Skocz do zawartości

Gran Turismo Moblie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, a chciałem sobie ixa 360 sprawić pod koniec roku, ale chyba to odłożę, bo będę na(pipi)ał w gt4 mobile ^_^ .

BTW, wiecie jak to będzie (czy to będzie port czwórki z ps2, port z dodatkami, czy nowe gt)? Byle nie było 24h wyścigów, bo to tylko w(pipi)ało wszystkich, którzy chcieli mieć 100%

Ja naprawdę odłożę zakup ixa na rzecz grania na psp, a mówią, że ta konsola umiera ;) Jeszcze jest trochę ciekawych (dla mnie) tytułów które wyjdą i wyszły, ale najbardziej czekam na gt, nba live 09, mc 4 i ewentualnie gta sas ;)

Odnośnik do komentarza

Ech, ty naprawdę nie zrozumiałeś ironii? Najprawdopodobniej to miejsce na liście wydawniczej jest wynikiem przeoczenia i tym, że GT4 nie zkasowali z oficjalnych list wydawniczych, ALE powiedz mi, widziałeś gdzieś jakieś screeny, zapowiedzi, filmiki? Bo ja nie, a kiedy to miało wyjść? Za pół roku? Nie wydaje Ci się, że coś nie tak jest?

Odnośnik do komentarza
Ech, ty naprawdę nie zrozumiałeś ironii? Najprawdopodobniej to miejsce na liście wydawniczej jest wynikiem przeoczenia i tym, że GT4 nie Zkasowali z oficjalnych list wydawniczych, ALE powiedz mi, widziałeś gdzieś jakieś screeny, zapowiedzi, filmiki? Bo ja nie, a kiedy to miało wyjść? Za pół roku? Nie wydaje Ci się, że coś nie tak jest?

Nie. :D Szczerze powiem, że ironii nie zrozumiałem.

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

a pamiętacie kiedy zapowiadali ze gt portable będzie lauch title dla PSP <_< ja to wtedy jakoś tak pierwsze PSP kupiłem i czekałem jak debil na grę. potem wszystko przycichło aż firmie sie pewnie wydalo ze gracze zapomnieli aż zaczęli się upominać i tak sony oficjalnie potwierdziło ze gt na PSP nie okaże sie przed GT5 dla ps3 tak wiec proponuje sobie czekanie odpuścić, może i wyjdzie ale nie wiadomo kiedy

Odnośnik do komentarza

Czyli nasze stare, kochane Gran Turismo :). Powiem tak: nie ma drugiej takiej gry, gdzie mamy garaż, setki samochodów, taką grafikę i jedyną swego rodzaju fizykę, gdzie zarabiamy sianko, upgrade'ujemy samochody itp.

 

Grałem w wiele ścigałek, ale tak naprawdę Gran Turismo mi się najbardziej podobało, jest jedyne w swoim rodzaju, ma wiele wad, ale to nadal cudowna seria. Coś jak PES - od początku genialny i jedyny w swoim rodzaju, gorzej z ewolucją serii.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
. Powiem tak: nie ma drugiej takiej gry, gdzie mamy garaż, setki samochodów, taką grafikę i jedyną swego rodzaju fizykę, gdzie zarabiamy sianko, upgrade'ujemy samochody itp.

 

LOL ?

 

Chyba nie bylo 10 lat temu takiej 2 gry . No, ale faktycznie , jedyna swego rodzaju fizyka kartonowych aut i jak to pokazuja filmiki na YT jedyne w swoim rodzaju odbijanie sie aut ktore wyglada !? Komicznie ? Forza zjada GT na sniadanie :]

 

 

 

 

.

Coś jak PES - od początku genialny i jedyny w swoim rodzaju, gorzej z ewolucją serii.

 

Pod wzgledem fizyki na pewno stoi w miejscu od czasu GT1 .

Odnośnik do komentarza
. Powiem tak: nie ma drugiej takiej gry, gdzie mamy garaż, setki samochodów, taką grafikę i jedyną swego rodzaju fizykę, gdzie zarabiamy sianko, upgrade'ujemy samochody itp.

 

LOL ?

 

Chyba nie bylo 10 lat temu takiej 2 gry . No, ale faktycznie , jedyna swego rodzaju fizyka kartonowych aut i jak to pokazuja filmiki na YT jedyne w swoim rodzaju odbijanie sie aut ktore wyglada !? Komicznie ? Forza zjada GT na sniadanie :]

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=cP1Q6sxNJoY

;)

 

duzo sie mowi ze producenci nie zgadzaja sie na zniszczenia to czemu w Gridzie, Forzie je mamy?

 

Odnośnik do komentarza
. Powiem tak: nie ma drugiej takiej gry, gdzie mamy garaż, setki samochodów, taką grafikę i jedyną swego rodzaju fizykę, gdzie zarabiamy sianko, upgrade'ujemy samochody itp.

 

LOL ?

 

Chyba nie bylo 10 lat temu takiej 2 gry . No, ale faktycznie , jedyna swego rodzaju fizyka kartonowych aut i jak to pokazuja filmiki na YT jedyne w swoim rodzaju odbijanie sie aut ktore wyglada !? Komicznie ? Forza zjada GT na sniadanie :]

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=cP1Q6sxNJoY

;)

 

duzo sie mowi ze producenci nie zgadzaja sie na zniszczenia to czemu w Gridzie, Forzie je mamy?

 

po co robić zniszczenia jak i tak marka GT robi swoje :lol: i tak wszyscy posiadacze sony kupią ^_^

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jezu, jak ja bym chciał mieć tą grę... jest to mój ukochany tytuł, gra, nad którą spędziłem masę czasu, ścigałem się z e-kolegami (z miernymi rezultatami, ale było super (pozdro Grzechoo ;) )), ale tak bym chciał pojeździć uwielbianymi samochodami po uwielbianych trasach i popstrykać im fotki, ach...

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

wyglada niezle :D

 

ale mnie zastanawia jak im sie udało zrobic analogowy gaz/hamulec?

o ile wiem to psp nie ma anaglogowych guzików jak pady do pleya, nie ma tez drugiej gałki, a na filmiku po lewej strone wdiac paski pokazujace sile naciskania gazu i hamulca, i mimo ze raczej skacze od zera do maxa, to jednak widac pare razy ze mozna nacisnac "troche gazu" ciekawe jak to zrobili ;p

 

i ciekawe dlaczego wiekszosc gier ma słabą grafe i zwłaszcza tekstrury skoro jedna DA SIE zrobic ładne ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.