Skocz do zawartości

XTC varia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W kąciku o starociach, jak wieść niesie, mają mieć jakieś logo, albo przynajmniej takie są plany. będzie duże, kolorowe i dodające wiele fejmu na forum. powinieneś się koło nich zakręcić Psyko - powtarzam: będzie logo :slinotok:

 

nie wiem, czy ma sens ściągać ci warny, bo z tego co wiem, to masz kilka zakolejkowanych już.

Odnośnik do komentarza

Czy ja się domagałem o logo Blok? Nie, postawiłem swoją kandydature, co to masoński cyrk że tylko wybrani przez kogoś mogą tu być. Dobry gust mam, dobrą muze wrzucam, pisze, należy się... Żal ci du.pe sciska? Zakolekowane warny? E-zemsta, mogą się powyżywać, może im ego urośnie.

Odnośnik do komentarza
Czy ja się domagałem o logo Blok? Nie, postawiłem swoją kandydature, co to masoński cyrk że tylko wybrani przez kogoś mogą tu być. Dobry gust mam, dobrą muze wrzucam, pisze, należy się... Żal ci du.pe sciska? Zakolekowane warny? E-zemsta, mogą się powyżywać, może im ego urośnie.

 

Przestan juz do ku rwy nedzy marudzic bo to robi sie juz naprawde nudne. Wracasz ze swoimi smutkami i zalami tak co 3 tygodnie, biadolisz, jeczysz jaki to pokrzywdzony nie jestes i co zlego to nie ty a prawda jest taka, ze mam w (pipi)e twoje pmki, nic zdejmowac ci nie bede i przestan meczyc innych tym swoim rozklejaniem sie co jakis czas bo jestes zalosny.

Odnośnik do komentarza

Sam jesteś żalosny ze swoimi warnami. Zayebiście się czujesz, z tym że dałeś mi warny nie, kozak. Strasznie dużą masz tą du.pe, wyluzowany nonkonformisto. Jest regulamin, nie jesteś tutaj bogiem chłopcze, żeby ustalać czy zdejmiesz, czy nie. Żal jacuć, żal...

Odnośnik do komentarza

dział jest nadal otwarty, z racji tego obowiązują tu zasady ogólne

między innymi "nie bluzgać" - mam każdemu oddzielnie policzyć bluzgi jakie tu rzucił czy po prostu z miejsca was wszystkich wyciąć? bo i tak do tego dojdzie

 

ejcu, marudzisz coś o dawaniu palca i braniu całej ręki - to ja ci z innej strony powiem, gadać to do was można i tłumaczyć, jak chłop babie na rowie, i tak nie dotrze - tak zacietrzewieni jesteście - zapomniałes już jak sam banitą byłeś? jak tego nie wiesz to ja cię informuję że ty też tu jesteś na kredyt

 

a te wasze ankiety i dyskusje o logo to już czysta dziecinada

 

yacek, nie wiem co ci się w deklu pomerdało ale przeginasz, nie ty stanowisz tu prawo ale Regulamin - mówisz że masz go gdzieś i będziesz robił co chcesz? tak to mam rozumieć?

Odnośnik do komentarza

A co mam wg Ciebie zrobic niby ? Dosc juz mam tych jego skomlen. Zauwaz, ze ogolnie jest tu spokojnie dopoki chlopak nie zaczyna marudzic. Najwiekszym pokrzywdzonym calej tej grupy jest Psyko, no popatrz jak sie na niego uparlem, dzien w dzien mu dokuczam i wlepiam warny za nic.

 

Masz, odjalem ci warna, teraz juz lepiej ? Nie bedziesz juz plakal ?

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
ejcu, marudzisz coś o dawaniu palca i braniu całej ręki - to ja ci z innej strony powiem, gadać to do was można i tłumaczyć, jak chłop babie na rowie, i tak nie dotrze - tak zacietrzewieni jesteście - zapomniałes już jak sam banitą byłeś? jak tego nie wiesz to ja cię informuję że ty też tu jesteś na kredyt

Jakich nas, towarzyszów w Polsce nie ma.

Ok, byłem banitą parę razy, ale nigdy nie wykłócałem się o zdjęcia warna. Co najwyżej odpokutowanie, prośba, czyjeś wstawiennictwo. No mniejsza.

Teraz się kontroluję ;*

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.