Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

No Romek nie od dziś chciałby ofensywnie usposobionej drużyny, ale do tej pory w parze z wynikiem. Zobaczymy, czy po ewentualnym przyjściu Nagelsmanna da mu czas coś zbudować, czy znowu coś w niem pęknie po słabszym sezonie. Chociaż Conte akurat sam się prosił, nie wyłącznie wynikami, ale betonowymi nieskutecznymi decyzjami.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1251

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1191

  • Zwyrodnialec

    1112

Jak donoszą media, w wyborze nowego trenera mają pomóc zarządowi trzy osoby - Raul Sanllehi, Sven Mislintat i Ivan Gazidis. Wytypowali oni już swoich faworytów. Hiszpan ma chcieć Luisa Enrique, Mislintat Juliana Nagelsmanna lub Domenico Tedesco, a Gazidis ponoć jest wielkim zwolennikiem Mikela Artety.



 Ostateczną decyzję podejmie Stan Kroenke z synem, Joshem.

 

 

arteta xddd

Odnośnik do komentarza

Tak jak pewnie wielu z nas się domyślało, a "The Times" to potwierdza, Wenger został niejako zmuszony do odejścia. Gdyby chciał zostać, prawdopodobnie zostałby zwolniony. Krążyły plotki, że powodem były nie tylko wyniki, ale i frekwencja na trybunach.

 

Sam to w sumie potwierdził swoim wpisem: "Po dokładnej analizie i dyskusjach z klubem[...]" - czytaj sam nie przyszedł do biura z inicjatywą.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.04.2018 o 13:24, polaki899 napisał:

Ludzie jeszcze za tęsknią jak się okaże, że następca nie potrafi zastąpić Wengera. Przykładu daleko szukać nie muszą szukać, ot taki MU

odkąd odszedł Ferguson to są oni średniakiem europejskim, mam tu namyśli skład, bo kasę to oni mają top 5.

Zmiana może pójść zawsze w złą stronę.

 

Trochę o tym pisałem jak przesądzone było odejście, ale Arsenal już właśnie naprawdę nie ma gdzie spadać. Dolna granica obecnych możliwości została osiągnięta. Dużą różnicę robi granie o czołówkę i Liga Mistrzów, a szóste miejsce to właściwie bez różnicy. Oni już są średniakiem europejskim. Budżet będzie podobny, dopóki Arsenal jest dużym klubem w stolicy ojczyzny futbolu i włączają ich ludzie, którzy mieli 10 lat w epoce Henry'ego,  ale globalnie drużyny z szóstego miejsca nie przyciągają nowych fanów.

 

Wszelkie zmiany wchodzą w życie z czasem, i na pewno nowy trener będzie miał ciężko osiągać w pierwszych latach jakieś dobre wyniki, bo Arsenal jest zawalony wysokimi kontraktami niemłodych graczy (no ale hej, fani płakali latami że jak tylko kupisz francuskiego napastnika to będzie mistrz). Młodzi też w składzie są, ale zdaje się, że nie tej klasy, by porównywać z Manchesterami. Nowy trener nie oznacza od razu anulowania złych inwestycji na wiele lat. Ale tak samo by było bez zwalniania Wengera! Nic nie wyglądało przyszłościowo w ostatnich dwóch sezonach. Podobna sytuacja co w Man United - to, że zaczną przebudowę, nie znaczy, że można jej było nigdy nie zaczynać i by niby było dobrze.

 

DIS IS FOOTBALL HERITAGE

 

 

 

 

 

No ale. Tego. Chyba nikt nie wrzucał oficjalnej jedenastki sezonu, a chciałem to uwiecznić.

 

_100826651_getimage.png

 

 

Nicolas Otamendi w jedenastce sezonu po miażdżącym sezonie. Och jak słodkie uczucie e-triumfu. Po wszystkim, co musiałem wysłuchać, Otamendi w jedenastce sezonu. Już nawet De Gea 50. raz z rzędu mi tego nie skwasi.

Odnośnik do komentarza

Głosowanie jest rozpoczynane jakoś w lutym. Trzeba być na bieżąco. Tak jak na GOTY 2017 ludzie głosują zanim 90% najlepszych gier ograli, i zostaje.

 

Piłkarzem roku został oczywiście Mohammed Salah ("nieprawda, De Bruyne był najlepszy" - komentarz Guardioli). Z kolei młodym piłkarzem roku został wybrany Leruła Sané.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Van Gaal o powrocie na ławkę trenerską:

 
"Wciąż nie mogę powiedzieć o sobie, że jestem emerytem. Nadal otrzymuje wiele propozycji. Ostatnio spłynęła do mnie oferta, której nie wypada odrzucić.
Nie powiem jednak nic więcej."
 

"Co może mnie przekonać do powrotu na ławkę trenerską? Musi to być oferta z dużego, angielskiego klub, ponieważ mam niedokończone interesy z Manchesterem United."

 

 

Chyba na Arsenal liczy. A już wszyscy zdążyli zapomnieć, że ktoś taki istnieje...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...