Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy przypadek jest sprawdzany na podstawie numeru seryjnego konsoli. Odpowiednio przypisany do każdej w bazie danych MS posiada datę wyprodukowania.

Ale to jeszcze nie wszystko co warto wiedzieć. Data wyprodukowania na pewno różni się od daty zakupu, a więc momentu od kiedy powinna obowiązywać gwarancja. W tym przypadku potrzebny jest paragon zakupu.

Jak to sprawdza babka z Infolini i sam MS? Nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza

No i dzisiaj wybrałem sie po swoją 360-tkę...Oficjalny komunikat nawet na polskiej stronie Microsoftu jest, sklep MM ma wystawione wszystkie rodzaje konsol ale po starych cenach.W Saturnie wogóle ani śladu 360-tek, empik tak samo, został mi jeszcze tylko Gdański ElectroWord.Ze sklepów internetowych tylko nasze PsxExtreme na konsole w nowych cenach i chyba jednak trzeba będzie kupić wysyłkowo.Polska to dziwny kraj...

Odnośnik do komentarza
No i dzisiaj wybrałem sie po swoją 360-tkę...Oficjalny komunikat nawet na polskiej stronie Microsoftu jest, sklep MM ma wystawione wszystkie rodzaje konsol ale po starych cenach.W Saturnie wogóle ani śladu 360-tek, empik tak samo, został mi jeszcze tylko Gdański ElectroWord.Ze sklepów internetowych tylko nasze PsxExtreme na konsole w nowych cenach i chyba jednak trzeba będzie kupić wysyłkowo.Polska to dziwny kraj...

 

U mnie w Szczecińskim MM ceny są następujące: arcade - 749zł, premium - 999zł (stara wersja 203w), premium + Pgr4 - 1169zł (stara wersja 203w), premium + halo 3 - 1169zł (stara wersja 203w), premium + Burnout Paradise - 1169zł (nowa wersja 175w), i Elite - 1369zł ...

P.S. Sprawdzałem każdy kartonik czy jest ładnie napisane " 175w ", no niestety ale większość była w starej " 203w " . Z góry przepraszam jeżeli coś źle napisałem, pozdrawiam

Edytowane przez moro.
Odnośnik do komentarza
No i dzisiaj wybrałem sie po swoją 360-tkę...Oficjalny komunikat nawet na polskiej stronie Microsoftu jest, sklep MM ma wystawione wszystkie rodzaje konsol ale po starych cenach.W Saturnie wogóle ani śladu 360-tek, empik tak samo, został mi jeszcze tylko Gdański ElectroWord.Ze sklepów internetowych tylko nasze PsxExtreme na konsole w nowych cenach i chyba jednak trzeba będzie kupić wysyłkowo.Polska to dziwny kraj...

 

U mnie w Szczecińskim MM ceny są następujące: arcade - 749zł, premium - 999zł (stara wersja 203w), premium + Pgr4 - 1169zł (stara wersja 203w), premium + halo 3 - 1169zł (stara wersja 203w), premium + Burnout Paradise - 1169zł (nowa wersja 175w), i Elite - 1369zł ...

P.S. Sprawdzałem każdy kartonik czy jest ładnie napisane " 175w ", no niestety ale większość była w starej " 203w " . Z góry przepraszam jeżeli coś źle napisałem, pozdrawiam

 

Więc podaje do informacji że w dniu dzisiejszym w Gdańsku ani w MM, Saturnie, Empiku (dwa), czy ElectroWordzie nie było wersji Arcade.Więc konsolki dzisiaj nie otrzymałem...czekam do poniedziałku, wtedy jeszcze raz objadę te sklepy i zobaczę czy w końcu dostanę upragnioną konsolkę czy będę musiał ściągać z neta.Jeżeli ktoś ma jakieś informacje o pojawieniu sie konsolki w normalnej cenie (799zł, Gdańsk) proszę dać znać:P

Edytowane przez langus
Odnośnik do komentarza

Jeeeeeeeee!!Dzisiaj wieczorem stałem się szczęśliwym posiadaczem X360 Arcade:)

Okazało się że jest on tylko w jednym z Empików w którym byłem rano ale nie były jeszcze wystawione:)

Wersja z zasilaczem 175W.Chyba to są te lepsze?

Pytanko- Jak to jest z Livem?Zakładać konto na Polskę czy na inny kraj i adres?Thx:)

Odnośnik do komentarza
Jeeeeeeeee!!Dzisiaj wieczorem stałem się szczęśliwym posiadaczem X360 Arcade:)

Okazało się że jest on tylko w jednym z Empików w którym byłem rano ale nie były jeszcze wystawione:)

Wersja z zasilaczem 175W.Chyba to są te lepsze?

Pytanko- Jak to jest z Livem?Zakładać konto na Polskę czy na inny kraj i adres?Thx:)

Na polske konta nie założyysz bo nie ma PL live'a. Adres mozesz zmyslic bo i tak zalozysz konto na inny kraj niz Polska więc po co prawdziwy adres?

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
Jeeeeeeeee!!Dzisiaj wieczorem stałem się szczęśliwym posiadaczem X360 Arcade:)

Okazało się że jest on tylko w jednym z Empików w którym byłem rano ale nie były jeszcze wystawione:)

Wersja z zasilaczem 175W.Chyba to są te lepsze?

Pytanko- Jak to jest z Livem?Zakładać konto na Polskę czy na inny kraj i adres?Thx:)

Na polske konta nie założyysz bo nie ma PL live'a. Adres mozesz zmyslic bo i tak zalozysz konto na inny kraj niz Polska więc po co prawdziwy adres?

 

Czyli wszystko zmyślać?

Odnośnik do komentarza

Mimo faktu, iż Microsoft ogłosił oficjalne ceny Xbox 360 w przeliczeniu na złotówki (Arcade – 777 złotych, Premium – 1049 złotych, Elite – 1399 złotych) okazuje się, że każda z czołowych sieci narzuca swoje własne stawki, zazwyczaj nieznacznie różniące się od sugerowanych. I tak – Empik za konsolę w wersji Arcade życzy sobie 769,90 złotych, Premium – 999,90 złotych, a Elite 1399,90 zł. Oferta dostępna jest od zaraz. Podobnie w sklepach sieci Saturn, gdzie za Arcade zapłacimy 777 złotych, a za Premium – 1149. Co ciekawe – sieć jak na razie nie ma w swojej ofercie wersji Elite. Natomiast sieć Media Markt planuje wprowadzić tańsze Xbox’y do obiegu od poniedziałku, ale – jak udało nam się dowiedzieć – raczej nie powinno być problemów z dokonaniem okazyjnego zakupu już w weekend. Arcade – 769, Premium – 1099, Elite – 1399 złotych. Dane te zebraliśmy dzwoniąc do wybranych placówek każdej z sieci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...