Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko nt. sędziowania meczu Górnik : Lech

 

Jeśli ten karny był kontrowersyjny O_o to co powiedzieć o zachowaniu "Gianniego" który nie wyleciał z boiska chyba tylko za to że sędzia bał się że mu też nabije guza XD

 

To że komentator z C+ nie widział przewinienia w polu karnym nie znaczy że go tam nie było. No i ten suchar " chyba lekko musnął jednak piłkę". LOL. To można komuś połamać giry bo najpierw się w nie wjechało a później "musnęło piłkę".

 

Żal i zgrzytanie zębów.

 

Mecz taki sobie. Lech tworzył ładniejsze akcje [ końcówka jednak dla Górnika] , kibice ładnie dopingowali przez cały mecz. Widać było że to PL liga gdzie techniki praktycznie nie ma ale meczyk uważam za udany [ bo Lech wygrał :P ]

Odnośnik do komentarza

Piłkarsko Wielkie Derby zdecydowanie dla Ruchu-gdyby była lepsza celność(szczególnie Ćwielonga) to i 5-2 mogło być

Za to frekwencja i doping to coś niewiarygodnego,czegoś takiego Polska Liga nie widziała od lat i za to szacunek zarówno dla Ruchu jak i Górnika(41tyś ludzi mimo padającego deszczu,zimna i wiatru stworzyło niesamowitą atmosferę)

 

Do tego wielu w tym eksperci z canal + przyznają,że był to najlepszy mecz w tym sezonie w lidze

 

Dla smaku parę fotek mojego autorstwa prosto z derbów

 

dsc00124tu1.jpg

dsc00117ob6.jpg

dsc00127af0.jpg

dsc00119yo0.jpg

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Większych się nie dało?

 

Ale ja nie o tym. Wygląda na to, że już jutro końca dobiegnie era klubów z małych miast.

 

http://www.sport.pl/sport/1,65025,4982622.html

 

I dobrze. Drzymała wreszcie zauważył, że tylko we Wrocławiu można w Polsce osiągnąć coś wielkiego.

A co będzie z teraźniejszymi piłkarzami i trenerem WKS? Bo dam głowę, że większość z nich nie zgodzi grać się w rezerwach. Ciekawi mnie też reakcja kibiców na ten zabieg.

Odnośnik do komentarza

Drzymała wiedział co robi,

Stadion we Wrocławiu na Euro się buduje,budzet bedzie na zespół Iligowy i powstanie prawdziwie godna druzyna by rywalizowac z najlepszsymi!

wystarczy dobry stadion i rosnie kolejna sila w polskiej lidze,tak jak np z Koroną było

Edytowane przez Tytek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wczoraj grały 2 topowe druzyny naszej ligi a miałem wrażenie jakbym oglądał spotkanie na szczycie 3 Bundesligi . Gra była szarpana , cała taktyka rozgrywania opierała się na słynnym ''wyp.ierdol Zenek jak najdalej '' , jesli juz były jakies akcje toczone to tylko z kontry nawet tacy wirtuozi futbolu jak Chinyama czy Roger nic sami nie zdziałali bo obrońcy w tym ''widowisku'' sprawowali się najlepiej . Sądziłem , że liga z roku na rok rośnie w siłe ale po wczorajszym sparingu (atmosfera na trubunach piknikowa) musze zmienic zdanie . Z czym do ludzi ja się pytam LM to my nie osiagniemy nawet za te 5 lat gdzie Drzymała ma zainwestować pieniązki w Śląsku .

Odnośnik do komentarza

rzecz w tym ,że oba temaywytapiły w prawie najsilniejszych składach . A liga chu.jowa nadal jest wystarczy se obejrzeć jakikolwiek mecz w holenderskiej Eredivisie . Imo tylko marketingowo wartość podskoczyła tudzież chętniej ludzie przychodzą na stadiony .

Edytowane przez Fan
Odnośnik do komentarza

Legia po marnym meczu z Widzewem wygrywa 1-0 i wskakuje na 2 miejsce. Prócz niestabilnej fromy martwi mnie to co sie dzieje w tym zespole . Pare tygodni temu Vukovic darł jape na Gize , a teraz wdarł się w utarczki słowne z Muchą . Nie wiem czy tak ma zachowywac sie kapitan drużyny , ale takie obiekcje nie powinny odbywac sie na oczach kibiców tylko wyjasnic sobie wszystko w szatni by nie robić smrodu .

PS. Widzieliście gol Hajty ? Dla mnie brama sezonu .

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Zaglebie wlasnie poległo z ŁKSem 2:1 ;] W drugiej polowie zespol z Lubina nie istniał. Zupelnie. Nie ma co sie zreszta dziwic, wszak mamy najlepsza pomoc w lidze (Szczot, Mila, Madej). Ktos ma jeszcze watpliwosci, co do Naszej formy?

Odnośnik do komentarza
1. Surowo zabronione jest używane obraźliwych, prowokacyjnych określen w stosunku do wszystkich klubów

Edytujemy szybciutko, Julek, edytujemy ;]

Prawdą jest natomiast to, iż Chinyama nauczył sie grać w piłkę. Przed transferem do Legii był tylko szybkim, silnym Murzynem, który łatwo dochodził do sytuacji strzeleckich i równie łatwo je marnował. Bardzo go wtedy lubiłem, bo zawsze dostarczał mi rozrywki. Teraz jest bardziej skuteczny i niestety, nie mam za co go lubić.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...