Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Bartg

    1230

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1180

  • Zwyrodnialec

    1109

Nasz Tomasz ma niesamowity refleks , kilka genialnych parad pokazywały już europejskie media . Szkoda że większość ludzi w Polsce kojarzy go z jedną tylko akcją .

Żal mi Kuszczaka bo to naprawdę świetny polski bramkarz i jest na poziomie Boruca lub nawet jest od niego lepszy.Jednak przeciętny kibic polski będzie go pamiętać do końca życia za mecz z Kolumbią i do końca jego sportowej kariery będzie dla niego"puszczakiem".Mało kto wie ,że dostał właśnie tą nagrodę lub gdy grał w WBA też dostał nagrodę za paradę roku i do tego w opinii wielu był też bramkarzem sezonu.Może jest trochę elektryczny na przedpolu bramkowym ale prócz tego to wybitny bramkarz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Kroolik ale zauważ wypowiedzi Cristiano Ronaldo. Jeżeli deklaruje chęci gry w Realu Madryt nie mam złudzeń. Równie dobrze bez niego United będzie sobie świetnie radzić. Powołując się na słowa Cantony, który powiedział, iż przez ten klub przewinęło się wiele gwiazd, ale siła zespołu nadal pozostała. Jestem zdania: "z niewolnika nie ma pracownika", po części rozumiem deklaracje Portugalczyka. Osiągnął w Anglii praktycznie wszystko, jest tutaj spełniony i pragnie nowego wyzwania. Nie jest typem piłkarza, który gwarantuje "wierność, miłość, i że cię nie opuszczę aż do śmierci". Żadnego ślubu z Manchesterem United nie wziął. Tak naprawdę jego talent nigdy nie robił na mnie szału. Sprawdzał się w przeważającej części ze słabszymi zespołami. Jak przyszło grać z potentatami angielskiej i europejskiej piłki jego gra gdzieś tam gasła. Sprzedałbym go w diabły, za 70/80 milionów euro i kupił na przykład Arszawina czy Pawluczenke. :) Nie rozumiem również postawy Sir Alexa, który nawołuje do CR7 aby ten został na Old Trafford. Powinien zastanawiać się nad pozostałością ekipy, nad ewentualnymi wzmocnieniami, kolejnym skrzydłowym, tudzież napastnikiem, bo sprawa z Carlosem Tevezem również jest niepewna. Hmmmm Berbatov? -_-

 

EDIT: Owszem że nie można zapomnieć zasług jakie wnieśli Beckham, Van The Man czy inny Roy Keane, ale należy patrzeć na życie słowem 'teraz' i 'przyszłość'. W myśl maksymy "umarł król, niech żyje król". -_-

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Dobra tylko taki Beckham czy RvN to ikony. Wiele sezonów, dużo sukcesów, wspaniała gra z najmocniejszymi ekipami. Keane to inna liga, ten to by płuca wypluł dla United.

I masz rację, że z niewolnika nie ma pracownika i dziwi mnie postawa właścicieli MU. Jeśli nie będzie chciał grać to go nie sprzedamy i na trybuny.

Coś mi się w to wierzyć nie chce. Niech go sprzedadzą. On tam się nadaje, bo angielska dla niego jest zbyt siłowa.

Marzy mi się jego transfer i finał LM 2009 Real -MU i wynik 0-3. Tak by utrzeć mu żelowego nosa.

Ciekawe co teraz zrobią "fani" United co tylko na niego zapatrzeni byli. Teraz przybędzie "fanów" Realowi...

Cri$$$tiano jest dobrym piłkarzem, ale dla niego liczy się ka$a. Taki sprzedawczyk jak wielu w światowej piłce. Zero przywiązania do barw tylko idę gdzie więcej dają. Ja od początku za nim nie przepadałem, choć doceniam co zrobił dla United w tym sezonie (niewykorzystane karne w półfinale i finale LM :P )

 

IMO Sprzedać go za kolosalne pieniądze i kupić kilku innych znakomitych nieprzereklamowanych piłkarzy.

Tak jak pisał sir_ryszard mogą kupić Arszawina czy Pawluczenke. Może być Berbatov, Huntelaar czy Eto.

 

Osobiście mam już serdecznie dosyć tych jego żelowych gierek. Niech się jasno określi albo zostaje albo niech wy.pierdala.

W sumie do Realu się nadaje. Taka biegająca i przewracająca się reklama plastiku.

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dobrze wiedzieć, raczej sobie zassam ;)

 

No to jutro zaczynamy sezon Premier League meczem o Tarczę Wspólnoty pomiędzy Manchesterem United (mistrz kraju), a Portsmouth (zdobywca Pucharu Anglii). Zapowiada się ciekawie, zwłaszcza, że United będzie grało bez kilku kluczowych zawodników (m.in Rooney'a i Ronaldo). Nie wiem jak wygląda kadra Portsmouth, bo ostatnio nie śledzę niusów o Premiership...

 

Mecz odbędzie się jutro o godzinie 16:00.

Odnośnik do komentarza

Na szpicy może też grać Giggs lub młodziutki napastnik i wychowanek MU, Campbell. Manchester bez kilku kluczowych graczy dzisiaj - Rooney, Ronaldo, OH, Park i min. wiecznie kontuzjowany Saha. Jednak skład i tak jest silny, więc liczę na zwycięstwo ekipy Fergusona. Co do ataku Defoe/Crouch - no to może być najbardziej skuteczna para tego sezonu.

Odnośnik do komentarza

W zespole Man Utd nie zagrają kontuzjowani: Cristiano Ronaldo, Owen Hargreaves, Ben Foster, Louis Saha i Park Ji-sung. Niepewny występu jest Wayne Rooney. Na Igrzyskach Olimpijskich znajduje się z kolei Anderson.

 

W Portsmouth kontuzjowani są: Lassana Diarra, David Nugent oraz Sean Davis. Pod znakiem zapytania stoi występ Nwankwo Kanu.

 

Składy :

 

Man Utd : Van der Sar , Kuszczak , Neville, Brown , R Da Silva , Ferdinand , Vidic , O'Shea , Evans , Evra , Silvestre , F Da Silva , Nani , Carrick , Scholes , Fletcher , Gibson , Possebon , Giggs , Martin , Tevez , Campbell .

 

Portmouth : James , Johnson , Campbell , Distin , Hreidarsson , Utaka , Diop , Pedro Mendes , Kranjcar , Crouch , Little , Sahar , Diarra , Defoe , Davis , Kanu , Wilson , Duffy , Lauren , Nugent , Mvuemba , Cranie , Ashdown .

 

Może być ciekawy mecz na inaugurację .

Odnośnik do komentarza

Liczę na Possebona w środku. W sparringach zagrał świetnie, popisał się kilkoma niezłymi strzałami. Na prawej flance, w obronie, Ferguson mógłby wystawić jeszcze raz Rafaela Da Silvę. Ma chłopak talent.

 

Niestety meczu nie zobaczymy na Canal+Sport, więc trzeba będzie się zadowolić Sopcastem...

Odnośnik do komentarza

Manchester lepszy od początku spotkania, ale osamotniony w ataku Tevez nie mógł wiele zrobić. No cóz pod nieobecność Rooneya i Ronaldo widoczne braki w ataku. Jednak w tym tygodniu na Old Trafford ma przybyć napastnik i będzie to prawdopodobnie Berbatov. Wracając do meczu - widać, że to dopiero początek sezonu. Temo nie było szybkie, brakowało prezycji, jak i ogrania. Zobaczymy, co przyniesie niedzielny mecz z Newcastle.

Odnośnik do komentarza

Najlepsi na boisku to bez wątpienia Fletcher, Nani i Tevez. Praktycznie cała ofensywa się na nich opierała. Niektóre akcje były po prostu cudowne. Podania z pierwszej wychodziły jak nigdy dotąd. Mam nadzieję, że będzie JESZCZE lepiej :D Mówie tutaj o United, of kors

 

W Portsmouth zaimponował mi David James - ma facet refleks nieziemski...

Odnośnik do komentarza

Za tydzień zaczyna się sezon EPL, dokładniej za 6 dni, wtedy zobaczymy jak to się rozwiąże. Patrząc na papier i składy to wydaje mi się, że Chelsea ma najsilniejszą 11, z jedyną, małą luką w składzie w lewym napadzie (Malouda i Kalou nie sprawdzają się tak super-hiper), na reszcie pozycji - klasa światowa. United ma silną kadrę, ale bez transferów zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza

Nie zapominaj o:

Arsenalu

IN: Aaron Ramsey (Cardiff City, ÂŁ5million), Samir Nasri (Marseille, undisclosed), Amaury Bischoff (Werder Bremen, undisclosed)

OUT: Mathieu Flamini (AC Milan, free transfer), Jens Lehmann (VfB Stuttgart, free transfer), Alexander Hleb (Barcelona, ÂŁ11.8million), Gilberto (Panathinaikos, undisclosed)

Liverpool'u

IN: Philipp Degen, (Borussia Dortmund, free transfer), Andrea Dossena (Udinese, undisclosed), Diego Cavaleri (Palmeiras, undisclosed), Emmanuel Mendy (Murcia Deportivo, undisclosed), David Ngog (Paris St Germain, undisclosed), Robbie Keane (Tottenham Hotspur, ÂŁ19million)

OUT: Harry Kewell (Galatasary, free transfer), John Arne Riise (AS Roma, ÂŁ3.96million), Anthony Le Tallec (Le Mans, undisclosed) Peter Crouch (Portsmouth, ÂŁ11million), Scott Carson (West Bromwich Albion, ÂŁ3.25million), Danny Guthrie (Newcastle United, undisclosed), Sebastian Leto (Olympiacos, loan)

Tottenham'ie

IN: Luka Modric (Dinamo Zagreb, ÂŁ16.6million), Giovani dos Santos (Barcelona, ÂŁ4.7million), John Bostock (Crystal Palace, ÂŁ700,000), Heurelho Gomes (PSV Eindhoven, undisclosed), David Bentley (Blackburn Rovers, undisclosed), Cesar Sanchez (Real Zaragoza, undisclosed)

 

a tu wszystkie z PL: http://www.premierleague.com/page/Headline...1316307,00.html

 

A tu wspomniany

Manchester United

OUT: Gerard Pique (Barcelona, undisclosed), Kieran Lee (Oldham Athletic, free), Chris Eagles (Burnley, undisclosed), Danny Simpson (Blackburn Rovers, loan)

i Chelsea

IN: Jose Bosingwa (FC Porto, ÂŁ16million), Deco (Barcelona, ÂŁ8million),

OUT: Ben Sahar (Portsmouth, loan), Hernan Crespo (released), Slobodan Rajkovic (FC Twente, loan), Steve Sidwell (Aston Villa, ÂŁ5million), Claude Makelele (Paris St Germain, free transfer), Khalid Boulahrouz (VfB Stuttgart, undisclosed), Tal Ben Haim (Manchester City, undisclosed)

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.