Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę o 15:00 na TV4 mecz Udinese - Fiorentina na żywo... świetna wiadomość, tylko... co się stało, że TV4 zaczęło nadawać Serie A? Ciekawe czy to jeden taki "wybryk", czy akcja będzie kontynuowana.

 

Tv 4 nalezy do Polsatu. Na poczatku sezonu puszczali Serie A w Polsacie Sport, ale potem z tego zrezygnowali. Chyba przeniesli do Extra (ktorego juz nie mam), no a teraz do tv4. Moze nie zmiescili sie z ramowka, ciezko powiedziec, czy to bedzie kontynuowane.

 

W nastepnej kolejce dwa wazne mecze, Juventus - Milan i Inter - Fiorentina;]

Odnośnik do komentarza
W niedzielę o 15:00 na TV4 mecz Udinese - Fiorentina na żywo... świetna wiadomość, tylko... co się stało, że TV4 zaczęło nadawać Serie A? Ciekawe czy to jeden taki "wybryk", czy akcja będzie kontynuowana.

 

Tv 4 nalezy do Polsatu. Na poczatku sezonu puszczali Serie A w Polsacie Sport, ale potem z tego zrezygnowali. Chyba przeniesli do Extra (ktorego juz nie mam), no a teraz do tv4. Moze nie zmiescili sie z ramowka, ciezko powiedziec, czy to bedzie kontynuowane.

 

No właśnie też tak myślałem. Polsat Sport z tego co zauważyłem to już tylko Puchar Włoch pokazuje, na TV4 to był chyba jednorazowy wybryk, bo ani minionej kolejki nie pokazali, ani nie ma w programie kolejnej. Też nie mam Extra, a tam rzeczywiście pokazują ligę - du.pa zbita.

Odnośnik do komentarza

No to genialnie.

 

 

Tak w ogole, to jednak slabo widze ten mecz Milanu z Juve. Obrona sie posypala. Oddo przeszedl operacje, Kaladze i Nesta sa zawieszeni (co do tego ostatniego, to Milan sie odwolal), Favalli kontuzjowany. Z drugiej strony, Oddo, nie liczac ostatniego meczu, gra dosc slabo, Kaladze zawalil wlascwie samemu kilka ostatnich meczy. Oby apelacja co do Nesty odniosla skutek.

To juz ostatni moment, by gonic Fiorentine, a przeciez i z tylu sie czai Udinese, czy Sampdoria. Na razie najbardziej prawdopodobne jest skopiowanie "wyczynu" Bayernu z poprzedniego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Gattuso też ostatnio był zmieniony z przymusu :D Także pozostaje obrona w stylu Maldini - Bonera - Simic (który ie grał już z pół roku chyba) - Cafu (który ostatnio ze dwa razy oddał piłkę rywalom przy polu karnym).

Ewentualnie Serginho (który wraca po kontuzji pierwszy mecz) - Maldini - Bonera - Cafu.

 

Powoli godzę się z UEFĄ, chociaż szkoda, bo wtedy nie ma co liczyć na jakieś zakupy z najwyższej półki (Ronaldinho, Flamini, Berbatov).

Odnośnik do komentarza

Galiani mowil, ze niezaleznie od rozgrywek europejskich, w ktorych przyjdzie im sie mierzyc, mercato bedzie takie same. To sie jednak okaze po sezonie... Juz tyle plot bylo o roznych zawodnikach, ze nie ma sensu na razie sie tym interesowac. Na pewno bedzie nowy bramkarz (Loris? Gomes?) i napastnik (no tu juz full nazwisk sie przewija).

Odnośnik do komentarza

No tak, tylko czy takie gwiazdy jak R10, Drogba, Berbatov, czy nawet Flamini będą chciały grać w UEFA/Intertoto. Powiedzmy sobie szczerze - ani Toni, ani Ribery to nie byli piłkarze na tamtą chwilę aż takiego formatu. Ale może to i lepiej - kupią kogoś kto będzie chciał grać, kogoś tańszego, ale perspektywicznego (Sheva :) ).

 

Cieszy awans Violi w UEFA. Może w lidze jakąś zadyszkę złapią.

Odnośnik do komentarza

Forzaaaaaaa Juve!!!!!!!!!

 

Pierwsze 15 minut zdecydwanie Juve. Camoranesi, Del Piero... poezja, Milan sie odgrazał co mu wyszło. No ale rutyna nie jest w stanie oprzeć sie młodości i nieobliczalności młodego Juve.

 

Grazie Gattuso, nie wiem za co, ale jego darzę szczególn sympatią.

 

Juve - Mediolan 4:2 xDD

 

\"dwie je.błem milanowi\"

 

To dziwne bo mi mówił jako pierwszy xD

Edytowane przez Turas
Odnośnik do komentarza

Powiem tak, fenomenalny mecz obu zespołów..., Milan przegrał zdecydowanie na własne życzenie. Gdyby Bonera nie okazał się kretynem to może by był remis, a tak to...

Słowa pochwały dla- Buffona, Sissoko (kozak), Camoranesiego (2 asysty... czy 3...), i Alexa po stronie Juve, w Milanie zaimponował mi mimo wszystko Kalac, słyszałem, że cienias a dobrze zagrał :P, Seedorf i Gattuso.

Oceny:

(1/10):

Buffon: 8,

Molinaro: 6,

Chiellini: 6,8,

Legro: 6,6,

Grygera: 7,

Camor: 8,

Sissoko: 9 (jak Go nie kochać, mam nadzieje, ze będzie grał w Juve do końca kariery, piłkarz kompletny (no może podania ma średnie) uwielbiam Go),

Tiago: 6,

Salihamidzić: 7 (gdyby nie dwie bramy byłoby 5,5 :/),

Trezeguet: 5,5 (podań nie dostawał...),

Alex: 7 (piękna bramka, ogólnie dobry mecz),

 

----

Stendardo 6,5,

Iaquinta 6,5

Nocerino -

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Widzieliscie jedenastke kolejki na goal.com? I o ile obecnosc w niej Giovinco, Del Piero, czy Sissoko to nie jest dla mnie zaskoczenie, bo od pewnego czasu prezentują forme wrecz wybitna, to zaimplementowanie tam Criscito, bylo dla mnie szokiem. Miejmy nadzieje, ze Domenico dalej bedzie tak pogrywał. Wystarczy do tej ekipy dokoptowac bocznego obronce, moze rowniez kogos na srodek, napastnika oraz zgarnac Flaminiego i mamy naprawde silny sklad. Z Giovinco, Amaurim, Del Piero, Trezeguet bedziemy nie do zatrzymania ;] A jeszcze zarzad planuje kupic Piattiego.

 

Pare slow jeszcze o Sissoko. Bylem bardzo przeciwny jego transferowi, ale musze przyznac sie do bledu. Murzyn po prostu wymiata wszystko, a jeszcze w dodatku wprowadza duzo zamieszania w ofensywie ;] Jeszcze z rok i bedzie lepszy od Vieiry.

Odnośnik do komentarza

No, ja już pisałem, ze uwielbiam Sissoko, ten człowiek jest spełnieniem moich marzeń jeśli chodzi o środek pomocy, nie zamieniłbym Go na nikogo. Facet jest boski, absolutnie, poprawi podania i będzie z niego wymiatacz na miarę Vieiry swego czasu... no i ma charakter, Bonera mu tak wjechał, że nie jeden piłkarz by już poszedł do szatni, ale nie, Momo, wrócił i grał jak wcześniej, do tego jego wytrzymałość, murzyn może biegać od 1 do 95 minuty na pełnych obrotach, kocham Go, oh.

Edytowane przez Paweł Sz.
Odnośnik do komentarza

Ledwo ledwo ale Violi udało sie wygrać z Palermo 1:0, Sampdoria gra u siebie dzisiaj z Udinese, licze na jakiś remis co by jeszcze troszeczke uciec tamtym :) Milan gra Reggina ale nic nie jest pewne bo Milan lubi w tym sezonie przegrać bądż zremisować nawet z drużyna słabą, będe trzymał kciuki :) Na szczęście Rosonerii mają znacznie trudniejszą końcówke od Fiorentiny (mecze z udinese i interem) gdy ta ma samych średniaków.

 

Odnośnik do komentarza

Fiorentina gra jeszcze z Sampdoria, ciezko ja nazwac sredniakiem, skoro wygrywa 3-0 z Udinese. Jezeli za tydzien Fiorentina umoczy/zremisuje to jeszce jest szansa, tyle, ze trzeba wygrac z Interem. Po dzisiejszym meczu z Reggina, wygranym w dobrym stylu i ewentualnej wpadce Violi za tydzien, bylbym co do tego optymista. Sie obaczy, na szczescie Fiorentina nadal musi rozkladac sily na mecze pucharowe.

Odnośnik do komentarza

K@#a co za mecz;] Fiorentina remisuje z Sampdoria 2-2. Gdy wydawalo sie, ze przewaga Violi stopnieje do jednego punktu nad Milanem, w ostatnich pieciu minutach padaja dwa gole dla gospodarzy, grzebiac szanse Milanu na wystapienie w nastepnej edycji LM. Wyrownanie pada jednak w 94 minucie;]

 

Milan wygrywa 4-1 z Livorno, 3 bramki ustrzelil bedacy w gazie Inzaghi. Teraz trzeba wygrac z Interem, a wobec bardzo dobrej formy rosso-nerrich, niesionych dodatkowo realna szansa na 4 miejsce, moze byc ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Ech... tylko, że końcówka Violi to mecze z 15., 16. i 18. miejscem, a Milan gra z 1., 7. i 9. Do tego Milan dwa razy gra w domu, a wiadomo, że w tym sezonie lepiej gramy na wyjeździe (chociaż nie sądzę, żeby wiele zmieniło, gdybyśmy grali derby na wyjeździe XD ). Mam tylko nadzieję, że zespoły walczące o utrzymanie napsują wiele krwi Violi i jakoś uda się wydrzeć to 4. miejsce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.