Skocz do zawartości

XTC varia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio obserwuję na XTC niepokojące zjawisko. Coniektórzy piszą posty tylko w celach prowokacyjnych (vide wczoraj rano w tematach: "Poszukuję" i "Aktualnie na blacie"). Już pomijam fakt, że posty te są najczęściej nie na temat. Najzabawniejsze jest to, że warny lecą tylko w kierunku tych, którzy dają się sprowokować. Ja jestem już za stary na takie zagrywki i nie daję się wciągnąć w utarczki słowne. Niech ktoś mi wskaże post, w którym piszę, że trance/d'n'b/speedcore to nie jest muzyka albo używam ostrzejszych słów. Piwo dla takiego jegomościa. Niepokoi mnie to, że taki proceder popsuł już atmosferę na kilku forach dyskusyjnych. Po raz pierwszy i ostatni zabieram głos w tej sprawie. Dorośnijcie trochę.

Humulus

Odnośnik do komentarza
czy ktoś ściągał jakieś dramy z tej stronki?

http://dnbshare.com/download/

 

co jest godne polecenia?

 

mixem ltj bukema lub fanu na pewno sie nie zawiedziesz, jesli szukasz czegos wyrafinoanego ; ]

 

jesli czegos spokojniejszego, ale szkocznego to moze byc cos od logistics albo makoto na przykład, albo tez jakis mix asc lub electrosoul system z głebszych atmosferycznych brzmien.

 

a jesli szukasz czegos mocniejszgo to pewnie current value, evol intent, tech itch bedzie dla Ciebie dobre.

Odnośnik do komentarza
Ostatnio obserwuję na XTC niepokojące zjawisko. Coniektórzy piszą posty tylko w celach prowokacyjnych (vide wczoraj rano w tematach: "Poszukuję" i "Aktualnie na blacie"). Już pomijam fakt, że posty te są najczęściej nie na temat.

Osoby te sa od dwoch dni wziete pod baczniejsza obserwacje i naprawde nie bedzie litosci.

 

Najzabawniejsze jest to, że warny lecą tylko w kierunku tych, którzy dają się sprowokować.

Tego akurat nie zauwazylem ale popatrze, z reszta posta sie zgadzam wojenki nie sa potrzebne, energie lepiej spozytkowac na jazdowiczow. Wiem ze niektorym nie podchodza niektore gatunki muzyki elektornicznej ale od dzis kazda dyskusja na te tematy bez porzadnej i rozbudowanej argumentacji oraz checi dialogu ze strony atakowanego bedzie tepiona i w odpowiedni sposob nagradzana.

Odnośnik do komentarza
To ja dostałem dwa warny za to, że dałem się sprowokować więc jak nie zauważyłeś?

Troche ciezko skapowac sie o co biega w tych warnach czytajac teksty typu "reprezentujesz biede", zreszta nie patrze po warnach uzytkownikow chyba ze ktos napisal o tym na forum. Dostales pewnie za to ze dales sie wciagnac w prowokacje Psyko, a trzeba bylo go po prostu zbyc. Psyko tez zreszta mial warna i bana chyba na miesiac wiec zostal ukarany surowiej bo i na to zasluzyl.

Odnośnik do komentarza

Jaką trzodę? Napisałem tylko "holenderski pop", nie bawiąc się w jakieś podjazdy typu "tiiiiiiiiiiiesto, jaaaaaaaaaaaaazda, orrrrrrrrrrrgazm, wiiiiiiiixa, gwizd, gwizd, gwizd...". I nie zrobiłem tego by perfidnie doje.bać lakiemu, był to raczej taki żarcik z mojej strony :D

Odnośnik do komentarza

Nie jęczę, tylko pisze co miałem na myśli. Ty sapiesz nie wiadomo z jakiego powodu. To że cie to i owo w(pipi)ia obchodzi mnie tak jak zeszłoroczny śnieg, więc takie komentarze możesz zachować dla siebie.

 

Ogólnie chyba Cerb zapowiedział na początek roku akcje weryfikującą członków XTC, kto ma stracić logo, kto nie itd. Powinna się odbyć, wszystko by się wyklarowało.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Zgodziłem się i wywiązałem z tego, oprócz tego, że ostatnio RAZ napisałem do lakiego "holenderski pop" dodając do tego emote, żeby nikt nie miał wątpliwości, że to ironia. Nie chcę się z tobą kłócić, czy tym bardziej cię w(pipi)iać. Trochę luzu...

Odnośnik do komentarza

O nic nie błagałem, tylko grzecznie poprosiłem, a warna miałem miesiąc, bo coś pokiełbasiłeś dając mi go i nikt nie wiedział jak to naprawić, aż Kubaa_ dał mi następnego, usunął go i twojego i grało, więc w jego zdjęciu nie masz żadnej zasługi.

Odnośnik do komentarza

Nie no prosze cie, kto inny zasypal mnie tymi pmkami ? Zaslug sobie nie przypisuje bo nie mialem zamiaru ani nadal nie mam niczego zdejmowac. Ugrales tylko mozliwosc postowania i to dzieki Cerbowi. Jestes niereformowalny, produkujesz sie, obiecujesz a i tak ch uj z tego jest. Ja przynajmniej jestem menda i sie tego ciagle trzymam.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...