Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Przekonujący debiut Coutinho, wygląda jakby grał tam sporo dłużej od Gomesa. Te kocie ruchy, wypuszczenie piłki i momentalne przyśpieszenie. Można rzecz, że to jeden z lepszych debiutów (zwłaszcza tak krótkich) jakie widziałem. Mecz mocno jednostronny, a sędzia jak zwykle mistrz. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No niby fajnie, że Atletico wbrew zapowiedziom ekspertów gra znów na nosie Realowi i straszy Barsę. Ale estetycznie to jest zbrodnia co grają w tym sezonie. Mecz z Malagą to jest poziom grania na 0-0 z Karabachem, tylko że jedną okazję się udało stworzyć. Myślisz, że już bardziej anty się nie da być, a oni śrubują ten styl coraz bardziej.

 

W ogóle ostatnie kolejki pokazują, co to za sezon w Hiszpanii. Bramkarze to gwiazdy sezonu w dwóch drużynach liderujących tabeli. Jak tylko Messi się zmęczy, to Barsa wygląda jak wygląda. Zidane to ostatni obrońca pięknej, odważnej piłki. I co ja mam teraz zrobić, trzymać kciuki za Krysztiano?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dembele przydałyby się jakieś dociążające buty, bo miota nim po murawie jak szatan. Coutinho wyglądał dziś naprawdę nieporadnie, ale w takich warunkach jakie stworzyło Getafe można mu wybaczyć. Digne jako środkowy obrońca zagrał w sumie lepiej niż zazwyczaj gra na lewej stronie.

Odnośnik do komentarza

zgaduje że Getafe znowu zabiło mecz?

 

2 godziny temu, ogqozo napisał:

W ogóle ostatnie kolejki pokazują, co to za sezon w Hiszpanii. Bramkarze to gwiazdy sezonu w dwóch drużynach liderujących tabeli. Jak tylko Messi się zmęczy, to Barsa wygląda jak wygląda. Zidane to ostatni obrońca pięknej, odważnej piłki. I co ja mam teraz zrobić, trzymać kciuki za Krysztiano?

zapomniałeś o tym Panu ogór 

14746157083021-590x410.jpg

Odnośnik do komentarza

To, że próbuje to jedno, ale pokazywanie sędziemu, żeby dał mu kartkę... On jest jeden, jedyny xD 

 

Mecz w sumie bez historii, katastrofalny błąd Umtitiego na początku zrobił smaka na ciekawe widowisko,  po czym stało się zupełnie inaczej. Obrona Girony była raczej mocno teoretyczna. Dembele coś tam grał (jak już było po meczu), ale nadal wygląda jakby dopiero co uczył się chodzić.  

Odnośnik do komentarza

Ok, jednak Real może grać SZEROKO i nadal być do pokonania. Nie okazało się to złotym środkiem na wszystko. Tu mnie masz Zizou. Fakt, że w zamian brakowało dziś tak z 7 ludzi z podstawowej jedenastki (w tym czterech najlepszych graczy Realu w tym sezonie , tak, mimo wszystko liczę tu Krysztiano na tle reszty). Ale w zeszłym sezonie Real i takie mecze wygrywał. Tym razem skrzydła Vazquez-Asensio były chyba najbardziej bezradne, jak kiedykolwiek widziałem. 

 

Dziś po 26. kolejkach Real może znowu być naprawdę za Valencią, na czwartej pozycji (no, nie stawiałbym, że Valencia dziś wygra na lodowisku w Bilbao...). Fani ofkoz mówili od października, że sezon skończony, ale teraz już chyba naprawdę pozostaje jedynie ratowanie twarzy i prace nad poważną zmianą filozofii na przyszły sezon. Słusznie czy nie, sezon uznają za porażkę, pomimo Ligi Mistrzów.

 

Kierunków może być wiele, jedną z opcji będzie na pewno wręcz oficjalnie pragnący zmiany klimatu Robert Lewandowski. Może być dla Florentino za stary, ale nadal uważam, że klub nie gra ogólnie w tym sezonie tak źle, przydałoby się tylko trafiać w bramkę. Gdy Messi nie jest zmęczony, La Liga to rozgrywki o drugie miejsce, które ten Real "na oko" powinien i tak zajmować prędzej niż Oblakiko Madryt czy Valencia.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...