Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie sporo błędów, na szczęście jest Icardi. Podobała mi się gra Valero, ale ogólnie w zespole widać jeszcze sporo braków.

 

Emocje były, temperatura ciała mi skoczyła jak zwykle powyżej 37 stopni :D

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i Roma pobiła dzisiaj ligowy rekord Interu w wygranych meczach wyjazdowych z rzędu. Dzisiaj była 12 wygrana  :kaz: Następny wyjazd jest z Genoą, więc liczę, że będą śrubować rekord. Nawet Gerson zaczął się w końcu spłacać, świetny dzisiaj zagrał i w końcu premierowe bramki w Serie A.. 

Edytowane przez Butt
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Derby czas zacząć. Znamy wyjściowe 11. Ależ to będzie dobre :obama:

 

ROMA (4-3-3): Alisson - Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov - Nainggolan, De Rossi, Strootman - El Shaarawy, Dzeko, Perotti

Ławka: Lobont, Skorupski, J.Jesus, B.Peres, Emerson, Moreno, Castan, Pellegrini, Gerson, Gonalons, Under

 

LAZIO (3-5-1-1): Strakosha - Bastos, De Vrji, Radu - Marusic, Parolo, Leiva, Lulic, Milinkovic  Luis Alberto - Immobile
Ławka: Vargig, Guerrieri, Mauricio, Patric, Basta, Luis Felipe, Lukaku, Jordao, Murgia, Nani, Palombi, Neto.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z perspektywy czasu jednak nie ma co tak je.bać tego okna transferowego Evertonu, bo nie zawaham się powiedzieć, że bez Pickforda, Rooneya czy Sigurdssona (okej, długo był niewidoczny, ale w ostatnich meczach 2 gole i 2 asysty, był mega kluczowy) Everton szorowałby 19 albo 20 miejsce i mówię w stu procentach poważnie. Od początku zawodził tylko Klaassen, Keane z czasem zaczął grać słabo ale jeszcze na straty bym nie spisywał. Zawsze większy był problem z piłkarzami którzy byli w drużynie dłużej (Williams sabotował, Schneiderlin i Mirallas kompletnie bez formy, Barkley, Coleman i Bolasie z kontuzją). Ale tak, za brak sprowadzenia zastępcy dla Lukaku karny jeżyk dla Walsha i reszty zarządu.

 

Milan chyba miał gorsze okno. Bonucci wiadomo jak się zepsuł, ale o Andre Silvie, Calhanoglu czy Ricardo Rodriguezie już długo nie czytałem dobrego słowa.

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Już myślałem, że Juve straci punkty pierwszy raz od 9 grudnia, ale oczywiście nie. Dybala w 93. minucie i kolejna wyrwana futbolowi wygrana. 

 

 

Walka Juve z pięknem futbolu pozostaje zacięta. Napoli również wygrało ostatnie 10 meczów. Dziś podejmuje Romę, która nie jest ostatnio w bardzo strasznej formie, no ale. Duet Juve-Napoli ma już prawie 20 punktów przewagi nad peletonem, a o miejscu w Lidze Mistrzów znowu zaczyna marzyć nawet "odrodzony" AC Milan, który nie traci ostatnio goli (6 meczów z czystym kontem) i dziarsko odrabia (ostatnio pokonali Romę 2-0, NAWET Under za wiele nie pokazał). Choć do top 4 nadal daleko, to pierwszy raz od dawna w czerwonej części Mediolanu bardziej optymistycznie.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli w meczu na 4-2 gwiazdą wieczoru jest bramkarz, to wiesz, że to Alisson. Niezwykła strzelanina z tragicznym zakończeniem. 

 

 

 

Jutro derby Mediolanu, chociaż AC Milan może nie będzie szarżować - jest pomiędzy meczem pucharku włoskiego a Europa Leauge, czyli tych rozgrywek, które może jednak wygrać. 

Odnośnik do komentarza

Wielki szok. Dziwi mnie, że w tak wielkich klubach piłkarze nadal umierają na wady serca. Nie jestem lekarzem, ale chyba łatwo je wykryć podczas podstawowych badań. A te powinny być prowadzone wśród zawodników regularnie.

 

edit " Zaledwie cztery dni wcześniej wraz z kolegami z drużyny przeszedł obowiązkowe badania serca. Te nie wykazały żadnych nieprawidłowości."

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...