Skocz do zawartości

Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy na PSP (T:DR) ciężej wyrywa się z rzutów niż na PS3 które jest podłączone do zwykłego kineskopowca ? Ostatnio zacząłem ćwiczyć wyrywanie i idzie mi znacznie gorzej niż kiedyś na PS2, ale czytałem też że wyświetlacze w PSP mają spore opóźnienie, może to dlatego ?

Odnośnik do komentarza
W Tekkenie 5 w trybie arcade co jakiś czas wyskakuje mnożnik zdobytej kasy. Jakoś się go zatrzymuje czy przebiega to automatycznie ?

Automatycznie.

 

Mam jeszcze jedno pytanie.

Jakie ustawienia mają profesjonalni gracze w Tekkena pod przyciskami:

 

L2,L2, R1 i R2 ?

 

Są jakieś stałe przyporządkowania przyjęte czy każdy gracz indywidualnie konfiguruje pada ?

Prosi grają na stickach bez bindów.

Odnośnik do komentarza

Chyba już wiem w czym rzecz. Niechcący w menu wcisnąłem select i okazało się że procek był cały czas ustawiony na 333mhz, przestawiłem na default i teraz wyrywam się z wiekszości rzutów (i gra wydaje się ciut wolniejsza). Ale muszę to jeszcze później sprawdzić, bo możliwe że sobie to zasugerowałem, albo tak podziałał na mnie Tiger którego wypiłem 20 min. temu :P.

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam jeszcze jedno pytanie.

Jakie ustawienia mają profesjonalni gracze w Tekkena pod przyciskami:

 

L2,L2, R1 i R2 ?

 

Są jakieś stałe przyporządkowania przyjęte czy każdy gracz indywidualnie konfiguruje pada ?

 

oczywiście każdy Sztaby ustawia pod siebie. u mnie zawsze jest to:

 

L1 - rp+lk , R1 - rp+rk

L2 - lk+rk , R2 - lp+rp

 

chodź od pól roku gram na Sticku :)

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Moglibyście podać jakąś dobrą postać dla początkującego? Zależy mi na graniu offline z kompem i raz na ruski rok z kolegą. Oboje jesteśmy noobkami ;) Chciałbym postać prostą w obsłudze, bo mój manual + pad od Xa = katastrofa; oraz postać z jakimiś w miarę efekciarskimi ciosami (żeby fajnie wyglądały, nie muszą być mocne ;) ). Wziąłem sobie Lili, którą już męczyłem na PSP, ale fajnie by było ograć coś nowego. Może Raven?

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze jedno pytanie.

Jakie ustawienia mają profesjonalni gracze w Tekkena pod przyciskami:

 

L2,L2, R1 i R2 ?

 

Są jakieś stałe przyporządkowania przyjęte czy każdy gracz indywidualnie konfiguruje pada ?

w starych tekkenach chyba (stary jestem i nie pamiętam) nie można było przyporządkować dowolnego klawisza do dowolnej akcji. zamiast tego było chyba ze 3 ustawienia do wyboru. dlatego też niejako dla mnie standardowym ustawieniem jest to ze starych teczkkenów:

 

R2 - dwie ręce

L2 - dwie nogi

R1 - prawy rzut (czyli w przypadku PlayStation - trójkąt plus koło aka 2+4)

L1 - lewy rzut (czyli w przypadku PlayStation - kwadrat plus x aka 1+3)

 

btw - Prosi grają na stick'ach :)

Edytowane przez Kalinho
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...