Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Swoja droga to jest jakis ewenement ze tak sobie pozwalaja robic(i nie mam nawet na mysli zabierania kasy bez mej swiadomej woli ale o brak normalnej drogi by z tego zrezygnowac).

Jako iz dodzwonic do nich sie nie umialem uzylem malego wybiegu i podalem im dane starej nie waznej karty.Raz dwa skoncza kase zabierac gamonie jedne.

Odnośnik do komentarza
Najciekawsze rzeczy z wywiadu z Kubą Mirskim z Microsoftu:

 

-Xbox Live w Polsce będzie, ale nie wiadomo kiedy

-polski Marketplace będzie, ale wraz z Xbox Live PL, czyli nie wiadomo kiedy

-z gier wydawanych przez Microsoft w pierwszym półroczu przetłumaczone zostanie Too Human, Lost Odyssey i Ninja Gaiden 2 będą po angielsku (co oznacza, że od premiery NG2 dzielą nas 4 miesiące :))

-wśród konsol obecnej generacji X360 sprzedał się w Polsce najlepiej, konkretnych danych oczywiście nie podano

-nie będzie oddziału Microsoft Game Studios w Polsce

-niedługo czeka nas niespodzianka, która sprzeda w naszym kraju "kilkadziesiąt tysięcy konsol X360" (obstawiam obniżkę cen konsol, która według plotek miałaby nastąpić przed premierą GTA IV)

-w tym roku odbędzie się Xbox Fun Day, ale o tym już chyba wiadomo

-nie będzie promocji filmów HD DVD w Polsce

-program VIG odżyje, konkrety pojawią się "w najbliższych miesiącach"

 

O wiele bardziej zaciekawiła mnie reklama pod wywiadem, chyba muszę sobie sprawić taki wybielacz do zębów :(.

 

 

normalnie jakby tego wywiadu nie bylo to bym wiedzial dokladnie tyle samo, co po nim... :(

 

to sa juz gdzies na forum odpowiedzi do naszych pytan ktore zadawalismy poprzez forum?

 

odpowiedzi są w najnowszym numerze exstrema

 

zgadzam sie z przedmówcą

ten Kuba Mirski z Microsoftu to ma gorszą wiedze na temat przyszłosci firmy w której pracuje niż sprzątaczka która tam zamiata podłogi

odpowiedzi w wywiadzie to dno

Koso powinien pożyczyć pistolet od Gamery i wtedy gosciu może by powiedział jakieś konkrety a nie to co teraz (zestaw tych odpowiedzi słysze już conajmniej od roku)

Odnośnik do komentarza

Krótka piłka...Koso bez Gamery ("na dzikiej ku*wie" ofkoz) nie powinien się pojawiać na tym wywiadzie, bo bez tego substytutu nie otrzyma nigdy porządnego produktu w postaci konkretnych odpowiedzi :/

 

Te odpowiedzi to jakieś pierdu pierdu, a ta wielka "niespodzianka" to będą pewnie darmowe lizaki z logiem X0 dla dzieciaków :f

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś ma informacje na temat coraz szerzej i częściej oferowanych gier na Xbox360 w postaci "oem" na allegro.pl?

 

Nie powiem żebym niska cena mnie nie kusiła, brak pudełka i instrukcji to rzeczy, które da się przełknąć o ile gry nie są kradzione.

 

Przecież po to człowiek gra na oryginałach żeby wspomagać deweloperów a kupno kradzionego oryginału to to samo co piracenie jakby nie patrzeć.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej prawdopodobne, że są to "wycieki" z tłoczni (wynoszone w "waflach" hehe). Po prostu kradzież. Zdarzają się też wersje "zakoszone" prosto ze sklepów, ale nie w takiej ilości.

Natomiast wersje "Promo" to wszelkiego rodzaju darmówki na co większych imprezach. Choć w tym przypadku nie można mieć pewności, że dana gra jest w wersji ostatecznej - takiej która trafia do tłoczni i w konsekwencji na półki sklepów.

Odnośnik do komentarza
A te gry ktore sa normalnych opakowaniach, ale odfoliowane skad pochodza? Chodzi mi o aukcje z hurtowymi ilosciami takich gier.

roznie, najczesciej za granica wynosza ze sklepow, folie zdejmuja by wyjac paski magnetyczne...

 

owiec: te bez opakowan i do tego przed premiera to na pewno z fabryki wynosza i nie wazne czy to 1szt. czy 100szt. pochodzenie jest to samo a w fabryce gdzie sie produkuje tego tysiace, takie 100szt to....nie zdziwilbym sie jakby to kombinowali na zasadzie, odpady, zle wytloczone....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Hej. Ostatnio musiałem zrobić małe przemeblowanie i xbox wylądował na półce. Wygląda to tak p1010530oa2.th.jpg .

Boję się czy czasami obudowa nie pęknie albo coś takiego, bo to jednak jest jakoś skonstruowane na odpowiednie punkty obciążenia...

PS. Na stojąco konsola nie wysuwa tacki i rysuje płyty wiec to rozwiązanie odapada...

Odnośnik do komentarza
A nie możesz odesłać konsoli do naprawy, żeby działała na stojąco?

Tia.... Mogę, tylko jest jeden problem - gram w lige w fife 08 (tą z onlinecenter), wyszedlem z grupy bez straty punktu (na 1 miejscu), teraz jedtem w ćwierćfinale i szkoda byłoby zaprzepaścić taką szanse na wybicie się :P. Po drugie wolałbym ją wyslac az bedzie miala 3ROD zamist wysylac ją co chwila do Czech...

Odnośnik do komentarza
To skończ tą ligę i potem wyślij, na ROD i tak możesz się nie doczekać.

Nie no prawie upośledzony to ja nie jestem... Liga jeszcze potrwa przez ok. 2 tygodnie i chodzi mi o to czy w tym czasie nic się nie stanie z konsolą... Po prostu konsola troche trzeszczy jak tak leży i martwie się o wytrzymalosc tego plastiku...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.