierzyłem.

Odnośnik do komentarza

Wydawalo mi sie, ze jednak najwazniejsi pilkarze Milanu swego czasu nie wypowiadali sie za dobrze o Shevie, nie moge niestety tych wypowiedzi znalezc, wiec kij z tym.

 

Ja przede wszystkim chcialbym klasowego napastnika "od zaraz", a nie kolejnego napastnika, na ktorym mozna oszczedzic, bo znajduje sie w slabej formie i liczyc, ze "moze sie obudzi". Milan-Caritas nie wyszedl w tym sezonie tej druzynie na dobre.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Nie dogoni bo Inter dostanie z Liv jutro, a Roma będzie nadal w LM... co oznacza, że Interiści będą mieli więcej sił... plus oczywiście sędziowie :-).

W sumie to LM obnaża Inter na arenie międzynarodowej, tutaj już nie ma pomocnych sędziów, tutaj grają tylko prawdziwi Mistrzowie, i tylko prawdziwi Mistrzowie zachodzą w LM daleko...

Jako ciekawostkę podam, że Inter Mediolan nie był w finale LM/ Pucharze Mistrzów Krajowych od... 1972, kiedy to przegrali a Ajaksem 2-0.

taaa prawdziwi mistrzowie vide finał Monaco vs.Porto

Odnośnik do komentarza

no ale w tamtym sezonie to Monaco 8-3 z Depor (takie mecze się już nie zdażają ) , 3-1 u siebie z Realem , 3-1 z Chelsea w składzie Giuly Rotten także oni takimi pionkami nie byli co to to nie .

Internazionale przeyebal wczoraj sromotnie jak dzieci we mgle , żadnych akcji , Stankovic coraz słabszy , Figo na emeryture a Ibrahimovic zawchyca tylko momentami . Smutne to troche by taki klub z takim tradycjami przeszedł obok meczu .

Odnośnik do komentarza
Wydawalo mi sie, ze jednak najwazniejsi pilkarze Milanu swego czasu nie wypowiadali sie za dobrze o Shevie, nie moge niestety tych wypowiedzi znalezc, wiec kij z tym.

 

Ja przede wszystkim chcialbym klasowego napastnika "od zaraz", a nie kolejnego napastnika, na ktorym mozna oszczedzic, bo znajduje sie w slabej formie i liczyc, ze "moze sie obudzi". Milan-Caritas nie wyszedl w tym sezonie tej druzynie na dobre.

Jasne. Też wolę klasowego napastnika, a Sheva niech pogra w Pucharze i ze słabszymi zespołami, tak żeby powoli odbudowywał formę. W każdym razie, nie wiem dlaczego, ale wolałbym Shevę, niż aktualnego króla strzelców, czyli Borriello. Może dlatego, że występy Andrzeja w Milanie zachwycały, a Marco już nie bardzo (inna sprawa, że mało grał).

 

Ale to w sumie mało ważne... Informacja dnia jest taka, że Mancini odchodzi po sezonie. Jak dla mnie, przeciwnika Interu, to tragedia. Mancini, to kaleka trenerska i jeśli zastąpi go jakiś dobry trener (pierwsi z brzegu - Mourinho, Lippi są bez pracy), to Inter nie tylko w Serie A będzie odstawiał drugą drużynę na kilkanaście punktów, ale i w LM coś może podziałać.

 

Edit: Inzaghi wypada na 3 tyg. - przepuklina. Manciniego przymierzają do Chelsea.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj Inter-Juve, prawdę mówiąc nie widzę większych argumentów po stronie Juve..., ale jeśli Inter będzie kończył w 10, obrońcy dobrze pokryją Ibrę i Cruza to może jakiś kontratak zapewni 3 pkt...

Jedno jest pewne, oba zespoły nie są w najwyższej formie, stawiam na kopaninę, ale chciałbym się mile zaskoczyć...

Edytowane przez Paweł Sz.
Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Inni gracze Juve na wypozyczeniach rowniez zagrali swietnie. Giovinco strzelil bramke Romie i z pewnoscia byl najlepszym na boisku pilkarzem Empoli. Cale 90 minut wystapili rowniez Marchisio i De Ceglie. Jest dobrze ;]

Odnośnik do komentarza

Jakim spalonym, znasz przepisy? W myśl najnowszych wytycznych takie sytuacje należy rozpatrywać na korzyść drużyny atakującej. Nia zasłanaiaj się sędziami bo to już jest nie modne. Inter jest słaby obecnie i nie ma co ukrywac tego faktu. Juve obecnie tez nie grzeszy formą , ale we wczorajszym meczu zaprezentowali się poprawnie. Gdyby tylko wykazali większą skuteczność...byłby pogrom ;p Tak więc nie ma co szukać usprawiedliwienia panowie Interzyści.

Odnośnik do komentarza

Już trochę po czasie, ale w niedziele z rana wyjeżdżałem i nie miałem dostępu do neta, oceny w skali 1/10 wg. mnie ;-):

Sędzia: 8

Ranieri: 8,5 (tylko szkoda, że z mocnymi przeciwnikami wychodzimy ofensywnie, a ze słabszymi wychodzimy defensywnie...),

Buffon: 8 (na swoim poziomie),

Grygera: 6,5 (dobrze),

Legrottaglie 6,5 (dobrze),

Chiellini 7 (na swoim poziomie),

Molinaro 7 (jeden z jego najlepszym meczów w zyciu chyba :)),

Salihamidžić 6,5 (dobrze),

Camoranesi 7,5 (bardzo dobrze),

Sissoko 7 (na swoim poziomie),

Nedved 7 (na swoim poziomie),

Del Piero 6,5 (świetnie kiwał Materazziego i dochodził do sytuacji strzeleckich, ale za skuteczność odjąłem mu 1,5 noty...),

Trezeguet 8 (strzelił świetną bramkę, zawsze był tam gdzie trzeba),

 

I jeszcze Iaquinta 7 (na swoim poziomie).

Edytowane przez Paweł Sz.
Odnośnik do komentarza

No powtórkach widać, że Camoranesi był, na spalonym(kawałek nogi miał na linii z obrońcami). No nie wiem ale Camor był za ostatnim zawodnikiem Interu co widać na powtórkach - przepisy dalej chyba mówia, że to spalony. Inter nie jest w formie to prawda ale brakowału w składzie większej ilości podstawowych graczy. Nie przesadzaj z tym gdybaniem o pogromie bo w ja tez mogę powiedzieć, że jakby piłkarze Interu celniej strzelali to zdołaliby wygrać ( mieli kilka słupków i poprzeczek zwłaszcza w pierwszej części spotkanie kiedy Juve rzadko opuszczało swoją połowę i generalnie traciło piłki w środku boiska).

 

Acha i nie zasłaniam się sędziami tylko pokazuję, że błędy na niekorzyść Interu też się zdarzają czego kilku "fachowców" widzieć nie chce ...

Odnośnik do komentarza

Dobra, gdzie w I połowie, można powiedzieć, że Inter był minimalnie lepszy, to już w II został zgnieciony, i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Nie ma co gdybać, było 1-2, Juve wygrało i kropka, w pełni zasłużenie wygrało z resztą.

Edytowane przez Paweł Sz.
Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Camoranesi faktycznie był na spalonym - przyznaje z gory. Ale o ile w wykonaniu Juventusu, ten sezon na 100% był i jest czysty, a nikt nie ma zadnych podstaw do tego, aby te tezę podważyć, to o niektorych meczach Interu da rade ostro dyskutowac. Teraz oni padli ofiara bledow sedziowskich, jednak wolalbym ocenic calosc pracy arbitrow dopiero po sezonie. Zobaczymy, co sie bedzie dzialo w nastepnych kolejkach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.