Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Obdzwoniłem 4 Empiki z mojej okolicy (Katowice) i w żądnym nie ma edycji Signature :). Ultima wysyła dopiero w piątek. Więc czy ktoś wie gdzie można dostać edycję Signature dziś w okolicach Katowic ?

 

Kupiłem w Katowicach w empiku Collectors i mieli na stanie Siganture. Za 659 lub 649. Było to ok godziny 13.40 :)

 

btw gra się instaluje właśnie :) W pracy byłem cały dzień i czytałem książeczkę. Tłumaczenie ma masę bubli. Nie wiem co za idiota to tłumaczyć i kto robił korektę no ale (pipi) mać ! 269 zł wy*ebałem ( niektórzy 649 ) i mam książkę z literówkami ( Lambo Coutach :P ) i zamiast "Kolumna" jest "Column" WTF?

 

Instaluje mi się już jakieś 20 min i pisze , że niby jeszcze 20 min....... (pipi) !!!

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

Działa komuś facetracking ?? zmienialem w ustawieniach rozne wariacje i nadal nic. Edytor tras za(pipi)isty i przy 8 poziomie mam juz zniszczenia (przejechalem kawalek buma7mką i sie troche poobijac dalo nawet znosnie to wyglada tylko malo sie gniecie, wierze ze przy wyzszym poziomie bedzie lepiej.

Ogolnie gra wciaga jak cholera, jeszcze pare licencji i kupuje cklase. pozniej to juz tylko z gorki ;)

Strasznie ciezko zarobic kase na poczatku, dlatego nie inwestuje wogole w civica zdobede lev 9 i kupuje mecha.

licencje na braz to wlasciwie trudno nie zdac za 1 razem (niektore nawet na srebro) tak wiec ogolnie bardzo latwe (zapewne na zloto bedzie gorzej)

Pozyjemy zobaczymy. Ogolnie jestem zachwucony gra, jedynie efekt deszczu na szybie totalnie mi sie nie podoba.

Najlepiej pod tym wzgledem prezentowal sie colin 3 (tam efekt deszczu na szybie byl idealny wrecz. kto wie moze w gt6 to dopracuja. ;)

 

a i jeszcze jedno pytanie. Jak ustawic na G25 wlaczanie wycieraczek i klakson ?? bo chyba brakuje 2 przyciskow (L3i R3) ale moze sie myle ??

Edytowane przez Pejas123
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...