Skocz do zawartości

XTC varia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
http://www16.zippyshare.com/v/82138703/file.html

 

what the fuck? snoop to na serio zrobil czy ktos to zmiksowal dla zartu?

 

dla zartu ? ; >

 

"Snoop Dogg Millionaire" was produced by Wild Animals and Chase & Status; it also features the Hustle Boyz on the chorus. Los Angeles' Wild Animals (John Legend, Kurupt, Murs) is one of music's hottest up and coming production duo. UK's Chase & Status won the Best Album Award at the 2009 Drum and Bass Awards."

 

http://www.youtube.com/watch?v=MzRaYFCZpPo

 

; ]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

http://djzombek123.wrzuta.pl/audio/6BcZml0w7mM/paul_kalkbrenner_-_gebrunn_gebrunn_special_berlin_calling_edit

 

Kto mi powie z jakeigo kawałka zaczerpnięty jest główny motyw utworu powyżej. Dam sobie rękę obciąć, że znam bardzo dobrze to brzmienie, ale nie mogę skojarzyć skąd. Co nie zmienia faktu, że kawałek powyżej za(pipi)isty.

Edytowane przez laki
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

track lista do auta:

 

Hack0hr - Impulsive Impact

La Roux - In For the Kill (Skrillex Remix)

Noisia - Machine Gun

Plan B - Stay too Long (Pendulum Remix)

Skrillex - Kill Everybody

Modstep - Feel Good

Noisia - Alpha Centauri

BEP - Rock That Body (Skrillex Remix)

Lady GaGa - Alejandro (Skrillex Remix)

Tinie Tempah ft. Ellie Goulding - Wonderman (Bare Noize Remix)

Skrillex feat. Sirah - Weekends

Noisia - Stigma

The Qemists - Stompbox

Benny Benasi - Cinema (Skrillex Remix)

 

 

teraz skoro wiecie jakiej wiksy poszukuje to niech mnie kto powie co jeszcze wieśniackiego mozna by tu doadać. ma byc przytup i wiesniary maja ściagać majty przed wejściem do bmw. czujecie klimat? nie? to znaczy, że jeszcze wiosna do Was jeszcze nie przyszła. btw - jak ładnie poprosicie to upne to w jakiejs paczce

 

 

Odnośnik do komentarza

fokin szit

stajesz na światłach, bas na piz.dę i wobwobwob bwwwwwwww?

a na tera na taką jazdę z otwartą szybą, wiatrem we włosach i słońcem na niebie idealne są dramenbejsy. mkniesz niczym perszink przez miasto. zawsze jak się cieplej tego, to se puszczam znowu lato od rudebojsów. no kot normalnie. człowiek się jakoś tak błogo czuje. albo to z gran turismo dwójki z intra. tyn tyry tyn tyry. z amerykanckiej wersji. maj fejwrit gejm, tak to się nazywa. oczywiście to nie dnb. wiadomix. dobry tudzież gdzieś był ten kawałek kalwina harisa ekseptebol najtis, czy coś tam, ale taki w wersji breakbeatowej. gdzieś go w jakimś secie słyszałem i mnie mózg rozkur.wił. do tego haselhofy na oczy, auto z epoki i taki to pożyje. to tak apropo wiosny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gdzie się podziała cała dobra muzyka elektroniczna? Jakiś czas temu non stop trafiałem na perełki, jarałem się jak głupi. A teraz? Nic ciekawego nie wychodzi. Dapstepy to straszne gów.no, dnb robiony na jedno kopyto, już bez takich hitów jak kilka lat temu. Gdzie ten brejkbit, gdzie to pier.dolnięcie? Czy to mi się poje.bało w główce, czy bez kitu coś jest nie tak?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gdzie się podziała cała dobra muzyka elektroniczna? Jakiś czas temu non stop trafiałem na perełki, jarałem się jak głupi. A teraz? Nic ciekawego nie wychodzi. Dapstepy to straszne gów.no, dnb robiony na jedno kopyto, już bez takich hitów jak kilka lat temu. Gdzie ten brejkbit, gdzie to pier.dolnięcie? Czy to mi się poje.bało w główce, czy bez kitu coś jest nie tak?

Jeśli tak to chyba każdy ma coś z główką. Narosło ostatnio elektronicznych labeli jak grzybów po deszczu i każdy wypuszcza hurtowe ilości numerów. Niestety, w parze z ilością, nie idzie jakość. Większość nowych producentów to gówniarze bez szkoły, którzy po dorwaniu się do odpowiedniego softu, kleją numer za numerem na tym samym basie z lekko tylko zmienioną linią melodyczną i praktycznie z zerowym masteringiem. Odsłuchiwanie nowości muzycznych jest jak pływanie w szambie z nadzieją wyłowienia czegoś dobrego. Dla mnie za bardzo już śmierdzi na takie zabawy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...