Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Ore napisał:

@schabek chyba jeszcze drze się do telewizora w kuchni "(pipi)ć"

Odkad nie bylo szans na mistrza to wyebane jaja, nawet bilety oddalem po meczu z wisla bo wiedzialem jaki wstyd tam sie szykuję. 

 

(pipi)one wkłady do koszulek, nawet mi nie zal tych kurew. (pipi)c wszyscy razem z zarzadem. Kolejny sezon i kolejny wpjerdol. Nie bylo takiego syfu w tym klubie odkad pamietam. Nawet przed Rutkami, jak byla bieda i spadki z ekstraklasy nie bylo tak zle. Szkoda strzepic ryja.

 

A tylko ktos kto byl w spiaczce ostatni tydzien moze sie dziwic ze w koncu yeblo na trybunach. Przez caly tydzien policja pod stadionem, trzepanie plecakow dzieciakow z akademii, sprawdzanie toreb ludzi wchodzacych na silownie na stadionie itp i nic to nie dalo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zastanawiacie się jak kibice wnoszą race na stadion. Otóż już wam mówię. Jadę kiedyś na mecz, parkuje sobie na parkingu pod Torwarem, patrzę a tu grupka łysych sebixów wypina tyłki, a inny ładują tam ogromne ilości rac. Większośc z nich była solidnie przecwelona w więzieniu więc poważne ilości pirotechniki zostały ukryte w odbytach wyklętych. Później dzieje się rzecz nieprawdopodobna, jeden z gniazdowych Legii wbija i wypina tyłek, a grupka ultrasów pakuje mu tam wielką oprawę ze świnią (Legia - Aktobe). Myślałem że się nie zmieści, ale nic z tych rzeczy, zapakowali całość, a później do odbytu weszło 13 osób z zakazami stadionowymi krzycząc ciągle "chodźcie śmiało jest nas mało".

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, lennox napisał:

Takie akcje jak na Lechu pokazują ile niektórym jeszcze brakuje do piłkarskiego świata w Europie.... bez sensu to i poprostu głupie... wstyd.

 

Graty dla L.

 

Jedyne co się zmieniło przez 20 lat w polskiej piłce to stadiony. Na trybunach dalej bydło, a gra wygląda jak guwno, nie widać różnicy między ekstraklasą, a III, czy IV ligą, kopanina, umiejętności podwórkowe i brak jakiejkolwiek inteligencji boiskowej. I te kur.wa jaranki ohoho legia miszcz, rządzimy w tym kraju xd srają się z pucharami europejskimi chyba, żeby tylko przytulić siano za udział, bo chyba nie, żeby coś osiągnąć. No słabo to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
7 minut temu, krupek napisał:

 

Jedyne co się zmieniło przez 20 lat w polskiej piłce to stadiony. Na trybunach dalej bydło, a gra wygląda jak guwno, nie widać różnicy między ekstraklasą, a III, czy IV ligą, kopanina, umiejętności podwórkowe i brak jakiejkolwiek inteligencji boiskowej. I te kur.wa jaranki ohoho legia miszcz, rządzimy w tym kraju xd srają się z pucharami europejskimi chyba, żeby tylko przytulić siano za udział, bo chyba nie, żeby coś osiągnąć. No słabo to wygląda.

a weź nie pyerdol, legia w LM i mecze z BVB czy Realem no rzeczywiscię nic się nie zmienilo od 20 lat xd

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 godzinę temu, krupek napisał:

No raz polski zespół awansował od nie wiem, 20 lat, czy więcej? To właśnie dowód na to, że się jara byle czym w tym kraju. Wielkie święto, no polski zespół zagra z Borussią xd

No jak na ten poziom, który prezentuje nasz Ekstraklasa to było święto. 

Odnośnik do komentarza

Na MŚ się dobry battle royale szykuje CSKA + Widzew + Ruch + Wisła + Elana vs Spartak + Lech + Arka + Cracovia + łks + ktokolwiek się jeszcze do nich podłączy. Ciekawe z kim Legia się planuje zaprzyjaźnić xd Powinien być osobny kanał z transmisjami z dymów ulicznych

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Grabek napisał:

śmiech na sali a nie kara, mam nadzieję że im jakieś ujemne punkty sypną i będzie po pucharach :) 

 

Pyerdolisz jak potluczony. Nie chce mi sie liczyc ale pewnie z 20 typa na murawie przez minute + 10 swiec dymnych. 5 +3 to za wysoka kara i po odwolaniu na pewno obniza.

 

Tu masz pare obrazkow za co kary byly duuuuuzo mniejsze (i to niekiedy od uefy):

legia-borussia-kibice-zadyma_26646851.pn

CsVlzPoWcAEFlNH.jpg

56e8209b89703_p.jpg?1458053287

legia_b%C3%B3jka_wolnosc24.jpg

 

O dziwo wszystko z 2-3 lat z bezpiecznej Ł3 gdzie zasiadaja wspaniali kibice legii XDDDDD

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Kary w takim wymiarze jakie sa stosowane nigdy nic nie zmienily i nie zmienia. Jakby za takie wybryki zabierali licencje to by sie okazalo, ze jednak mozna upilnowac ludzi na trybunach. Ale badzmy szczerzy - PZPN nigdy nie siegnie po powazne kary bo duzy klub to duza kasa, nie strzela sobie w kolano.

 

Jestem fanem Legii ale z majstra sie nie ciesze, bo za gre na takim poziomie to puchar nie nalezy sie nikomu. Kibole jak bydlo demoluja jakis dworzec, na trybunach potrafia na(pipi)ac komus bo zamiast dopingowac pisze smsa. Zarzad w absurdalny sposob defrauduje hajs. Sedziowie, ktorzy pomimo varu dalej cierpia na powazna wade wzroku i nie sa w stanie zobaczyc chwytow zapasniczych w polu karnym. Nie wiem ile sezonow jeszcze wytrzymam ale im jestem starszym tym bardziej cenie sobie pojscie na mecz okregowki i zobaczenie prawdziwego sportu bez zadnego nadecia i udawania nie wiadomo  czego.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...