Skocz do zawartości

Fan

Ekstraklasa + Puchar Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawszych newsów Hildeberto chyba nie zawojuje ligi mistrzów z Legią

Cytat

Tylko pół roku trwała przygoda Hildeberto Pereiry z Legią Warszawa. 21-letni Portugalczyk do końca obecnego sezonu został wypożyczony do angielskiego Northampton Town FC.

3 liga angielska :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marko Vesović już w Legii:

A w sobotę ma przylecieć William Remy, obrońca z Montpellier:

vignet_remy_j8.jpg 

Dodatkowo Legia wyraża zainteresowanie Juniorem Kabanangą :obama: No świetne te transfery póki co, niech to wszystko wypali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ostatnim transferem jaki wypalił to był Nikolic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już dziś startuje najlepsza liga piłkarska świata. Tęskniłem.

Dziś liczę na leciutkie 3:0 dla Legii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O mój borze, co za mecz XD Dwie bramki Niezgody, dwie Maresa, dwie sprokurowane przez Pazdana, Eduardo wywalczył karnego w 95, strzela Rado XD Jak na początek sezonu, to :banderas: 

• Plusik 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wystartowalo radio Weszlo, dzisiaj w nocy to zloto co tam sie. Telefon o 1;30 do nayebanego Peszki ktory rzucal kur wami XDDDD Liga wraca w wielkim stylu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale do Rosji i tak pojedzie jako maskotka druzyny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

co za dzban xD 

czekam teraz jak za kilka tygodni znowu zacznie się żalić  dziennikarzom w wywiadach że ludzie dorobili mu gębę pijaka, a tak naprawdę jest 100% profesjonalistą 

Edytowane przez asax

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No o tym mowilem. Ale najlepszy byl poczatek ktorego nie ma w necie na ten moment a nie wiadomo czy weszlo to wypusci po tej (pipi)burzy ktora sie wylala na twitterze.

- Dobry wieczor, przeparaszamy za pozna pore tutaj Samuel Szczygielski i Jakub Bialek, radio Weszlo

a peszkin XDDD:

- WISNIA CZY TY JESTES POOOOJEEEEBANYYY

Dobra beka jest w tym radiu, szkoda tylko ze juz typy z kijem w dupie jak wspomniany Wisnia (tak ten z ŁNP) czy inni wielce sie oburzaja. Najlepszy zyeb to jest ten Dissblaster/Footroll ktory sie denerwuje ze ALE JAK TO DZWONIO DO REPREZANTANTA POLSKI I JAJA ROBIO PRZECIEZ TO NIEPOWAZNE SKANDAL a sam poswieca odcinek nagraniu z thesun czy innego szmatlawca jak typiara robi lache Dele Alliemu, wielki swietoyebliwiec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ten dissblaster tragedia, typowy barceloniarz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cisniecie z Glika, ze też na(pipi)any z zona siedzi to akurat slabe bylo, ale jeszcze slabsze jest oburzenie 90% internetu, ze jak to pilkarz kilka godzin po meczu na(pipi)any w 3 dupy to cos zlego?? To czlowiek kazdy moze sie napic!! Nie to, że 99% piłkarzy o tej porze albo by spało, a nawet jak nie to nie odebrało nieznanego numeru o tej porze. Samo radio zroznicowane, bardzo fajnie wypadły relacje z kilku meczów na raz, klimatycznie jak ktoś nie ma okazji oglądać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, to o Gliku bylo slabe. A Wisnia kreci afery na twitterze, pie rdoli o pozwach i robi pseudoankiety XD Je bany hipokryta. Basalaj i inni z pzpnu to samo. Oj jak mi przykro ze nie udalo sie tym razem zatuszowac menelstwa kadrowiczow.

Koles na wykopie pieknie podsumowal XD

Cytat

Stan skrzydłowych reprezentacji na 11.02.2018:

- Jakub Błaszczykowski - kontuzja
- Kamil Grosicki - kontuzja
- Maciej Makuszewski - kontuzja
- Bartosz Kapustka - nie gra
- Sławomir Peszko - odbiera na(pipi)any telefon o 1 w nocy i mówi, żeby mu nie przeszkadzać jak polewa

slawomir-peszko-fc-koeln_22302062.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie wiem czego oni się spodziewali dzwoniąc o tej porze, jeszcze do Peszki. Jaki był tego cel? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Podejrzewam że celem było właśnie wywołanie gown.oburzy. 

Spójrzcie tylko na jego twarz, typowy klasowy głupek. Każdy kto ma odrobinę oleju w głowie będąc pijanym nie będzie rozmawiał przez tel kiedy jest zawodowym piłkarzem i zbliża się mundial 

Nawet mi go nie żal 

Edytowane przez sosnaa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Celem był zapewne rozgłos weszło.fm ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Troche tak ale nie do konca. Sluchalem tego na zywo i kolesi po prostu poniosla fantazja. Zadzwonil do nich Michniewiecz, pozniej Bartoszek, gadali z Mateuszem Bakiem tym z Lechii i z kazdym zarty zarciki az troche sie zagalopowali i wykrecili numer do Peszki ktory juz odplynal totalnie. Uwierzyli w siebie do tego stopnia ze po akcji z Peszkinem jakas typiara prowokowala ich zeby zadzwonili do Probierza i chcieli ale Stanowski zainterweniowal i kazal im konczyc. Z reszta sam przyznal ze troche poszlo to za daleko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dawno nie widziałem tak grającej Legii. Stoi mi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

6 goli w Niecieczy, już 5 w Warszawie :obama:

Ekstraklasa? Zawsze szanowałem. 

Edytowane przez chris85

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta